Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da u Juventusu su debili pa ce im prodati Pogbu zasto sto su kupili dva starca od njih.Pogba ovo ljeto sigurno nece nigdje a vjerujem ni u narednih par godina pogotovo ako Juventus bude ozbiljan takmac za osvajanje lige prvaka.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Koga boli tuki sta je Juventus i gdje je, dat ce ovi sad 70m i dva igraca i to je to. Eto Pogbe u Barcelonu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne vjerujem u to. Izgleda da ce Alves doci kao slobodan igrac a za sada je valjda stav Barselone da Maskerano nije na prodaju. Cisto sumnjam da ovo ima neke veze sa Pogbom.

        Comment


        • Cuj dva igraca pa sta oni daju Alves je slobodan da ide gdje hoce a Mascherana ce Juventus uredno platiti tom logikom ce Pogba i u Real jer eto dosli su Morata i Khedira u suprotnom pravcu ili mozda u United jer eto Evra je doso.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by Ognjen View Post
            Ne vjerujem u to. Izgleda da ce Alves doci kao slobodan igrac a za sada je valjda stav Barselone da Maskerano nije na prodaju. Cisto sumnjam da ovo ima neke veze sa Pogbom.
            Kako slobodan, prosle godine je produzio ugovor na dvije godine

            https://www.theguardian.com/football...a-new-contract
            sigpic

            Comment


            • Barcelona vec odavno ima interes za Pogbom i nece biti problema pljunut 70-80m za njega.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Meni nekako nerealnA oba pojacanja Mascherano bi bio idealan, takav sampion je u svakom timu dobrodosao.

                Comment


                • Ma ne ide Pogba nigde ovo leto, mozda tek za 2-3 godine, pa ga ovako "kaparisu". Mada mator je Dani, treba naci nekog mladjeg beka za buducnost, ali videcemo da li je nesto od ovoga istina.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kako slobodan, prosle godine je produzio ugovor na dvije godine

                    https://www.theguardian.com/football...a-new-contract
                    Bili su to teski pregovori oko novog ugovora pa se moglo i pretpostaviti da ima ovakvu klauzulu odnosno klauzulu gdje se i Dani pita. Ali u onom trenutku je bilo od izuzetnog znacaja da Alves produzi ugovor, sve ostalo je bilo nebitno pa tako i ova klauzula koju ce izgleda Dani aktivirati.

                    Barcelona right back Dani Alves (33) can activate until 5 june a clause to leave for free. [ser]

                    Comment


                    • Zanimljivo, jos je u godinama, a Juve mu daje trogodisnji ugovor, cudne stvari. Mada je on fizicki na izuzetnom nivou sto se toga tice.

                      Evra i Alves, da je 2010. to bi bilo monstruzno
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Simone Ganc potpisao cetvorogodisnji ugovor sa Juventusom, igrac potvrdio, papirologija u toku nedelje bi trebalo da bude zavrsena.
                        Prosle sezone igrao za Como i dao 16 golova, inace Milanov skolarac. Ja ne znam kakav je on, mozda nesto vise znate vi.
                        Mislim da je on sin (ili sinovac) Mauricija Ganca.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Mislim da je on sin (ili sinovac) Mauricija Ganca.
                          Sin.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zanimljivo, jos je u godinama, a Juve mu daje trogodisnji ugovor, cudne stvari. Mada je on fizicki na izuzetnom nivou sto se toga tice.

                            Evra i Alves, da je 2010. to bi bilo monstruzno
                            Meni je Evra toliko gotivan, kada je dosao, iako u godinama i past prime, ludovao sam od srece. Eh da je 2010. Mada imamo Alex Sandra da nadoknadi neke stvari. Moze Dani da igra jos sezonu-dve na trenutnom nivou, kad je mogao Cafu da igra na visokom nivou do 36-37 msm da moze i Dani.

                            @bice

                            Ne se brigas u vezi Pogbe, nece taj nigde. Jedino ako klub oseti da ima zamenu i da se Pogba zasitio kluba onda ce se razmisljati o prodaji. Nema potreba zadrzavati igraca protiv njegove volje. I CR je u onoj zadnjoj sezoni u Manchesteru bio nezadovoljan i bas se odrazilo na njegovu igru u nekim trenucima, videli ljudi da nema potrebe zadrzavati igraca protiv njegove volje i iskeshirali dobru svotu novca. Nece ni ovde biti nista drugacije.

                            Comment


                            • Ja mislim da ce Pjanic u Barsu. Mada se pricalo jos proslog leta da Barsa ima neki preugovor za Pogbu za ovog ljeta...

                              Maskerano i Alves su TOP klasa, odlican pazar ako se to desi. Alves moze peglati u LS lagano, i onako ritam u Seria A ne smeta mnogo Juveu da rotira igrace

                              Comment


                              • Jedino što je danas sigurno je da Berardi dolazi.

                                Ovo sa Maskeranom i Alvešom je još na polju "rekla-kazala", mada lično bih voleo da dovedemo Maskerana.

                                Na kraju, Morata pre neki dan izjavio da Juve mora da pomladi odbranu i onda se pojavi vest da dovodimo Dani Alveša i da isti potpisuje na tri godine, a u timu već imamo beka koji polako zalazi u pozne fudbalske godine.

                                Kaseres ide, Morata verovatno kako danas stvari stoje što je kataklizma.

                                Dibala i Pogba ostaju. Sledeće leto Pogba ide gotovo sigurno, pogotovo ako ne osvjimo LŠ, a Dibla neće bar još dva leta po mojoj slobodnoj proceni.

                                Comment

                                Working...
                                X