Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Ove godine Juve osvaja svoj 30 skudeto i prisiva 3 zvezdicu na dres &+I}\

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      [quote author=dacha-czv link=topic=2671.msg179571#msg179571 date=1287168061]
      ae pazi
      ako ti pobedis ceo jun nosim avatar juventusa
      ako ja pobedim ti ceo jun nosis avatar milana
      ok?
      [/quote]


      Pa to sam upravo i rekao.Dogovoreno
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        @Theodor Troll

        Lepo je maštati &*#GI(] h5g6k8

        Navijam da Juve bude 2. I#^@8 &*#GI(] @(*6sd$%
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Serie A: Juventus 4:0 Lecce



          U sedmom kolu Serie A Juventus je na domaćem terenu zabilježio ubjedljivu pobjedu nad Lecceom. Strijelci su bili Aquilani, Melo (penal), Quagliarella i Del Piero...


          Krunisanje stalnih napada na gol Leccea desilo se u 12. minuti. Krasić je ubacio loptu sa desne strane, a promašio ju je jedan igrač Leccea. Ona dolazi do Marchisia koji je vraća nazad na šut Aquilaniu koji sa preko 20 metara loptu šalje u gol gostiju.

          Gosti nisu stvarali konkretne prilike i njihovi napadi su se uglavnom završavali na oko 30 metara od gola Juventusa.

          A onda u 32. minuti penal za "Staru damu". Krasić je po lijevoj strani prošao, a onda ga ruši Rispoli. Gava je pokazao na bijelu tačku, a Melo je na lijep način iskoristio ukazanu priliku i povećao vodstvo na 2:0.

          Do kraja poluvremena Juve je uspio postići i treći gol. Ponovo je Krasić uradio veći dio posla uposlivši Quagliarellu koji glavom iz blizine šalje loptu u praznu mrežu. Juventus je već tada ovjerio pobjedu i na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom od 3:0.

          U 77. minuti ulazi Alessandro Del Piero i samo četiri minute nakon ulaska u igru postiže četvrti gol za Juventus. Krasić je ukrao jednu loptu i uposlio Alexa koji trzajem iz igre izbacuje defanzivca Leccea i topovski lijevom nogom loptu šalje pod prešku Rosatia. Do kraja utakmice nije bilo izglednijih prilika i meč je završen pobjedom Juventusa od 4:0.

          Narednu utakmicu "Stara dama" igra u četvrtak protiv Salzburga u okviru Evropske lige, a u 8. kolu slijedi gostovanje Bologni.

          U današnjoj utakmici Alessandro Del Piero je postigao svoj 178. gol u Serie A čime je izjednačio brojku Giampiera Bonipertia. Ovom prilikom čestitam našem Capitanu!


          Strijelci: 17’ Aquilani, 34’ Felipe Melo (penal), 44’ Quagliarella, 82' Del Piero
          JUVENTUS: Storari, Grygera, Bonucci, Chiellini, De Ceglie, Krasic, Melo (63' Sissoko), Aquilani (76' Pepe), Marchisio, Quagliarella (77' Del Piero), Amauri. Trener: Del Neri. Klupa: Manninger, Motta, Legrottaglie, Martinez, Pepe, Sissoko, Del Piero.
          LECCE: Rosati, Rispoli, Ferrario, Fabiano, Mesbah, Giacomazzi, Jeda (46' Vives), Grossmuller, Piatti (55' Munari), Olivera (46' Ofere), Corvia. Trener: De Canio. Klupa: Benassi, Gustavo, Brivio, Ofere, Munari, Di Michele, Vives.
          Sudac: Gava


          Jos jedna demonstracija sile Juventusa.Samo napred FORZA JUVE!!!! +*@WT*48*




          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BlbEwGw64Lg[/youtube]
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Krasic u svakoj akciji ucestvovao,jednostavno kralj &8@^J &8@^J
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Najbolji asistent Serije A.Zasto ovako ne igra i za reprezentaciju (%fsd%&j
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Pa po meni je bio ako ne i najbolji igrac protiv Estonije uz Kuzmanovica,na njemu je napravljeno ubedljivo najvise faulova
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Pa treba da daje malo golove za reprezentaciju.Ali ovo sto radi za Juve je fantasticno &8@^J &8@^J &8@^J
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Trener Juventusa Luiđi Delneri ističe da je dovođenje Miloša Krasić potez decenije torinskog kluba.

                    Srpski reprezentativac briljira u mečevima Serije A i jedan je od najzaslužnijih za konstantnost ekipe.

                    „To je veliki napredak za tim i to na više polja. On nam je doneo agresivnost i ima veliku želju da tim pobeđuje. Krasić je trenutno naš ključni igrač. U situaciji jedan na jedan je fenomenalan. Čini sjajne stvari za naš tim i stvara dobre prilike za svoje saigrače“, zaključuje Delneri.

                    Fudbaler Juventusa Alberto Akvilani spreman je da se vrati u reprezentaciju pošto se nalazi u sjajnoj formi dok nastupa za torinski klub kao pozajmljen igrač.

                    26-godišnjak je postigao prvi pogodak za „Staru damu“ u ubedljivom trijumfu protiv Lećea 4:0.

                    Tako se na najbolji način vratio u startnu postavu. Akvilani igra za Juventus kao igrač Liverpula, a mnogi smatraju da je njegov prošlogodinji prelazak na Mersejsajd iz Rome bio veliki promašaj.

                    „Dobar je osećaj vratiti se u domovinu. Tu sam na oku selektoru i želim da nastavim da igram za nacionalni tim. Sada je za mene najbitnije da igram u kontinuitetu dobro. Kada to činim, sigurno ću ponovo biti u konkurenciji za reprezentativni dres. U Liverpulu sam bio povređen, a i nisam imao stalnu minutažu“, kaže Akvilani.

                    I trener Juventusa Luiđi Delneri tvrdi da se njegova igra drastično poboljšala u odnosu na vreme kada je napustio Italiju pre 18 meseci.

                    „On je uvek imao tehničke kvalitete, ali je sada sazreo i kada pričamo o taktici“, izjavio je Delneri i dodao da je dovođenje Akvilanija sjajna investicija Juventusa, koji nije bio standardan na početku sezone.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Grygera pauzira 40 dana zbog povrede.Njega ce zameniti Marco Motta mada se pominje i Pepe koji je izjavio da ce igrati kao desni bek i da mu to nije problem.

                      Inace Milan,Inter,Juventus i drugi velikani su zainteresovani za Bale-a ali Rednap je izjavio da Bale nije na prodaju. 7@$**
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Jel to Juve opet remizirao?
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Jeste 0-0 sa Bolonjom 7&@%q #%d*
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            [quote author=bice link=topic=2671.msg183629#msg183629 date=1287945488]
                            Jeste 0-0 sa Bolonjom 7&@%q #%d*
                            [/quote]

                            Zato sto su zamenili Krasica u 63. min.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Nisam gledao utakmicu nisam bio kuci tako da ne znam zasto je ovde bilo 0-0. 7&@%qAmauri se opet povredio #%d*
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Ni ja nisam gledao celu. Ali kad vide Krasica u formi sto ga izbacuju u 63. minutu.

                                Comment

                                Working...
                                X