Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akmal je ono bas bitter. Bas bas. Level ulimate.

    Nije lepo, ja dosao da lepo pozelim srecu ti mi mases postom nekog teskog kompleksasa...
    sigpic

    Comment


    • Pa i Akmal se oprostio od Pogbe.

      Ja odavno, iskreno.

      Ne znam šta tebe vređa !?

      Comment


      • Kako jadna poruka jbt. Baš ga pogodio odlazak.

        Comment


        • Ma nije bitno, sta god te cini srecnim.

          Sad mi zao sto sam uopste ostavljao onaj post.
          sigpic

          Comment


          • Realno je da u ovom trenutku prelazak iz Juventusa u Junajted ima jedino finansijski motiv, nikako sportski.

            Mada i to je ok, ne živi se od lepe reči...

            Comment


            • Sto nema i sportski?

              Premijer liga i Murinjo i nadmetanje sa Konteom, Pepom, Klopom, Poketinom itd nije dovoljan sportski motiv? Beg iz konforne zone i zelja za dokazivanjem u drugom timu/drugoj ligi nije dovoljan sportski motiv? U timu koji se nece prosetati do titule sigurno tek tako, 5 godinu (ili koju vec) zaredom. Imao sam poduzi post u glavi, da rasclanim par stvari ali me jednostavno dont care. Ako vam je toliko tesko palo sto je presao u Junajted, sta da vam radim.
              sigpic

              Comment


              • Cemu ovo proseravanje?!? Kad ga je Rajola na isti nacin odvukao u Juve, nije vam smetalo a sad nesto kukate
                ... A jos ste i zaradili bruku na njemu.

                Comment


                • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                  Sto nema i sportski?

                  Premijer liga i Murinjo i nadmetanje sa Konteom, Pepom, Klopom, Poketinom itd nije dovoljan sportski motiv? Beg iz konforne zone i zelja za dokazivanjem u drugom timu/drugoj ligi nije dovoljan sportski motiv? U timu koji se nece prosetati do titule sigurno tek tako, 5 godinu (ili koju vec) zaredom. Imao sam poduzi post u glavi, da rasclanim par stvari ali me jednostavno dont care. Ako vam je toliko tesko palo sto je presao u Junajted, sta da vam radim.
                  Onda ga je imao i Leo Bonući, ali otprilike ne razmišljamo svi isto....

                  Nemam ja problem sa temom, vidim da sam pogrešno shvaćen, realno je ovo bila poslednja prilika da se za njega uzmu novci koji su uzeti i to je to....nek mu je sa srećom.

                  Comment


                  • Pa Bonuci je Italijan, to je velika razlika + vrv kao 30godisnjak drugacije razmislja jer je vec situiran u gradu, klubu itd... Ali kapiram sta hoces da kazes. Jasno je meni da je Pogba dosao kod nas 95% zbog para, ne zanosim se ja nekim bajkama. Ali sigurno da to, samo to, nije bilo dovoljno. Mora da ga je povukao jos neki razlog. Inace je mogao da iscekica do sl leta i da ode u Real ili gde vec. Znaci niko ga nije naterao. Sam je odlucio da dodje. I to sto kazes, idealna prilika za Juve da uzme toliko para na njemu. Po meni, win win win za sve 3 strane (osim navijaca Juventusa, tu se slazem).
                    sigpic

                    Comment


                    • Povuklo ga je to što je ovih dana centar sveta sportskog, više pažnje privukao nego ispadanje Novaka sa OI. Voli čovek pažnju i da te ne lažem, za jedno tri godine, ćeš biti u situaciji u kojoj sam ja danas kada bude prelazio u neki Real npr.

                      Sve je to sport, jebem li ga....

                      Comment


                      • Nas Juventina ove ima svega nekoliko i opet ljudi kad quotaju nekog ili daju odgovor u ovom slucaju brajkiju govore u mnozini Valjda to nekad prestane

                        Comment


                        • Layzick, Sandu, soe, bice, Uroš, ti i ja.....vala kako stoje ostali Italijani mi nismo u deficitu.

                          Comment


                          • Ma neka je otisao jbg, njegov izbor, novac jeste bio jedan od razloga ali ima tu i sportska strana sigurno da se ne lazemo. Lepo je napisao neko, pa da se ne ponavaljam.
                            Meni jeste krivo pogotovo zbog toga sto smo doveli odlicna pojacanja i zacrtali LS ove sezone.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                              Akmal je ono bas bitter. Bas bas. Level ulimate.

                              Nije lepo, ja dosao da lepo pozelim srecu ti mi mases postom nekog teskog kompleksasa...
                              Da se ne lazemo ono si ostavio da provociras.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Zelje za Seriju A i LS?

                                Nisam majke mi, uopste nisam sa takvim stavom dosao u temu. Kao prvo bio sam presrecan,kao drugo video si od kad je pocela saga rec nisam rekao ovde ili se prepirao sa vama/ulazio u bilo kakve konflikte, prepucavanja koji je klub veci, ciji je cale jaci itd...

                                Ako je to neko shvatio kao provokaciju debelo je pogresio.

                                Najiskrenije sam rekao. Nisam navijac kluba iz Serije A, Junajted nije u LS...savrseno nemam nista protiv da osvohite oba takmicenja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X