Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nov post

    Comment


    • A kako si ti proveo leto ?

      Spoiler














      Comment


      • Ево управо се знојим док седим у кући.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ucio sam 300 strana za ispit,danas ga polozio,krece leto za mene od danas do kraja avgusta
          Koliko se sprdaju braca,ako i treba tako,zasluzili su
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Comment


            • Raspored predsezone

              Ako nekog zanima...fini mečići.

              Comment




              • Jedva cekam novu sezonu,zanima me sta moze ovaj "novi" napad Juventusa.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ovo može



                  no ako Milan dovede Ibru moramo reći da nam je napad slabiji od njihovog, bar naredne sezone dok se Alvara i Dibalica ne razviju do max, a onda sleduje caranje konkretno.

                  Comment


                  • Ko da je Milan neki konkurent pa je bitno jel im bolji napad ili ne .
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Hahaha, soe uvideo da je pogresio sto je prosle sezone izabrao Atletiko pre Juventusa i sada se vraca malobrojnoj grupi navijaca Juventusa na forumu.Zao mi je soe, ali nemamo mi kratku memoriju.Napravio si losu odluku, drago mi je da si to uvideo i nema nista na svetu cime bi izbrisao tu fleku.

                      Comment


                      • Tu sam ja Paricu balansiram .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Lik godinu dana stariji od mene,normalno je da lik fura sa dobrom ribom
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Ko da je Milan neki konkurent pa je bitno jel im bolji napad ili ne .
                            Originally posted by Ricma View Post
                            Hahaha, soe uvideo da je pogresio sto je prosle sezone izabrao Atletiko pre Juventusa i sada se vraca malobrojnoj grupi navijaca Juventusa na forumu.Zao mi je soe, ali nemamo mi kratku memoriju.Napravio si losu odluku, drago mi je da si to uvideo i nema nista na svetu cime bi izbrisao tu fleku.
                            Slažem se Pariću, uljez je to.

                            Comment




                            • srecno majstre, valjda si napravio pravi potez

                              Comment


                              • New Juventus striker Paulo Dybala says at his unveiling that he’s “ready to play anywhere” and has chosen the number 21 shirt.

                                I will wear the number 21 shirt. It's my age and a number I like.

                                Comment

                                Working...
                                X