Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuttosport kaže da bi Khedira mogao biti pozvan već za Frosinone.

    Mandžukić 20 dana out, Morata ok, nije mu ništa ozbiljno.

    Btw, pozdrav članovima, nadam se ugodnoj diskusiji.

    Comment


    • Dobrodošao IlCapítano, navijaš za pravi klub ljubi te brat, i mi se takođe nadamo ugodnoj diskusiji.

      Bilo bi vrh da se Khedira polako uvodi u ritam, treba nam kao bolesniku lek.

      To za Mandžu i Alvara sam pročitao, sreća za Alvara, a što se Mandže tiče poterao nas neki opasan maler ili je Max stvarno toliko u bagu da mu se non-stop igrači povređuju nakon priprema, slično je bilo i u Milanu, slično i u Juveu prethodne godine, verovatno nema slučajnosti tu.

      Comment


      • Dobrodoslica i od mene,nadam se da ces biti aktivan i uzivati na forumu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nije dugo traja Kapitano, dupli acc.

          Comment




          • Idemo dalje, mnogo, mnogo, mnogo bitna tekma.....

            Comment


            • http://www.sportske.net/vest/medjuna...pe-238996.html

              E bre Martine
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • 05.variant1400x787.jpg

                Valjda se nece opet sjebat na prvom treningu posle povrede

                Comment


                • Najbolja utakmica ove sezone večeras, Sevilja naprasno nije imala šansu da postigne gol, a mi smo mogli da damo još koji. Očigledan doprinos Kedire majstora u veznom redu, palac gore Odlično pojačanje je i Kvardado, Dibala se vidi da ume - opet se ponavljam, a za Alvara samo palac gore takođe

                  Idemo sad da pravimo niz i u SA, idemo, idemo.

                  Comment


                  • Dovoljno govori statistika o vecerasnjoj utakmici

                    http://www.rezultati.com/utakmica/tp...ika-utakmice;0

                    Alvaro kraljina!
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Bilo je dosta šuteva nerezonskih iz daljine, ali da smo izdominirali Sevilju, jesmo. Mada ne treba sada nešto preterano leteti, prosečna ekipa Sevilja za evropske okvire. Bilo kako bilo mi ovu "grupu smrti" lagano prolazimo, a za drugo mesto nek se kolju Siti i Sevilja.

                      Btw. da se potsetimo oca ove igre

                      Comment


                      • Morata on the Real Madrid buy-back clause "Happiness counts more than clauses."
                        Nista ovo sad generalno ne znaci,ali eto vidjecemo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ma mora da ostane, Real nek dovede Aguera, Cavania, Lewandowskog...

                          Comment


                          • Samo Aguero nista ova dvojica mada ja nisam za to da bilo ko osim Alvara dodje,nebo je granica i veci mi je sampion u glavi od svih nabrojanih

                            Jos on sam sebe zajebava sto previse srcem igra...mora samo malo vise glavom i bice jos veca klasa
                            Last edited by AK47; 07-10-15, 20:35.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ostaje Morata,mora zrikavi da ga sacuva!
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ma Aguero je san snova da se ne lazemo

                                Alvaro je cak i previse gotivan, a i u pravu je Nedved, Morata je tek na nekih 60% svoji mogucnosti.

                                Comment

                                Working...
                                X