Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S obzirom da ga je De Rosi nazvao "govnjivim ciganinom" ranije u toku meča, a poznavajući Mandžukića, ne bih se opkladio da nije hteo isprovocirati nešto do kraja meča.
    sigpic

    Comment




    • 5:34 pa malo napred kad pada vođa

      Comment


      • Bog svevišnji, on pa svi ostali, nebo i zemlja

        Comment


        • Srecan rodjendan najboljem golmanu na svetu, ziv bio legendo!
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • http://ba.n1info.com/a79514/Sport-Kl...Juventusa.html


            Kakva je to legenda, svaka cast majstore.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              http://ba.n1info.com/a79514/Sport-Kl...Juventusa.html


              Kakva je to legenda, svaka cast majstore.
              Lako je to u Italiji,ovde bi neki fudbaler mogao jedino da nam plati bus plus kartu za povratak iz grada,da se ne svercujemo
              MESSI 10

              Comment


              • Pise se da smo se dogovorili sa Empolijem oko transfera Saponare. Prema navodima Italijanskih medija transfer ce biti na leto i 15 miliona je cena.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ma to pustio onaj Mediaset, retko kad oni da pogode, gotovo nikad.

                  Inače, voleo bi to Brajkula, nije da ne bi. Dr Riki Saponara.

                  Comment


                  • jbo ih jbni riki saponara, daj bre WC AMF-a. To je ono sto nam treba da bi bili elitni klub kao nekada. I sada smo odlicna ekipa, ali ekipa kojoj fali nesto.

                    Saponara definitivno nije igrac za nas. Ajde da je mlad i ima potencijal da postane jos bolji, pa da se dovode. U ovakvim okolnostima ni pod razno.

                    Comment




                    • Mario propušta prvi meč sa Bajernom. Šteta.

                      Jedino što iz ovog može da izađe kao pozitivno jeste da Alvaro krene ponovo da melje.

                      Inače, Mandžukić malo malo pa povređen, kako ne znam....

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        jbo ih jbni riki saponara, daj bre WC AMF-a. To je ono sto nam treba da bi bili elitni klub kao nekada. I sada smo odlicna ekipa, ali ekipa kojoj fali nesto.

                        Saponara definitivno nije igrac za nas. Ajde da je mlad i ima potencijal da postane jos bolji, pa da se dovode. U ovakvim okolnostima ni pod razno.
                        Odličan je Riki, ja nemam ništa protiv, generalno gotivim takve igrače.

                        Sad ok slažem se da bi bolje bilo da imamo jaču opciju na toj poziciji, a da Riki bude alternativa sa klupe, ali i ovako....ima on nešto skriveno, cenim da lako može da eksplodira u jakom timu.

                        Na kraju ne verujem u vest, prvo izašlo je iz Sportsmedia najvećeg đubretarca, a drugo ne gotivi nešto Alegri Rikija jer mu i u Milanu nije davao neki preveliki prostor.

                        Comment


                        • Comment


                          • Football Italia:
                            Today both Italian and Spanish papers claim Real Madrid will buy Alvaro Morata to sell him on in England, so Juventus turn to Edinson Cavani.
                            Iš, iš sotone, iš !!!!

                            Comment


                            • Vest potiče od italijanskog Skaja, ne bi bilo čudno da se ispostavi tačnom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Buffon proglasen za najboljeg golmana svih vremena od strane Frans fudbala.

                                http://www.sportklub.rs/bufon-najbol...n-svih-vremena
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X