Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nerealno mi je koliko navijaci Juventusa nemaju nimalo strpljenja i hoce sve sad i odmah, s vremena na vreme bacim pogled na onaj forum JuveBalkan, mada gledam samo 2-3 teme, jedna je vezana za Alegrija, neverovatna kolicina pljuvacine je bila na racun coveka koji je prosle sezone doneo 2 trofeja i igrao finale Lige sampiona. Prica o Konteovom Juventusu ne moze da pije vodu, jer trenirati tim celu sezonu i imati konstantne rezultate sigurno ne vuce rep od prethodnog trenera u toj meri. Jer taj prethodni trener nije igrao cak ni 1/2 LS u 3 sezone koliko je bio tu.

    I evo, prema mojim ocekivanjima koje sam pisao i ovde, Alegri je izvukao krizu i sad je vecini opet dobar, ali opet se nadje neki idiot koji smatra da nije kalibar za Juventus. E takvi navijaci su zasluzili nekog novog Djidji Delnerija,Cira Feraru i Alberta Zakeronija.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Nerealno mi je koliko navijaci Juventusa nemaju nimalo strpljenja i hoce sve sad i odmah, s vremena na vreme bacim pogled na onaj forum JuveBalkan, mada gledam samo 2-3 teme, jedna je vezana za Alegrija, neverovatna kolicina pljuvacine je bila na racun coveka koji je prosle sezone doneo 2 trofeja i igrao finale Lige sampiona. Prica o Konteovom Juventusu ne moze da pije vodu, jer trenirati tim celu sezonu i imati konstantne rezultate sigurno ne vuce rep od prethodnog trenera u toj meri. Jer taj prethodni trener nije igrao cak ni 1/2 LS u 3 sezone koliko je bio tu.

      I evo, prema mojim ocekivanjima koje sam pisao i ovde, Alegri je izvukao krizu i sad je vecini opet dobar, ali opet se nadje neki idiot koji smatra da nije kalibar za Juventus. E takvi navijaci su zasluzili nekog novog Djidji Delnerija,Cira Feraru i Alberta Zakeronija.
      Ne znam da li ti je to bila poetna, ali jači je trener Konte od Maksa iz razloga što je Konte u prvoj sezoi svojoj izvukao Juve koji je pre toga bio dva puta 7. na tabeli, dobijao ga ko je hteo.

      Lično Maksa sam pljuvao kad je vodio Milan, lutao je poprilično mada sve to može biti plod nepostojanja podške istom od strane uprave, jer su mu dovodili igrače po sistemu "samo da malo platimo, kakvi god bili".

      Comment


      • Prodali su Maksu sve kljucne igrace u 2. sezoni u Milanu i naravno da nije mogao nista da uradi sa onim prosecnim igracima.Ja sam osporavao njegov dolazak prosle sezone ali me je kupio prosle sezone i pokazao da moze i ume. Ove sezone opet otisla 3 kljucna igraca, brdo povreda i trebalo je vremena da se tim uigra i nadje prava formacija. Evo posle 2 meseca sve ide kako smo hteli i u igri smo za titulu
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ubaci žeton

          https://www.facebook.com/JuventusFan...46614/?theater

          Comment


          • Moj brat mrsimud aka mašina



            igračište !!!

            Comment




            • Očevi

              Comment


              • Očevi igre ove

                Comment


                • prica li se nesto oko transfera?
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Zrikavi izjavio da nećemo kupovati, a mediji stalno nas dovode u vezu sa Gindoganom, Banegom, pa domaćim alternativama u liku Sorijana...ništa konkretno.

                    Možda najkonkretnije zvuči izjava iz Dortmunda da ove zime neće prodati Gindu.

                    Ukratko...

                    Comment


                    • Banega moze doci na leto za dz. Gundogan ako se bude dovodio, tj ako se pruzi prilika pored ovih ekonomskih azdaja, to ce biti na leto.

                      Comment


                      • hvala na informacijama..banega bi bio odlicna kupovina,osvezenje za sredinu,dobar na lopti,kreativan..
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Djidji treci put postao otac, ponovo sin, neka je sa srecom legendo!
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ima ovo



                            a ima i ovo

                            Comment


                            • Да ми објасни неко која је фора са овим што раде? Није да сам скапирао баш...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Урош View Post
                                Да ми објасни неко која је фора са овим што раде? Није да сам скапирао баш...
                                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1453401

                                Comment

                                Working...
                                X