Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivani odgovori. Slazem se da su Bayern i Barcelona u ovom trenutku za izbjegavanje.

    @bice

    Zelis Simeonea?

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Ocekivani odgovori. Slazem se da su Bayern i Barcelona u ovom trenutku za izbjegavanje.

      @bice

      Zelis Simeonea?

      Najbolji drugar navija za Atletiko i stalno me sprda kako bi Cholo resio Maxa lagano, pa zato i jedan i drugi prizeljkujemo Juve-Atletiko, pa koji tim ispadne jedan od nas placa veceru, naravno ako dodje do utakmice
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Najbolja varijanta je da prođe mrtvi Lester, to bi nam bilo lakše nego sa ovim Portugalcima.

        Jbg Lester je najveća prevara u istoriji fudbala.

        Comment




        • Sad nek nam zabiju četiri laka pa da se razilazimo

          Comment


          • I Dybala hteo Barsu isto, a Alves je pricao kako bi mu bilo cudno da igra protiv Barse, prizvase je pa da vidimo
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Jeli su ono što se ne jede, tako je to kad hoćeš da ga šiljiš na najjačem, pa sad da vas vidimo junaci.

              Samo da prođe ovo smaranje od reprezentativne pauze, pa da zakuva, jedva čekam mučenik

              Comment


              • Kako objasni čovek,



                prosto i jednostavno.

                Comment


                • http://www.blackwhitereadallover.com...gement-tactics

                  VRHUNSKI, pa ko voli da se zabavlja evo prave zabave.

                  Comment


                  • Ovaj Zapakosta mali nije los, trebalo bi obratiti paznju na njega i pokusati dovesti, nije los bek.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • "How do I imagine my last ever game? Maybe I’ll go out like Zinedine Zidane, head-butting someone on the pitch!" - Gianluigi Buffon.
                      Kakav je brat Bufon, inace juce odigrao jubilarnu 1000. utakmicu u karijeri, pa mu od srca cestitka i na tome. Nadam se da ce odigrati bar jos 100.

                      Games: 1000
                      Juventus: 612
                      Parma: 220
                      Italy: 168
                      Clean Sheets: 426
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Điđi

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Kakav tekst, najezih se.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Pjaca se povredio, na stakama izasao sa terena.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X