Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rincon brat moj, meni veoma gotivan igrac, pravi borac na terenu.
    Onaj Quaison Svedjanin iz Palerma ce biti opasan igrac, i vleo bih ga videti u Juventusu za par godina. N'Zonzi se nesto pominje, 30-ak miliona ali imamo konkurenciju u vidu Premijerligasa.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nzonzi može. Mlaka mi to malo priča i iskreno neverovatno da Zrika iskešira tolike pare u zimskom prelaznom roku.

      Taj iz Palerma i nije toliko mlad, msm da je npr. prerastao mlađe selekcije odavno. Bilo kako bilo, ubeđen sam da on nikada neće biti igrač kvaliteta za Juve.

      Comment


      • Ima 23 godine cini mi se, ali meni se svidja kao igrac. Istina nije kvalitet za Juve ali za neki jaci klub od Palerma jeste sigurno.
        Inace izgleda da cemo produziti ugovor sa Lihstajnerom do kraja februara i najverovatnije uvrstiti u tim za LS.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Moramo, nzm šta se događa sa Alvešom, a i ono što je igrao mrzeo sam kako je igrao, totalno van onoga što mi radimo, a to je disciplinovano držanje, čovek kao da je tim za sebe.

          Naravno isto tako me nervira priča da smo zainteresovani za Ivanovića, to je pucanje sebi u glavu ako mislimo ozbiljno da njega angažujemo i da nam isti bude bitna rola u timu. Ovo što sam napisao sam msm pisao i za Evru i taj Evra nas je upravo košta par bitnih utakmica, poslednja koje se sećam je ispadanje od Bajern Minhena prošle godine, sahranio nas.

          Ono što Juve treba da radi kad već ne može da se bije sa ovim sa lovom, jeste da skautira Seriju A i dovodi ono što se uklapa u Juve iz te lige ili ono što ima potencijala da se uklopi u Juve, kao što je to uradio sa Dibalom poslednji put, a imali smo priliku da to uradimo i sa Galljardinijem, Kesi je npr. i dalje opcija i tako...ima prostora, manimo se potrošenog Gustava....

          Comment


          • Davi Alves je trenutno povredjen, bas se sjebo, 3 meseca odsustva. Nece ti on igrati u skorije vreme.

            Gallardini je rizik za te pare iako ima talenta. Ne ulazi Juve u bidding wars za nijednog igraca, tako samo onda odustali i od jednog Alexisa Sancheza, i to u oba navrata, iz Udinesea i Barse.

            Gustavo ti je tu da zakrpi neke rupe, tj da pojaca klupu, plus odlican igrac sa iskustvom.

            Tek na leto ocekuj vece transfere.

            Comment


            • I Dibala je bio rizik za te pare, jedino što je se znalo jeste da je talenat. Ko reskira taj profitira....a i ne bi propali za ta 25 miliona. Vratilo bi nam se bar pola kada bi ga na kraju "vraćali" nekom Laciju npr. ako bi ga uopšte i vraćali.

              Comment


              • Drugacija situacija je bila sa Dibalom, kod njega se videlo da je nebruseni dijamant. Kod Gagliardinia ne moze da se vidi bas toliki talenat.

                Comment


                • Ja sam osporavao dovodjenej Dibale za tolike pare, i rekao sam da je to premnogo i da je rizicno, ali sreca pa sam pogresio
                  Caldara je obezbedjen, ne znam za Kessie-ja, gledao sam ga samo protiv Juventusa i za svoje godine je fizicki dosta jak i spreman ali nisam nesto puno video na tom mecu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kessi i Gagliardini su jos uvek sirovi, a traze lepe pare za njih. Mi smo Caldaru doveli da bi alicno kao Rugani ucio od najboljih a pritom strpljivo cekao avoju sansu.

                    Dok nam u veznom redu treba inatant kvalitet, ako vec budemo placali 20M+ za nekog veznjaka tesko da ce to biti za nekog tinejdzera.

                    Comment


                    • Neće da mi ostavi poruku ovde, nzm što. Msm prethodni post što sam hteo da napišem.

                      Comment


                      • Agent: ‘Dybala renewal will be done’
                        By Football Italia staff

                        Paulo Dybala’s agent assures “there’s no doubt” the forward will sign a new contract with Juventus.

                        The Argentinian international has been in talks over a new deal for some time, but thus far there has been no agreement between club and player.

                        That has led to speculation that he could leave the Bianconeri for Real Madrid or Barcelona, but his agent believes he’ll remain in Turin.

                        “There’s no doubt about it, the deal will be done,” Gazzetta dello Sport quotes Pierpaolo Triulzi as saying.

                        Gazzetta believes that Juve are ready to offer a huge new contract to ensure the 23-year-old remains in Turin for the long-term.

                        Currently, Dybala is set to earn €2m per year until 2020, but the Old Lady could raise that to €5m per season.

                        With the addition of bonuses, the former Palermo man’s pay could reach around €7m, just shy of Gonzalo Higuain’s €7.5m, which makes Dybala’s compatriot the best-paid player in Serie A.
                        Ostani, makar bajke bile to, ostani, ovaj dan je bio loš, ostani, nek te umire na čas, moje ruke i moj glas....

                        Comment


                        • Agresti: "#Juve like #Verratti & #PSG are willing to sell, but just not to Juve."


                          Agresti: "#Juve want to sign 2 midfielders of a great profile in the summer. Likes of #Dahoud & #Tolisso, are young & fit Juve's profile."


                          Agresti: #Juve are enduring a turbulent rapport with #PSG, so negotiations to bring #Verratti to Turin, will be difficult.


                          Dahoud

                          Comment


                          • Znaci moguce da ce da ide, ali nemoguce da ide u Juve Iskusni PSG ....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Inter trazi Verattija isto, ali nadam se da ce Veratti odluciti da predje u Juve jer navija za nas.
                              Dahoud mozeee!
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Posle Coman nemamo bas neki bratski odnos sa njima Zato tako i kazu, plus ima i drugih klubova, koji su cak i spremniji da daju nerealnu lovu za igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X