Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecno momci u Seriji A i LS i hvala vam sto ste nam negovali Pola svih ovih godina.

    sigpic

    Comment


    • Hvala i vama sto ste nam onda prodali Pogbu za kikiriki i sto 4. pune godine nismo morali razmisljati o kupovini CM-a plus na kraju dobili 100M. Covek izabrao Manchester, jbg mozda decko i voli klub ako vec ne voli Fergija. Plus plata i zarada preko "images rights" je previse velika da bi se odbio Manchester.

      Kad ste se vi prodali C. Ronalda, sto da mi ne prodamo Pogbu. Kad igrac hoce da ide, jbg nek ide siroko mu polje. Pa barem je Rooney dobar primer da ne treba igraca zadrzavati protiv njegove volje.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Hvala i vama sto ste nam onda prodali Pogbu za kikiriki i sto 4. pune godine nismo morali razmisljati o kupovini CM-a plus na kraju dobili 100M. Covek izabrao Manchester, jbg mozda decko i voli klub ako vec ne voli Fergija. Plus plata i zarada preko "images rights" je previse velika da bi se odbio Manchester.

        Kad ste se vi prodali C. Ronalda, sto da mi ne prodamo Pogbu. Kad igrac hoce da ide, jbg nek ide siroko mu polje. Pa barem je Rooney dobar primer da ne treba igraca zadrzavati protiv njegove volje.
        Ma voli malo sutra taj voli samo pare 13 miliona razloga je imao za odlazak i neka je otiso razumijem ga ali mu ne zelim ni srecu ni nista samo da uzme sto vise kesa a osvoji sto manje trofeja.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Meni se cini da je emocionalno povezan sa Manchesterom. Da ima neka nezavrsena posla tamo, jer znamo kako je otisao. Plus dodas na to PL kao trenutnu najbolju ligu, ako ne najbolji onda najglamurozniju,pa plata koja je nerealno velika.

          Dobili su fantasticnog igraca, jedino pritisak moze da ga sjebe i prevelika ocekivanja od strane medija, navijaca...

          Comment


          • Premier liga nije ni blizu najbolje lige to je smijesno reci oni su jedino najbogatiji a kvalitetom fudbala su daleko od spanaca a Juventus je i sa odlaskom Pogbe jaci za klasu od svih njihovih klubova.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Meni se cini da je emocionalno povezan sa Manchesterom. Da ima neka nezavrsena posla tamo, jer znamo kako je otisao. Plus dodas na to PL kao trenutnu najbolju ligu, ako ne najbolji onda najglamurozniju,pa plata koja je nerealno velika.

              Dobili su fantasticnog igraca, jedino pritisak moze da ga sjebe i prevelika ocekivanja od strane medija, navijaca...
              Ma šta je vezan za Junajted ok jeste ali da ovi nisu hteli tolko da iskeširaju za njega verovatno bi završio u Realu il nekom desnom klubu pa bi se onda vrtela druga ploča, niti to ima neke veze sa premom u globalu, Junajted ima para pa ima i to je ono što je bilo presudno
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Ma šta je vezan za Junajted ok jeste ali da ovi nisu hteli tolko da iskeširaju za njega verovatno bi završio u Realu il nekom desnom klubu pa bi se onda vrtela druga ploča, niti to ima neke veze sa premom u globalu, Junajted ima para pa ima i to je ono što je bilo presudno
                Zaradjivace oko 20M€ godisnje, plata+brand tj prava na imidz. Ludacke cifre jbt

                Ma fudbaleri umeju da budu teske diplomate, nebi me cudilo da ode iz Manchstera za dve-tri godine u Real/Barsu i govori kako je za njih oduvek navijao.

                Comment


                • Meni se jedino tu nije svidelo sto je uprava dala njemu 10-ku iako su znali da ce otici za 1-2 godine. I eto posle jedne sezone on napusta klub, zaista bezveze. Cuo sam da ce Dybala dobiti 10-ku, za mene je to odlican potez, jer verujem da ce ostati bar jos 2-3 sezone kod nas. Pogbi sve najbolje u daljoj karijeri, i da ne podglegne pritisku. Drugaciji je fudbal na cizmi i na ostrvu, valjda ce se snaci. A nama ostaje da pronadjemo dobru zamenu za njega, Matuidi kad bi dosao ja bih bio prezadovoljan.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Znači problem je da se da desetka igraču koji će vas napustiti za godinu-dve, a nije onom koji će otići za dve-tri?

                    Pustite se toga oko brojeva, nebitna stvar a i nikad ne znaš koliko će igrač biti tu, to ti je uvek nesigurna stvar, pa ni Tevez nije zaslužio desetku pa je odmah dobio, ali opet on se kasnije pokazao kao pun pogodak i vukao je Juve jedan period.

                    Comment


                    • Samo za Protu, Soe i momke kod sanka...

                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Malo je reci da jedva cekam duel Juventusa i Uniteda bas da se ovi njihovi "navijaci" spuste na zemlju valjda ce uspjeti izboriti ligu prvaka u narednih par godina,strasno odvratan klub i fanovi.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Malo je reci da jedva cekam duel Juventusa i Uniteda bas da se ovi njihovi "navijaci" spuste na zemlju valjda ce uspjeti izboriti ligu prvaka u narednih par godina,strasno odvratan klub i fanovi.
                          Dobro si rekao, valjda.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dodji Isko.

                            Comment


                            • Pomalo Brajko,pomalo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                                Srecno momci u Seriji A i LS i hvala vam sto ste nam negovali Pola svih ovih godina.



                                Dao nam je dosta, ali dosta smo i mi njemu dali. Sportski pozdrav, zdravo Pogba.
                                Last edited by Brajkula; 10-08-16, 21:02.

                                Comment

                                Working...
                                X