Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by soe View Post
    Ma hejtujem sve koji odu iz Juventusa i jos plus ide u Real mozda i najodvratniji klub na svijetu,jednostavno mislim da nigdje nece imati podrsku kakvu je imao u Juventusu i bojim se da ga nigdje nece trpiti ko tu.
    Znaci i Zidana?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ma za Batušaja će 40 miliona dati samo neki retardirani premijerligaški klub (cirka 75% PL-a).
      sigpic

      Comment


      • Pa nemam neke posebne emocije prema Zidanu veliki igrac ali za mene licno nije legenda Juventusa.Kod njegovog odlaska Juve je pokazo klasu oborili transfer rekord i dovedli korisnijeg igraca Nedveda.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Ma za Batušaja će 40 miliona dati samo neki retardirani premijerligaški klub (cirka 75% PL-a).
          Juventus directors will travel to Marseille in the coming days to start negotiations for Batshuayi. OM want €40m to sell the Belgian. [SM]
          Ali Sportsmedia

          Ma očajno je tržište, jednostavno ne vidim igrača koga bi Juve mogao da dovede da odmeni Alvara a da je dostupan Juventusu.

          Ja sam lično cenio da je to Berardi ali on nas je ohladio.

          A ova imena što se vrte....Lukaku precenjen, Kavani skup....dakle ide Zaza na trećeg napadača, a četvrti će eventualno biti Ćiro Imobile ili Pele.

          Mada evo dok kuckam post ja bih bio bezobrazan i ponudio jedno 25 milki za Ikardija....dođi situacija, cenim da bi ih on prodao, prodao je brata Maksi Lopeza, što ne bi i jedan Inter. Isto mu dođe....kurvanje.

          Comment


          • Pa po svemu sudeci nece Zaza nidje Otisao Morata, Berardi nas izjebao, znaci jedan spic mora da dodje, pitanje je koji.
            I tog Batusaja sam mislio da je neki Albanac, a spazio sam ga slucajno na fantasy-ju za Euro, kakvih 40 miliona smejurija.
            Last edited by bice; 21-06-16, 23:51.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kad vec nema kvalitetnih rijesenja na stoperu mozda jace pare izletit za trekvartistu ima ovaj Andre Gomes,Goetze ili tako nesto.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Ikardi neće doći da bude treći ili četvrti napadač. Pele bi već mogao da uklopi u tu rolu.
                sigpic

                Comment


                • Ikardi neće sigurno ako ne bude glavni, nije hteo ni Wandu da deli pa neće ni poziciju, a ne verujem ni da će Pele hteti da sedi na klupi, samo prvi špic. Treba da uzmete Bentekea

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Pa nemam neke posebne emocije prema Zidanu veliki igrac ali za mene licno nije legenda Juventusa.Kod njegovog odlaska Juve je pokazo klasu oborili transfer rekord i dovedli korisnijeg igraca Nedveda.
                    Cuj nije legenda, najbolje godine ostavio u Juveu, 24-29. Kad vise nije stimalo otisao u Real i Juve odradio rebuild. Msm prodas igraca koji ima 29 godina u ono vreme za 75M. To je kao da si danas dao 100-120M za jednog igraca. Takva se ponuda nije odbijala. S' ozbirom na okolnosti bio je to pravi potez za obe strane, bez obzira na velicinu Zidana kao igraca.

                    Comment


                    • Naravno da nije legenda sa 5 godina u klubu legende su Del Piero,Buffon i slicni.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Ikardi bi pešaka do Torina (Juvea) kad bi mogao... Mada nije bez razloga stavljen za kapitena, samo treba još jedna sezona sa 20+ golova i €40m da se uzme.

                        U slučaju prodaje Pogbe, doveo bih Iguaina. Bez obzira što ima 29 godina, ali na takav način da oslabiš glavnog konkurentu a pritom si oslabio narednog najvećeg konkurenta, pa to je bolje od Bajerna čak.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Nema nista od prodaje Pogbe

                          @soe

                          Onda nije ni Pirlo, ni Vidal, ni Boniek, ni R.Baggio, ni John Charles, ni Viali... svi su manje od 5. sezona proveli u Juventusu.

                          I ja sam ga jedno vreme mrzeo sto je presao, ali kad vidis kakve su bile okolnosti tada, skontas da je ipak bilo vreme da ode. Nije se ni Juventus previse bunio sto ide.

                          Comment


                          • Pa i nisu. Sve su to veliki igraci neki i legende ove igre ali Juventusa ne ,npr Pirlo je legenda Milana konkretno.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ikardi neće sigurno ako ne bude glavni, nije hteo ni Wandu da deli pa neće ni poziciju, a ne verujem ni da će Pele hteti da sedi na klupi, samo prvi špic. Treba da uzmete Bentekea
                              Iš Benteke, iš...

                              EDIT:

                              Btw.

                              Batshuayi is not a target for Juventus. TJ
                              Last edited by Brajkula; 22-06-16, 19:01.

                              Comment


                              • Batshuayi je igracina, fizicki predominantan. Steta ako se ne interesujemo za njega.

                                @soe ne budali, klub ih karaktersise kao legende ti nesto kao jok Slazem se za Pirla Mada je on ostao prilicno vezan za nas od odlaska. On mi je jedan od drazih igraca koji su igrali za Juve, mada Pirlo je takav lik, da moras da gotivis

                                Comment

                                Working...
                                X