Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Da Juve namseta na terenu ne bih sada bio na sredini tabele. @(*6sd$%
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      [quote author=bice link=topic=2671.msg172043#msg172043 date=1285430280]
      Ma znam ja to ali neka.Oni su Moderatori ja tu nista ne mogu.
      [/quote]
      Vazno je da budemo jaki,slozni,da istrajemo i ucinimo i da Juveova tema bude sticky ^%@7f
      sigpic

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Pa Vladane ti si ovde valjda neko i nesto mozes i ti da stavis Juve da bude sticky zar ne? @(*6sd$%
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Ja sam bio neko i nesto,sad sam niko i nista +-*^%*
          Tako da moramo da se borimo i ostvarimo cilj,a cilj je da Juveova tema bude sticky &d$7
          sigpic

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Ne zaboravi da ovde ima jos Juventusovih navijaca.Zajedno smo jaci. +*@WT*48*
            E Vladane pa sta si to zabrljao +-*^%*
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Razalovan sam //h*svb
              Ova tema treba da bude sticky,mislim da je to svim jasno,zajedno smo bolji,zajedno smo jaci l5'%9
              sigpic

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Pa sada mi se tu nista ne pitamo ali eto.Pitaj Bojanu da nam pomogne ona je dobra $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Nece ni ona,smatra da ova tema ne treba da bude sticky *%@(D!RY-
                  Ne vidim zasto bi Interova tema bila sticky,a Juveova tema nije sticky ili Serie B sticky,ko to jos gleda.Da ne pricam o temam frormuasi za koga navijate,kako to da bude sticky prije Juveove legendarne teme *%@(D!RY-
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Predlažem pisanje peticije na forumu!

                    bice otvori temu da li ste za to i da juveova tema bude sticky?
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Nije fer //h*svb //h*svb //h*svb pa mi smo onda zrtva namestaljke. $%&RQa Auuuuu....Vladane ti i ja smo kao sirocici. 7&@%q

                      MK Serbia otvoricu.Samo tesko da ce neko tu da ulazi. (%fsd%&j
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        [quote author=MKSerbia link=topic=2671.msg172061#msg172061 date=1285431350]
                        Predlažem pisanje peticije na forumu!

                        bice otvori temu da li ste za to i da juveova tema bude sticky?
                        [/quote]
                        Podrzavam!
                        I da se otvori jos jedna tema,ko je za to da Interova tema ne bude sticky!
                        [quote author=bice link=topic=2671.msg172063#msg172063 date=1285431384]
                        Nije fer //h*svb //h*svb //h*svb pa mi smo onda zrtva namestaljke. $%&RQa Auuuuu....Vladane ti i ja smo kao sirocici. 7&@%q
                        [/quote]
                        Istrajacemo,izdrzacemo pa da cemo se na glavu poperit'!
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Nešto mora da se uradi po ovom hitnom pitanju! Najbolje je konsultovati se sa Mandom jer je on Don na fudbalskom pdf-u, a možda čovek voli Inter pa je hteo da omalovaži konkurente...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Sreca nasa je zadnja,pa vi pisite peticije. ;D
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Eto vidis Vladane da je dzabe ona tema.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Bice nije dzabe,zamisli da sta bi bilo da Martin Luter King posle onog sna nije nista rekao,zamisli sta bi bilo da je Nil Armstrong odbio da ide na Mjesec,zamisli sta bi bilo da Ljovisna nije rekla Orinoku da ga voli,da je izabrala Karonija.Vidjeli smo svi sta je bilo sa Vasom Ladackim,mora da se ukaze na ovakve nepravde,a ovo je jedna od vecih koje sam ja vidio,Juveova tema nije sticky *%@(D!RY-
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X