Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobru priliku iskoristio Juve. Samo da mu Alegri nađe poziciju...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Već vidim neki 4-3-3 sa napadom Morata-Mandžukić-Kvardado, baš lepo to zvuči.

      Bufon - Lištajner, Bonući, Kjelini, Aleks Sandro - Pogba, Markizio, Kedira - Morata, Mandžukić, Kvardado - opet najjača postava u ligi zasigurno.

      Što se Zaze tiče umešala se Sevilja, šta sad oni koji moj hoće kad su hteli i Ljorentea i na kraju ćorak, a Montolivo priča je za sada na bazi tračeva, dok se priča da se sa Interom ganjamo za Lamelu, čim smo se sa nekim ganjali da l Interom, da l Napolijem, da l Romom prepustili smo im igrača i uvek se ispostavilo kao pogodak od Inlera, preko Iturbea, do Šaćirija, aj neka bude i sada tako

      Comment


      • Nikad Mandzuka centralno ispred mog brata rodjenog...sve mi tesko kad to i pomislim da ce da se desi

        Mada voli Allegri Marija ne bih se iznenadio

        Daj nam gore Dybala-Alvaro grande da se veselimo na arenasport kanalima
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Viđen Alvaro na nekoj alternativnoj poziciji, mada možda potera Alegri i 3-5-2, sa Kvardadom na wing beku, mada sumnjam da će da žrtvuje Lištajnera.

          Nzm šta radi taj Alegri sa Dibalicom, evo sad kada su gore svi povređeni on gura čovek Komana, što !? Sveti Bog za samo...

          Comment


          • Pa daj nam onda gore Pereyra bratic da ide na 10,iza ta ista trojka i gore Dybalica i otac igre svake...mada Mandzuka nece lako iz prve postave osjeti se to u zraku da ga Max preferira
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Skontace Alegri da mu je Morata mnogo potrebniji u LS, svestraniji je igrac od Mandze.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Pa daj nam onda gore Pereyra bratic da ide na 10,iza ta ista trojka i gore Dybalica i otac igre svake...mada Mandzuka nece lako iz prve postave osjeti se to u zraku da ga Max preferira
                A gde će Kvardado !?

                Originally posted by Prototype View Post
                Skontace Alegri da mu je Morata mnogo potrebniji u LS, svestraniji je igrac od Mandze.
                Ja mislim da će se sve vremenom kazati, vreme ne laže. Samo mi da preživimo Rim za vikend i lako ćemo posle.

                Comment


                • Cuadrado je doveden jer se ukazala prilika, msm da nije bio u nekim dugorocnim planovima, plus doveden na pozajmicu. Nesto ne verujem da cemo zrtvovati Lichta tek tako, ako Cuadrado bude igrao, igrace desno/levo krilo. Cak i CMF. Ima bas dosta igraca za rotaciju i mali milion mogucnosti kada su formacije u pitanju.

                  Comment


                  • Imamo msm mogućnost otkupa, a ako pokida Kvardado, a iskreno se nadam da hoće, ćaća je to, struja, što ga ne bi otkupili, ne navijam ja za Mandžukića, ni za Moratu, Lištajnera.....ko je bolji nek igra u 11, samo da pobedimo.

                    Comment


                    • Alex Sandro i Cudrado su idealni wingbackovi za 3-5-2. Ali Cuadrado je rupa pozadi, covek je vise krilo i tamo bi morao igrati. Covek je jedno vreme ruzno dominirao, msm da moze opet povratiti onu formu.

                      Comment


                      • Ovo ja pričam



                        Upitnik je najverovatnije Vitsel.

                        Comment


                        • Negde procitah da smo raskinuli ugovor sa Ljorenteom obostrano tako da ce on kao slobodan igrac otici u Sevilju. Jedan veliki LOL ovde,mogli smo da ga prodamo mirne duse za nekih 12 miliona i na kraju corak.Sve najbolje mu zelim i hvala mu za sve.
                          Sevilja takodje zainteresovana za Islu za kog Juve trazi 8 miliona hahaha,decko je kanta ne vredi ni 2 miliona ali ako ponude preko 5 teraj to govno.

                          Witselov agent ‪#‎Napolitano‬:"Juve? Da, postoje kontakti, ali ne direktno sa mnom. Zenit traži 30 miliona, ali je to podložno promjenama. Moj igrač je već rekao da Juventusu."
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nzm kako da gledam na to sa Ljorenteom, otarisli smo se plate sad kome će te pare da preusmere, nadam se ka npr. Draksleru. Ljorente očigledno nema više mesta u Juveu, teško da bi spojio 400 minuta na terenu i kao takav sa onom platom je bio suvišan. Zaza će to da pokrije, samo mi je krivo što ćemo i njega brzo da potrošimo, neće on imati prostora pored Morate, Dibale i Mandže, plus pitanje je gde se tu na kraju vidi Kvardado.

                            Težak je ovaj period tranzicije, ovako je bilo i pre četiri, pet sezona, samo gomilaš igrače a pojma nemaš šta će se na kraju dogoditi. Mada ništa od ovog ne bi bilo da se Kedira nije povredio, mirni bi mi sad bili i ganjali neku eventualno 10-ku, ovako on je upitnik i tu se pravi rupa u rosteru. Videćemo šta nam donose naredni dani na transfer polju, a sutra sa kim se ganjamo u grupi LŠ.

                            Comment


                            • @Llorente_fer in the mouth of the wolf my friend!
                              In addition to the many victories together, so many great moments, inside and outside the camp.


                              Sve najbolje bratu i puno uspeha u nastavku karijere. Hvala na svemu Kralju lavova.

                              Comment


                              • Braća blizanci

                                Comment

                                Working...
                                X