Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Bože.

    Comment


    • Meni se ta kombinacija uopste ne svidja, ako ugrabim malo vremena objasnicu i zasto...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sa Matuidijem imamo 4 preozbiljna vezna Kediru, Pjanića, Markizija i eto Matudija, kojima dodamo tri solidna u liku Lemine, Sturara i Asamoe i to je super vezni red po mom mišljenju za sve frontove. Plus Lemina ima prostora da napreduje.

        Dovođenje Matudija je super potez i iz razloga jer Asamoa i Lemina u Januaru odlaze na AKN.

        Naravno da bih ja voleo više da vidim Iska nego Matudija, ali i Blase je real deal.

        Taj vezni red koji podjednako dobro igra i gore i dole, sa ovom odbranom beton i ovim napadom.....pa moramo da se koljemo za ušatog, nema druge.

        Comment


        • Nije bitno koliko cete sansi stvoriti, Pipita i Dybala to rijesavaju bez puno problema. Plus Pjanic iz nemogucih slobodnjaka iz mrtve tekme.

          Trik je u zadrzavajju lopte i oduzimanju iste kad je izgubis. Sa Matuidiem to potpuno drugacije izgleda nego sada.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • To je vezni red koji bolje igra dole nego gore, a ja to tako ne zamisljam da treba da bude.
            Ja bi jurio ofanzivnijeg veznjaka. Asamoa je bek po defoultu, koji moze da igra i srednjaka, Sturaro nije los, ali nema tu nekih ofanzivnih karakteristika, Markizio nije igrao 100 godina pa zaigrao, pa opet nije igrao 100 godina ... i sve tako. Ne treba od njega ocekivati bukvalno nista (sem da ce da gine za klub). Kedira igra opasno, ali i on je po prirodi vise dm nego mc (o amc da ne govorim) Pjanic je otac, njega treba sto vise forsirati ... Sve u napad, sve ofanzivno samo jedan pravi zadnji vezni ... super ofanzivna taktika i udri.
            Znam ja da ce to tesko da se vidi u praksi, ali ... nadam se
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ma mora ozbiljan vezni da se doda.

              Juventus stalno odradi dobar prelazni rok ali usled odliva igrača uvek fali taj jedan šraf. Da je ostao Pogba on bi danas bio glavni tas na vagi, kako je otišao mora neko da se dovede inače će nam i ove godine faliti to "malo".

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                To je vezni red koji bolje igra dole nego gore, a ja to tako ne zamisljam da treba da bude.
                Ja bi jurio ofanzivnijeg veznjaka. Asamoa je bek po defoultu, koji moze da igra i srednjaka, Sturaro nije los, ali nema tu nekih ofanzivnih karakteristika, Markizio nije igrao 100 godina pa zaigrao, pa opet nije igrao 100 godina ... i sve tako. Ne treba od njega ocekivati bukvalno nista (sem da ce da gine za klub). Kedira igra opasno, ali i on je po prirodi vise dm nego mc (o amc da ne govorim) Pjanic je otac, njega treba sto vise forsirati ... Sve u napad, sve ofanzivno samo jedan pravi zadnji vezni ... super ofanzivna taktika i udri.
                Znam ja da ce to tesko da se vidi u praksi, ali ... nadam se
                Asa je dmc, to je igrao u Udinama, a usled nedostatka levog beka Konte ga je prekomandovao. Za repku Asamoa čak igra i ofanzivnije, gotovo kao napadač.

                Ma ne može tako ljubi te brat, uzdajemo se u najjaču odbranu to je naša karta, kao što je npr. Barsi najjači napad.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ma mora ozbiljan vezni da se doda.

                  Juventus stalno odradi dobar prelazni rok ali usled odliva igrača uvek fali taj jedan šraf. Da je ostao Pogba on bi danas bio glavni tas na vagi, kako je otišao mora neko da se dovede inače će nam i ove godine faliti to "malo".
                  Pogba je druga stvar, on je klasican srednjak znaci "mc" koji moze da po potrebi igra i ofanzivnog i defanzivnog srednjaka. I sto je najbolje odlicno se snalazi u svim situacijama, sve radi odlicno, jak, moze duel da izdrzi, ume da skoci da dobija vazdusne duele, ume da zadrzi loptu kada treba, da asistira, da postigne pogoddak. Da ne zaboravim pregled igre koji mu je fantastican, brzina fizikalije, mozak sve bukvalno taj decko ima. Malo smo mi para za njega uzeli ako cemo realno. Takvog kao on na svetu vise nema.
                  Last edited by Sandugp; 24-08-16, 14:17.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Asa je dmc, to je igrao u Udinama, a usled nedostatka levog beka Konte ga je prekomandovao. Za repku Asamoa čak igra i ofanzivnije, gotovo kao napadač.

                    Ma ne može tako ljubi te brat, uzdajemo se u najjaču odbranu to je naša karta, kao što je npr. Barsi najjači napad.
                    Ma kaki ne moze Brajko, moze makar da se proba, pa da se vidi kako ce ici. Nesto tipa 4 3 3 bi ja igrao, samo da imam jos jednog napadaca tipa Dibalica. A ovako cemo igrati onu klasiku 5 3 2 sa ofanzivnim bekovima (i to je odlicno i ume da bude ultra ofanzivno po potrebi). Samo da prodje jos koja godinica jedna eventjualno dve pa da Barzalji ode u penziju i onda da se presaltamo na cetvoricu u odbrani sa Kijelinijem i Bonucijem i neka uskace Rugani. onda automatski imas vise igraca gore i mozes da vise kominujes napadacki - gradis ofanzivniju bazu).
                    Da sacekamo jos nedelju dana pa da vidimo ko dolazi i sa cime raspolazemo za ovu godinu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ja bih pre probao sa 3-4-3 nego 4-3-3. Stavis BBBC u odbranu, Dani/Licht i Evra/Sandro po bokovima, na MC imas 4 opcije a u napadu Kvadrado/Pjaca, Gonzalo i Dybala, zaista prejako deluje. Ali kontam da cemo cepati 3-5-2 standardno i 4-4-2 po potrebi.
                      Samo da ude bez puno povreda ove sezone i eto nas mozda u borbi za LS. Kad pogledamo, ova ekipa je realno dosta jaca od one koja je igrala finale LS pre 2 godine, ali opet ja ne ocekujem LS ove sezone, bas zato sto je doslo puno igraca i treba da se razigraju. Neko 1/4 finale ili 1/2 ove sezone je nas domet.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Sa Aleksom Sandrom i Dani Alvešom na tim spoljnim pozicijama 3-5-2 je mamojeb koliko je ofanzivno, to je meni bukvalno 3-3-4. Pa protiv Viole najbolju priliku na meču imao Aleks Sandro.

                        Ako dođe Kvardado igraćemo mi i tu 4-3-3, sa Pjacom i Kvardadom na bokovima i verujem Mandžukićem u centrali iz razloga jer će se ta formacija sa tim igračima gurati samo u SA, u LŠ će Žabar ići na sigurno 3-5-2 i Pipita-Dibala napad.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ja bih pre probao sa 3-4-3 nego 4-3-3. Stavis BBBC u odbranu, Dani/Licht i Evra/Sandro po bokovima, na MC imas 4 opcije a u napadu Kvadrado/Pjaca, Gonzalo i Dybala, zaista prejako deluje. Ali kontam da cemo cepati 3-5-2 standardno i 4-4-2 po potrebi.
                          Samo da ude bez puno povreda ove sezone i eto nas mozda u borbi za LS. Kad pogledamo, ova ekipa je realno dosta jaca od one koja je igrala finale LS pre 2 godine, ali opet ja ne ocekujem LS ove sezone, bas zato sto je doslo puno igraca i treba da se razigraju. Neko 1/4 finale ili 1/2 ove sezone je nas domet.
                          Uf, uf, uf........Vidal, Pogba, Pirlo, Tevez. Diskutabilno.

                          Comment


                          • Mene zanima koliko i na koji nacin ce Massimiliano da koristi Pjacu. Decko ima sve predispozicije da postane odlican igrac.

                            Krivo mi je sto nije dosao u Milan, ali postujem njegovu odluku da zeli da igra LS.
                            Last edited by Rossonero; 24-08-16, 14:44.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Uf, uf, uf........Vidal, Pogba, Pirlo, Tevez. Diskutabilno.
                              Kad pogledas od tih navedenih nemam samo zamenu za Pirla
                              Ali ovako mislim da imamo bolju ekipu sada.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Ja bih pre probao sa 3-4-3 nego 4-3-3. Stavis BBBC u odbranu, Dani/Licht i Evra/Sandro po bokovima, na MC imas 4 opcije a u napadu Kvadrado/Pjaca, Gonzalo i Dybala, zaista prejako deluje. Ali kontam da cemo cepati 3-5-2 standardno i 4-4-2 po potrebi.
                                Samo da ude bez puno povreda ove sezone i eto nas mozda u borbi za LS. Kad pogledamo, ova ekipa je realno dosta jaca od one koja je igrala finale LS pre 2 godine, ali opet ja ne ocekujem LS ove sezone, bas zato sto je doslo puno igraca i treba da se razigraju. Neko 1/4 finale ili 1/2 ove sezone je nas domet.
                                To je vise 5-2-3 nego 3-4-3 kada vidis da Evra i Dani igraju sa strane. A ni to cak nije lose, samo sto je po meni suvisno 3 coveka imati pozadi u modernom fudbalu. Kazu svi mogu da igraju sve, ma kurac ce nas Barzalji nesto sa loptom napred da uradi - on je tu da sacuva svoj gol. A postaje apsolutni visak kada se o ofanzivi radi, pa i Kijelini moze tako da se gleda. Bonuci da nema pregled igre i pas i on bi, ali sva sreca ima.
                                Dva coveka pozadi i dva ofanzivna beka koji ce da ginu da jure po celoj levoj i desnoj strani od naseg do protivnickog gola - to je kljuc uspeha. tri veznjaka i tri ofanzivca i udri!
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X