Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta ćeš bombastičnije od kavanija?
    Jedino suarez da dođe a to je misaona imenica

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • Ja bih bio prezadovoljan dolaskom Kavanija. Klasican gol igrac, sto rece Brajko uz Pogbu i Dybalu iza sebe nadavao bi se golova.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Pa braćo on u PSŽ-u igra neko krilo i tako stigne da da preko 20 golova po sezoni, plus ne izvodi penale, kao ni slobodnjake.

        On i neka ozbiljna desetka, tipa Isko i eto nama Lige Šampiona dogodine bez lažne skromnosti, pogotovo ako Barsa ubije tabu pa uzme dve uzastopne (a ne bi mi čudilo s obzirom šta se sve događa ove sezone - tipa da Ranijeri uzme ligu i to sa Lesterom). Dakle, Barsa pojma nema da uzme tri uzastopne, tu se pojavljujemo mi, Siti sa Pepom, Anćeloti sa Barsom i Murinjo sa Junajtedom.

        Real odmah otpisujem.

        Može i Čolo kao i uvek.

        Comment


        • Mislis Anceloti sa Bajernom.
          Videcemo sta ce biti od toga, svakako bolje on nego Mandzukara, ali da bih voleo i ne bih.
          Ne mora Suarez, moze i Neimar pa onda u tandemu sa Dibalom .... Onda cak moze i Mandzukara da ostane i igra nesto ispred njih dvojice
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Doveli smo Berardija bratića, cen 25 milki, potpisuje ugovor na pet godina.

            Sad priča se da nas taj transfer ne izlazi tolike pare, već 15 milki + Peluso.

            Ja sam zadovoljan, najtalentovaniji mladi Italijan, zna se gde mu je mesto - u najjačoj ekipi, dobrodošao.

            TS: Juve have closed their operation on Berardi. Marotta met Squinzi & closed him by agreeing to pay €25m for Berardi.

            TS: Juve will ext Berardi's contract by offering him a 5 year deal(till 2021). Juve secured Berardi's card in Milan.

            Comment


            • Znaci najverovatnije ce Morata u Real pa cemo furati sa Dybalom i Mandzom u startnoj, a Zaza i Berardi ce sa klupe....
              Super pojacanje, kako bih voleo da vidim sledece sezone 4-3-3 sa Berardijem i Dybalom na krilu a u spicu napada Zaza.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • U vezi sa Berardijem danas se već pojavljuju oprečne informacije. Videćemo.

                Btw.

                Comment


                • Moj omiljeni trener, legenda!!! Sve najlepse majstore!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • http://www.football-italia.net/82727...entus%E2%80%99

                    Šta se sve na ovom netu može pročitati, Bože.....

                    Comment


                    • S' tim projektom ce sledece godine igrati u Evropi Mada mora i Mainz da ima bolji projekat, eno imaju 6 bodova vise od Wolsburga u Bundesu, da ne pricam o Herthi.

                      Agent: ‘Berardi to Juventus not done’
                      http://www.football-italia.net/82710...us-not-done’

                      Ako dodje Berardi znaci ide Morata

                      Comment


                      • Ja Berardija više vidim na krilnoj nekoj poziciji nego kao napadača.

                        Ma smeh ta priča sa Volfsburgom, eto prošlo kolo su baš sa tim Majncem igrali 1:1 kod kuće i iskreno mislim da je izjava data pre sinočnjeg meča u Madridu.

                        Msm neuporedivo.

                        Btw.

                        Comment


                        • Pa to ti kazem, voleo bih da vidim 4-3-3 Berardi-Zaza-Dybala, ili eventualno Kvadrado ako ga otkupimo, mada znamo koliko ga gotivi Konte i sigurno ce zeleti da ga zadrzi u Celsiju.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • http://giphy.com/gifs/3o6oztWMtkD851FJYs/html5

                            Spoiler
                            Last edited by Brajkula; 14-04-16, 16:24.

                            Comment


                            • Markizio se povredio i pauzirace 6 meseci, sto znaci da ce propusiti kraj sezone i EP u Francuskoj.
                              Brz oporavak mu zelim

                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X