Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Sta se ovi natezu sa Vicelom, sigurno zele da podignu cenu jos malo. Samo da ne bude neki panic buy, ili da ostane Hernanes.
    Oprečne su priče, jedni navode da Zenit ne može da pronađe zamenu, drugi da Zenit koristi situaciju i podiže zahteve za još 2 miliona i to u bonusima....videćemo. Uglavnom kad god se ovako natezalo posao nismo realizovali. Verovatno imamo taj neki ponos, šta ja znam....voleo bih da ovog puta bude drugaćije.

    Originally posted by Avramovic View Post
    Bukvalno Konte sto je prvo izjavio je bilo da Kvadrado ostaje i da racuna na njega. Ne znam sta se desilo, mislim da on nije bio srecan kod nas, nikako nije mogao da se poveze sa ekipom tako mi deluje. Ocigledno mu lezi Italija. Brate, radije bi gledao Srnica umesto Pedra bem ti kuruze
    Mislim da je želja igrača presudila, njemu i dalje stoji profilna na tviteru u Juventusovom dresu sa Skudetom. A čitao sam da je on zamolio Zrikavog odmah posle proslave titule da ga Juve otkupi....verovatno je to bilo bitno.

    Bilo kako bilo, Konte otišao da ruča u skupljem restoranu, kad ono Juve agilniji ovaj prelazni rok.

    Comment


    • Otprilike da je to to

      Hernanes to Genoa is done reports Mediaset.
      Juventus are waiting Zenit to send the last documents to close the deal for Witsel. [Sportitalia]
      Živi bili

      Spoiler




      Rešišmo se i škarta ovo leto, prelazni rok 10/10.

      Comment


      • Ali meni drago sto ej Kvadrado dosao tu ne mozes verovati. Covek voli klub, to se vidi, i cini mi se da unosi neku pozitivinu energiju u tim.
        Sada je pravo pitanje, hoce li Veseli malo vise forsirati 4-3-3 posto ima dobra krila sada?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nzm ali sada kada podvlačim crtu, malo je mrlja ovaj propali transfer Vitsela, ali ok, definitivno imamo širinu.

          Razmišljam i u smeru da Zenit ne igra LP, tako da na zimu možemo da ga dovedemo i registrujemo za LŠ, a dotle ćemo, nadam se, uveliko pričati o šestoj uzastopnoj i iščekivati rivala u knok aut fazi u LŠ.

          Najjače što je brat čekao u press sali u klubu da snimi neki kratki video za fb.

          Sad, 4-3-3 ? Možda, ali verovatnije mi je 4-4-2 ! I prošle godine smo igrali u više navrata, a pored toga u manjku smo sa kvalitetom na CM, tako da je moguće da tu oduzimamo jednog, a dodajemo krilo u liku Pjace i Kvadrada. Izgleda realno.

          Uglavnom možemo da igramo kako hoćemo sa trenutnim rosterom.

          Comment


          • Šta je Lištajner danas napisao na svojoj fb strani u vezi sa temom da je tražio da ga klub proda Interu

            “Dear fans,” he began on his official Facebook page. “I believe in facts rather than words. I live and breathe every game and every training session for the jersey that I wear and for the success of my team. “That was never different and will never change! In this sense...FinoAllaFine!”
            I jedan video kako brat iz Kolumbije lomi kičme



            a posebno se izdvaja



            Comment


            • Brat Licht, koliko ga samo gotivim, a najdrazi mi je onaj njegov gol odmah po povratku na teren posle operacije srca prosle sezone, a jos je postigao i prvi gol na novom stadionu i kako da ga pustis da ode tek tako. Nadam se da ce igrati ove sezone bar koliko-toliko, zasluzio je.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Spisak registrovanih igrača za grupnu fazu LŠ

                Juventus UEFA list: Buffon, Chiellini, Benatia, Pjanic, Khedira, Cuadrado, Marchisio, Higuain, Hernanes, Alex Sandro, Barzagli, Mandzukic, Lemina, Bonucci, Pjaca, Dybala, Asamoah, Dani Alves, Rugani, Neto, Sturaro, Audero (B List), Evra
                Ono što prvo upada u oči jeste da nema Lištajnera, tako da je otprilike tačno da je stavljao klubu ultimatum da želi u Inter.

                Potpisan je i nov sponzorski ugovor sa najvećim proizvođačem piva u Nigeriji - Star



                Comment


                • Ja sam bas citao tekst sto je napisao na fb-u da nije nikad zeleo preci u neki drugi Italijanski klub, verovatno je tu hteo da se ispegla, mada ne lici mi to na njega iskreno.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Tuttosport o tome danas piše da je on isključiveo hteo u Inter i da je sa svojim agentom (inače bratom) odbio ponude iz inostranstva, gde je pri tom Inter nudio 2-3 miliona, a mi dobijali od stranaca 10. Takođe, piše se da je njegov agent-brat nasrnuo i fizički na Ptricija poslednji dan prelaznog roka. Takođe, uveliko se piše i o raspletu na leto, tj. da on ima dogovor sa Interom da ode za dž, ali da će naši to sabotirati opcijom u ugovoru da mogu produžiti saradnju na dodatnu godinu i tako doći u situaciju opet da kontrolišu kome će ga prodati.

                    Meni baš bedak priča jer je Lištajner jedan od simbola velikom kam beka Juvea, no šta je tu je....nijedan igrač nije iznad kluba, nije to bio ni Del Pijero, naravno da neće biti ni jedan Lištajner.

                    Inače, danas je napisao i novu poruku na fb

                    Stephan Lichtsteiner
                    Dear fans
                    Thank you for your flood of messages, and for your immense support. You are ... unbelievable! Be assured that I will not give up. Now more than ever.
                    #FinoAllaFine

                    Comment


                    • Šta kaže Vitsel

                      Axel Witsel admits he “already felt like a Juventus player in every sense” before his deadline day transfer from Zenit collapsed.

                      The midfielder flew in for his medical the night before and reportedly sat in the club HQ for 13 hours waiting for the all-clear that never came.

                      “At times football is like this. These things happen in life,” shrugged the Belgium international in La Gazzetta dello Sport.

                      “Am I angry at the failed move? No, I’m disappointed. I had done the medical and at that point already felt like a Juventus player in every sense."

                      He also revealed to Tuttosport that he had "already chosen shirt number 28" for the Turin giants.

                      “It’s disappointing that Zenit made that decision, especially as turning down €25m can be damaging. I, however, can only thank Juventus, as they showed such class with me and did everything they could to sign me.

                      “It was a strange incident, but I learned Zenit’s decision much earlier than the transfer deadline. I then returned to Brussels, where I arrived at 3am just before the match against Spain.

                      “My destiny was with the Bianconeri, that’s how I felt. Now I mustn’t think about it anymore. I must remain concentrated, as I am a professional.

                      “Although with a contract that expires in June…”

                      There are reports Witsel could join Juventus for a nominal fee in January, or at least agree a free transfer for next summer.

                      “I don’t know, we’ll see what happens in January. For June… But I haven’t agreed terms with Juventus!” he laughed.

                      “We’ll see what happens. But my destiny was in that direction… The Bianconeri look like a truly strong team, you’ll see how well they do in the Champions League.”
                      Raspored



                      I čestitka za rođ prekvalifikovanom ocu mesara

                      Comment


                      • Idemo, idemo idemo, speed up

                        CdS: Marchisio speeds up: return expected in mid-October

                        Comment


                        • Toplo preporucujem da pogledate jer je prosto nemoguce kako je odigrao i u kakvoj je formi.Znam da je ovo Estonija,ali ljudi su igrali bunker(jako bitno ce biti Juventusu da rano otvaraju protivnike,a on to moze rijesiti cesto),a on je sve za 1,2 dodira rjesavao...koliko je sansi iskreirao i povoljnih situacija izgradio je nevjerovatno

                          Last edited by AK47; 09-09-16, 10:02.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • A šta da pričamo o Pjaniću, majstor, uvek smo na forumu u tom kontekstu pisali o njemu.

                            Nego sa druge strane svi pričaju o Veratiju, msm tamo na čizmi, što je i prirodno on im je najbolji fudbaler danas i priča se kako bi on legao Juveu i da je Juve prirodno njegova sledeća destinacija. A pazi sada razlike između Pjanića i Veratija ? Po mom mišljenju u najmanju ruku je nema, a sa druge strane Pjanić ima daleko bolji prekid od Veratija, što ga kod mene stavlja ispred.

                            Verati je, ruku na srce, bolji od ovog u polju, agresivniji, ali to Juventusu ne treba jer mu je ceo vezni red baš na tu foru - agresivnosti, radnici.

                            Sutra i Pipita i Pjanić od prve minute

                            Comment


                            • Sasuolo bez Berardija sto ej dobro po nas a nema ni Sansone-a koji je uvek bio nalozen protiv nas, tako da ocekujem sigurno pobedu ovde sutra. Licht je u ekipi, a kako sam negde procitao on nije uvrsten u ekipu za LS zato sto bi u jannuaru trebalo preci u neki klub koji igra u Evropi tako da onda moze da zaigra za taj klub u Evropi, jer da je odigrao minut u LS on ne bi mogao da igra do kraja sledece sezone za drugi klub.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Tu je zvijezda Matri.

                                Comment

                                Working...
                                X