Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se vratimo u temu

    Ts: Juve: Cuadrado’s coming back!
    Uglavnom igrač je izrazio želu i traži u Juve, isto tako na svojoj zvaničnoj fb strani i dalje drži sliku Juventusa iako je u Čelziju gde je poćela Premijer liga prošli vikend.

    Ovim transferom verovatno Alegri otvara 4-3-3, sa Pjacom i njim na krilima, i tako otvara i mogućnost prodaje Zaze koji je ipak u sastavu za utakmicu sa Violom za vikend.

    Od veznih opet se pominju Matuidi i Vitsel. Sve u krug, ništa konkretno.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Da, samo je pitanje koji ?

      Gledaj kad nam dodje brat Riki Saponara, a najavljivani Rodrigez, Isko, Matuidi i slični

      Devojka od 90 miliona za sada ništa u pripremnim mečevima, ali zato njegov zemljak iz napada kapa dole, otac svega, 200 miliona.
      Saponara je otac. Pre bih njega nego sve ostale pomenute, sem mozda Iska. Samo pitanje je da li nam bas takav profil srednjaka treba. Suvise je on ataking midfilder da bi mogao sa Miralemom zajedno u startnih 11.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ja sam i dalje ubedjen da ce nam doci neki napadac u stilu Djilardina/Boriela/Osvalda i neki panic buy, random lik za back-up.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Po meni bi bilo najbolje da dovedu lika koji ce imati svoje mesto u prvih 11. Znaci nekog opasnog veznjaka, sto se tice napadaca bolje da ostane Zaza kao podrska, nego da prodaju njega pa opet jure nekog rezervistu, a u ostalom imamo i Mandzukaru.
          Videcemo sta ce biti, nema jos mnogo vremena. U koliko zele jos jedno pojacanje treba da porade na njemu sto pre.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Saponara je otac. Pre bih njega nego sve ostale pomenute, sem mozda Iska. Samo pitanje je da li nam bas takav profil srednjaka treba. Suvise je on ataking midfilder da bi mogao sa Miralemom zajedno u startnih 11.
            Ja mislim da Alegri baš takvog traži za 4-3-1-2. Ne bih se ni ja bunio sa Saponarom, samo moramo bi on da se kali za high level u CL, ne bi to išlo odmah tako.

            Originally posted by bice View Post
            Ja sam i dalje ubedjen da ce nam doci neki napadac u stilu Djilardina/Boriela/Osvalda i neki panic buy, random lik za back-up.
            Osvlado je prešao u Ren, Borijelo je već proglašen za "Kralja Kaljarija", dakle prešao u Kaljari, dok je "Violinista" potpisao za Empoli i naravno Matri za Sasuolo, nema prostora za takve egzebibicije, svi već rezervisani

            Kad smo kod Đilardinja mora da se prisetimo



            možda najjače nešto ikada.

            Originally posted by Sandugp View Post
            Po meni bi bilo najbolje da dovedu lika koji ce imati svoje mesto u prvih 11. Znaci nekog opasnog veznjaka, sto se tice napadaca bolje da ostane Zaza kao podrska, nego da prodaju njega pa opet jure nekog rezervistu, a u ostalom imamo i Mandzukaru.
            Videcemo sta ce biti, nema jos mnogo vremena. U koliko zele jos jedno pojacanje treba da porade na njemu sto pre.
            Još nešto manje od 15 dana do kraja prelaznog roka.

            Comment


            • Fala q.... da ga i Pipita utera.

              Comment


              • hahaha pa kao da je igrao 15 utakmica i nije dao go,a ne neke nebitne i to tek dosao

                “Higuain is the best buy of my career.”
                Sta kaze Zrikavi brat
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ovo me trenutno brine

                  Contradictory reports on #Pjanic's fitness. Agresti/#TJ report that he should be fit for #JuveFiorentina while #SKY/#GdS say he could be out
                  ma caraće Pipita, samo polako.

                  Neki as što je blizak Juventusu i radi za Tuttojuve, rekao da veliko pojačanje Juventusa dolazi iz Bundesa, videćemo šta se kuva.

                  Comment


                  • OFFICIAL: #watfordfc are delighted to confirm the signing of Roberto Pereyra from Juventus on a long-term deal.
                    Nek je sa srećom bratu u novom klubu, svako dobro i hvala na svemu. Pozitivna baš glava Pereira taj.

                    I kako javlja Jmercato Vitsel je igrač Juvea ali od Januara meseca kada dolazi da nadomesti odlazak Asamoe i Lemine na Kup afričkih nacija. Navodi i da dolazi Matuidi.

                    Comment


                    • I was in Florence a month ago. In every bar in town they had the 4-2 score over Juve three years ago hanging like a Champions League trophy. Guess when you have no notable trophies to speak of as a club you have to hang on to something.
                      I spektakl

                      Comment


                      • ....

                        Juventus are closing in on a 30m euros deal for PSG midfielder Blaise Matuidi, according to L'Equipe.

                        Comment


                        • To sam i ja video, poceli su ozbiljno o ovome da pricaju. Dodji Matuidi tebrice
                          Pominje se isto i da cemo Kvadrada ponovo na pozajmicu dovesti.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Matuidi i Kvardado i da zatvaramo tezgu za ovaj prelazni rok.

                            Ako dođe Kvadrado, viđaćemo sigurno 4-3-3 u pojedinim momentima. Nije loše malo za širinu.

                            Comment


                            • Nista dok ne bude zvanicno, necu posle da se nerviram ako izjebu pred kraj pa dovedemo nekog panic buy igraca...
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Juve zavrsi Matuidia i Kvadrada i eto triplete.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X