Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je moj brat. Veliki gospodin Olivije.

    Comment


    • Tamo Radja i Benatia,a ovdje ipak nego drugi

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ako nam ode Zaza, Ernaneš i Pereira, dođe Pjaca i potpišemo jednog top napadača, a da pri tom ne ode niko od bitnih, ovaj prelazni rok možemo okarakterisati kao vrhunski.

        Što se Gabigola tiče, to je najverovatnije nešto najbolje što Brazil danas može da ponudi, ali ako će i on kao ovi ostali da dođe u Juve, stasa i onda da se svako leto znojim da li će da ode....jebo ti to, bolje nek dovedu Žirua npr., veći sevap.
        Ma danas svi prodaju igrace, cim pokazu malo nezadovoljsta u istom i iskazu zelju da idu. Evo Real koji ima silne resurse, prodaje takve klase kao sto su Ozil, Di Maria, Xabi Alonso, Higuain... ne verujem da je ijedan navijac Reala voleo da ovi igraci odu. Ali sta da se radi. Ja bi licno riknuo da mi ovakvi igraci odu iz omiljenog kluba

        Gabigol poseduje 40% svog ugovora, 40% Santos, 20% Doyen group. E pa upravo zbog tih njegovih 40% postoji sansa da ga dovedemo, preko plate i bonusa bi njega isplatili, a tih 20% bi mozda i ostalo ovim likovima iz Doyena. U ponedeljak ce predstavnici dva kluba pregovarati o transferu.
        Last edited by Prototype; 14-07-16, 22:09.

        Comment


        • Ozil je došao u Real skoro kao gotov igrač, da ne pričam o Ćabiju tek....jedino su sa Pipitom rizikovali, mada tada je Real malo lutao usled dominacije Ronaldinjove Barse.

          Mi bi ovako doveli nebrušenog Gabigola, izbrusili ga i onda ga pustili u neki tamo Real....daj bre Pipitu za 60 miliona da pocepa tri sezone i da ode u Boku Juniors.

          Comment


          • Smrt prije Boce za oca fudbala jer je sa 19 bio ikona u Riveru

            Ali Gonzalo na ovakav Juve bio bi strah...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ma nebitna Boka....poenta je bila da bi sa Crnim Isusom imali isti scenario kao sa Moratom, možda u bliskoj budućnosti i sa Dibalom za koga je samo pitanje kada će da poželi da ide u Barsu i kada će Barsa da ga plati 50 miliona....

              Milost je od samog Boga kako smo uspeli Pogbu prošle sezone da sačuvamo, ako ga ove sačuvamo biće senzacija, ali sledeće je rastanak...no Pogba i nije toliko sporan ako ode dogodine biće da nam je dosta dao....nekako dođe kao fer, ali ove nam treba ako uopšte želimo da budemo bar konkurencija za LŠ.

              Pipita bi saterao 40 golovoa sigurno za sezonu.....jedino čega se plašim jeste da bi nas u finalu kao po običaju opasno prodao

              Comment


              • Ma do 50 bi brojao otac znas ti sta znaci do 36 skoro svaki put na postavljenu odbranu

                Nije meni iznenadjenje da ga traze jer Juve ako njega dovede ekipa su koja je podjednako jaka u svim linijama...blizu je odlaska cini mi se samo je pitanje gdje
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ma kakvi crni podjednako jaka u svim linijama, nema šanse, jer smo u odbrani daleko najjači na planeti.



                  Zid batice.

                  Ako dođe Pipita, to je prelazni rok u fazonu ubijanja konkurencije u Italiji. Uzeo si najboljeg igrača Romi, uzeo si najboeg igrača Napoliju....dakle nema potrebe ni takmičiti se.....mada Juve tako otvara put milanskim klubovima da se malo potuku....

                  Comment


                  • Mislio sam na prvu postavu...napad sa Dybala/Higuain bi bio nesto nenormalno i samo bi upotpunio jak vezni red i odlicnu odbranu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Čitam po tviteru da dovodite Iguaina, ako treba i za klauzulu koja je 79 miliona funti, ali da to ne znači da Pogba odlazi, jer imate para od prodaje Morate i ne znam još koga. Desi li se da doće Iguain i ostane Pogba, po meni ste prvi favoriti za LŠ, stvarno prejaka ekipa.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Čitam po tviteru da dovodite Iguaina, ako treba i za klauzulu koja je 79 miliona funti, ali da to ne znači da Pogba odlazi, jer imate para od prodaje Morate i ne znam još koga. Desi li se da doće Iguain i ostane Pogba, po meni ste prvi favoriti za LŠ, stvarno prejaka ekipa.
                        Real, Barcelona, Bayern, Atletico.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Mislio sam na prvu postavu...napad sa Dybala/Higuain bi bio nesto nenormalno i samo bi upotpunio jak vezni red i odlicnu odbranu
                          Strasan posao bi bio kad bi doveli Higuaina. Pakovo bi golove ko lud.

                          Ali prilicno mi je nerealan taj transfer. Trazice Napoli previse, iako Gonzalo ima 29 godina.

                          Comment


                          • Reče ti ja juče da se pravi priča.....

                            Ja sam iskreno verovao u transfer, međutim kad sam pročitao da smo spremni da platimo 94 miliona, tad sam se samo slatko nasmejao

                            Comment


                            • Ma mi ionako te transfere placamo u ratama, moglo bi da da se izdvoji nekih 60-ak miliona za njega. Ali ici vise od toga je suludo.

                              Comment


                              • Kad smo kod tih postava, negde na netu sam pre neki dan naleteo na našu najjefitiniju postavu po plaćanim transferima i ludilo postava bila.

                                Bolje da daju Arsenu te pare za Aleksisa iskreno, jer njega možemo gurati i na bok i u srce napada, Pipita je klasičan egzekutor.

                                Na kraju, ne smem ni da zamislim kakav bi to tim bio sa Iguainom..........perverzija blaga !!!

                                Comment

                                Working...
                                X