Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebi trebalo. I vise nego stabilan je klub trenutno. Prosli smo trnovit put, nije nista kao ranije. Jedini razlog zbog kojeg ce Juve prodavati svoje zvezde, jeste ako budu trazili astronomske cifre za plate. U suprotnom gledace da ih zadrze.

    Comment


    • Nisi razumio kontekst...rekao sam ako se odreknu(tj. ako Pogba odluci da ode) prva stvar koju ce uraditi je pokusati dovesti Hamsika ubijedjen sam u to po svaku cijenu

      Nisam mislio da ce se oni odreci zbog pare jer mi se cini da je trenutno bas suportno i da zele da zadrze Pogbu po svaku cijenu jer im pare ne trebaju,a zamjenu za njega je tesko naci
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma jok kakav Hamsik, da je ovo 2012. verovo ili ne, ne bih se bunio. Ali vidljivo je da covek vise nije isti igrac. Misljenja sam da i Marotta to primecuje. Prevelika razlika su on i Pogba, da bi se uopste razmisljalo o njemu kao nekom bitno pojacanju.

        Comment


        • Prije maltene godinu dana...

          Direktor Juventusa Beppe Marotta je potvrdio da je Juve poslao ponudu za Mareka Hamšika.

          “Neka imena nisu izašla u javnost, kontaktirali smo Hamšika prije mjesec dana, a s De Laurentiisom smo razgovarali 10 puta.”

          “Hamšik je odgovarao našim željama, on je dokazan igrač u Italiji. takvi igrači znaju koliko je važno pobijediti ekipe poput Carpija ili Frosinonea.”

          “Strani igrači to ne znaju. Možda je Galliani u pravu kad kaže da nije isto graditi momčad u 8. mjesecu i u 5. mjesecu, ali mislim da se momčad treba graditi s Talijanima i igračima iz Serie A. Na to uvijek ciljamo.”
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            https://www.instagram.com/p/BHnNHSvj8jQ/

            Nas mercato



            Pa ima li vece cicije od ovog Marotte sunce ti zarko . Sto rece onaj jedan na redcafe"There is no bigger scavenger on the market than Juventus"
            Hahaha koja realnost ovo na kraju, uvek dodje neki Matri, Borielo, Osvaldo...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Pa dobro Akane, trazili su ga tada kao pojacanje, a ne kao zamena za Pogbu. Trazili bi u drugom smeru, ako bi doslo do prodaje Pogbe. I taj Hamsik ima 29. godina. Kad ti na kontu legne preko 100M, ne ides po igraca kao sto je "trenutni" Hamsik, onaj Hamsik pre neku godinu bi bio i vise nego dobar posao.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nisi razumio kontekst...rekao sam ako se odreknu(tj. ako Pogba odluci da ode) prva stvar koju ce uraditi je pokusati dovesti Hamsika ubijedjen sam u to po svaku cijenu

                Nisam mislio da ce se oni odreci zbog pare jer mi se cini da je trenutno bas suportno i da zele da zadrze Pogbu po svaku cijenu jer im pare ne trebaju,a zamjenu za njega je tesko naci
                Pa ne verujem da bi sada išli na Hmašika obzirom da smo doveli Pjanića, meni su to nekako isti tipovi igrača.Eto tom logikom da se pre pojačavamo igračima iz SA, prvi mi se crta Kondogbija iz Intera kao neka zamena, a posle ova već pomenuta imena Kante, Matić, pa možda čak i povratak Artura Vidala.

                Još jednom o Leu

                Juventus have no intention of selling Leonardo Bonucci. They consider him untouchable [Di Marzio ]

                Comment


                • Sami Kedira i srpska snajka

                  Comment


                  • Ovaj dvojac djeluje jako zanimljivo skupa i Juventus je s Miralemom dobio na sirini mnogo da ne kazem na kvalitetu...

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kakav je ovaj Pjaca? Mnogo mi deluje 25 miliona za decka koji je igrao u Dinamu, a ne zna se da li je Mamic zeznuo zrikavog ili obrnuto.
                      Meni nije jasno kako Dinamo moze da prodaje svoje igrace preko 10 miliona a Zvezda i Partizan svoje mlade igrace prodaju za jedva 5 miliona, izuzev Grujica koji je kostao 8 miliona.
                      Gledao sam ga na EP ali nije igrao nesto puno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pjaca je mlad i perspektivan igrac. U buducnosti sigurno moze da postane odlican igrac. Sto se tice cijene sve je jasno kada kazes "Mamic prodaje igraca".

                        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Kakav je ovaj Pjaca? Mnogo mi deluje 25 miliona za decka koji je igrao u Dinamu, a ne zna se da li je Mamic zeznuo zrikavog ili obrnuto.
                          Meni nije jasno kako Dinamo moze da prodaje svoje igrace preko 10 miliona a Zvezda i Partizan svoje mlade igrace prodaju za jedva 5 miliona, izuzev Grujica koji je kostao 8 miliona.
                          Gledao sam ga na EP ali nije igrao nesto puno.
                          Pitanja su ti na mjestu,ali kad malo promislis odgovor vrlo jednostavan...koliko je ekstra igraca izbacila Zvezda zadnjih godina koji igraju u top klubovima,a koliko Dinamo?...ima li Zvezda jednog Modrica?Kovacica?Eduarda?Halilovica?Vrsaljka?Olica ?Brozovica? itd itd da ne nabrajam Dinamo top skola i top nivo razvijanja igraca.Pogledaj samo gdje igraju igraci Dinama,a gdje Zvezdini i kakve karijere grade zadnjih godina.Osnovu svake njihove repke zadnjih godina cine igraci Dinama

                          Mislim da na Pjaci pare uvijek mozes da vratis,dobar je igrac i niko tu nikoga nije prevario...na redu su ekstra talentovani Coric i jako dobri Rog
                          Last edited by AK47; 13-07-16, 13:56.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Jel ovo sto moras vako hvaliti Dinamo, ili zelis da ih hvalis onako od srca?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma ljudi preozbiljno rade i sve ce biti bolji i bolji,a ne moram ih javno hvaliti nije to u ugovoru
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Salim se ja. Rade oni godinama ekstra, samo jos da ih ne jebu neke stvari bilo bi to jos bolje.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X