Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mislim klasicno krilo, vec jedan od tri napadaca u formaciji 4 3 3.
    Moguce je da ce tako i biti sa Kvardadom na desnoj strani totalno.
    I onda ova trojica pozadi (uskakace i Benatia) levo desno Dani i Kvardado u sredini Kedira Pjanic i jos jedan (ima vise opcija moze Lemina) i napred Dibalica i Gonzalo. Verujem da ce i Mandzukara dobijati priliku kao i Pjaca - ne znam kakav je onaj sin Mauricija Ganca. Nisam ga gledao ni put. I on je neki napadac - realno ne znam ni koliko ce prilika dobijati ove sezone.
    Zaboravio sam i Aleksa Sandra i Evru po levoj strani. Asamoa cak moze da igra levo a i u sredini.
    Ali tesko da ce sa ovakvom postavom ostati Lihtstajner. Jer imas i Dani Alvesa i sada Kvardada po toj desnoj strani. Mnogo je trojicu i jos svima da dajes sansu.
    Last edited by Sandugp; 30-08-16, 20:37.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Witsel izgleda dolazi za 18 miliona,a Cuardado 5+20 obavezna kupovina
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Witsel doveden da bi oslobodio Pjanke tj da bi mogao da igra prirodnu poziciju CMF. Plus trebao nam je veznjak, pomalo lici na panic buy ali sta da se radi. Ranije je bio veliki hype oko njega, nemam pojma kakav je igrac danas, msm ono znam otprilike ali nista spec. Jbo ga Zenit, i rodjena familija je zaboravila kakav je on igrac.
        Last edited by Prototype; 30-08-16, 22:53.

        Comment


        • Vitsel će da nas izađe oko 20 sa bonusima.

          Juventus have closed the deal for Witsel at €18m + bonus. He will undergo medical tests tomorrow, according to Sky.
          Zrikavi

          @Sandu, zaboravio si Markizija gore u nabrajanju.

          Comment


          • Какав Бог ове игре Марота. Како му бре ово успева?
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Vitsel će da nas izađe oko 20 sa bonusima.



              Zrikavi

              @Sandu, zaboravio si Markizija gore u nabrajanju.
              Pa da, ali dok ga sacekamo jos neki period. Ovo je sto se ima za pocetak sezone. Nisam pomenuo Ruganija koji bi trebalo da dobija sansu (da se ja pitam a ne pitam se). I eto sada Vitcel, koji je odlican srednjak. Dobra ekipa, nema sta - videcemo koliko mogu u evropi ove sezone.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment



              • Comment


                • 18m za Witsela na samom kraju prelaznog roka stvarno nije normalno. Ljudi ga platili 40m. Meni inače oduvek gotivan igrač i mislim da će fino da će Serie A fino da mu legne. Obrnuli ste igricu poslovanja. I jaki ste kao zemlja sad, veliki upgrade na onaj tim koji je igrao finale LŠ pre par godina. Legitimni kandidati za LŠ. Trio iz Španije, Bayern, Juve i verovatno City. Ne bih smeo ni Dortmund i PSG da otpišem. Mislim da odavno nismo imali ovoliko kandidata za LŠ, strašna sezona u najavi.

                  A s ligom ćete se posprdati, 1.3 kvota da uzimate. Poklon.

                  Comment


                  • Originally posted by Урош94 View Post
                    Какав Бог ове игре Марота. Како му бре ово успева?


                    Originally posted by Sandugp View Post
                    Pa da, ali dok ga sacekamo jos neki period. Ovo je sto se ima za pocetak sezone. Nisam pomenuo Ruganija koji bi trebalo da dobija sansu (da se ja pitam a ne pitam se). I eto sada Vitcel, koji je odlican srednjak. Dobra ekipa, nema sta - videcemo koliko mogu u evropi ove sezone.
                    Taman se on vrati, Asamoa i Lemina idu na AKN. I tako....

                    Uglavnom ovaj drugi tim što je Proto izbacio da se kolje u Seriji A za drugo i treće mesto lako. Stvarno je to sada prejak roster sa ogromnom širinom i nema se upravi ništa zameriti.

                    Comment


                    • Auuu bravo za Marotu i ovih 18 miliona. Cifra je bila na pocetku prelaznog oko 30 cak. A Witselu istice ugovor na kraju sezone, pa je Zenit vise gledao kako da uzme bar neke pare a ne da ode za dzabe, tu je Marota njih navukao najverovatnije.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kvadrado je došao na trogodišnju pozajmicu, 5 milki po godini, s tim da ako budemo hteli da ga otkupimo pre ili kasnije od 20 miliona + 4 miliona bonusa oduzima ono što smo prethodno platili, tj. ako rešimo da ga otkupimo nakon treće godine od te sume se oduzima 15 milki.

                        A mislim da to zapravo znači da ga nakon tri godine nećemo otkupiti i da će nas koštati svega 15 miliona za tri godine

                        in prestito fino al 2019 per 5 milioni/anno 5x3 =15
                        Po avremo facoltà/obbligo di acquistarlo per 25-15=10
                        Eventuali bonus 4
                        Massimo totale 29
                        It's Marotta time !!!!



                        A otprilike da oko Vitsela zapinje

                        http://m.calciomercato.com/en/news/w...details-797421
                        Last edited by Brajkula; 31-08-16, 19:00.

                        Comment


                        • https://twitter.com/JakeFCohen/statu...646402560?s=09

                          Dobro vama dobro nama

                          Mislim 'dobro nama' nista tu nije dobro :S Place mi se, vilenim.. buncam
                          Last edited by Avramovic; 31-08-16, 18:59.

                          Comment


                          • Nije mi jasno kako on kod vas nema mesta bar u rotaciji, meni je npr. ispred Mosesa i Pedra, a ako će već da igra i 3-5-2 Konte, onda mu je dobra opcija i za beka. Nestvarno.

                            Klasa igrač je on, pokazao to prošle godine, dao najbitniji gol sezone protiv Torina u 92 minutu kada je sve u krenulo ka titulu, a i bio posle Morate najbolji u najtežoj utakmici protiv Bajerna u Minhenu gde smo tupavo kiksnuli.

                            Zenit ako sjebe ovo danas jedino što je izvesno jeste da će ostati bez 20 miliona, jer će ga neko pokupiti na zimu fraj. Možda čak to budemo i mi. Ludaci....kad već pišem da se nadovežem i na Vitsela.

                            Comment


                            • Sta se ovi natezu sa Vicelom, sigurno zele da podignu cenu jos malo. Samo da ne bude neki panic buy, ili da ostane Hernanes.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bukvalno Konte sto je prvo izjavio je bilo da Kvadrado ostaje i da racuna na njega. Ne znam sta se desilo, mislim da on nije bio srecan kod nas, nikako nije mogao da se poveze sa ekipom tako mi deluje. Ocigledno mu lezi Italija. Brate, radije bi gledao Srnica umesto Pedra bem ti kuruze

                                Comment

                                Working...
                                X