Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Moderatori zasto je Interova tema sticky,a Juveova nije /SR&]
    Kakva diskriminacija,strasno (&$E#
    sigpic

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      [quote author=Vladan link=topic=2671.msg171887#msg171887 date=1285367351]
      Moderatori zasto je Interova tema sticky,a Juveova nije /SR&]
      Kakva diskriminacija,strasno (&$E#
      [/quote]
      Vladane nemoj da spamujes,ako je odluceno da bude sticky bice. &+I}\ $#^%RT
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Tema u kojoj se najvise postuje u pdf-u nije sticky,nema logike super moderatoru Mandusicu /SR&]
        sigpic

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          [quote author=Vladan link=topic=2671.msg171908#msg171908 date=1285407753]
          Tema u kojoj se najvise postuje u pdf-u nije sticky,nema logike super moderatoru Mandusicu /SR&]
          [/quote]
          Vladane,kvaris temu,obrisao bi ti post,ali necu ipak si ti stari clan.
          Ovdje se pise o Juventusu,ti si obicni clan i pisi o sportu,a ja cu da brinem o temama koja ce da bude ljepljiva i ostalo. 8)
          Tema je Juventus. ;)
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Tebi se vise svidja Inter,pa ajde neka on bude sticky,necu se smiriti dok ne vidim Juveovu temu kao ljepljivu,NE /SR&]
            sigpic

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Ma nema veze koja je, i koja nije lepljiva . @(*6sd$%
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Evo da pricamo malo o Juve-u


                Chiellini potpisuje novi ugovor i dobija povišicu od 1.2 Milliona € &8@^J &8@^J &8@^J






                Prema pisanju torinskog Tuttosport-a, Juventusov branić Giorgio Chiellini će potpisati produženje ugovora do 2015 godine i pritom dobiti povećanje plate za oko 1.2 miliona €.

                U petak je igračev agent, Davide Lippi, izjavio da Chiellini želi ostati u Juventusu, unatoč interesu madridskog Real-a.

                Ipak, iako su Juve i igrač načelno dogovorili sve detalje oko produženja ugovora, agent nije želio da iznosi detalje. Medjutim, kako su novinari pomenutog lista uspjeli da saznaju, radi se o petogodišnjem ugovoru koji će trajati do 2015. godine, a Chiellini će primati godišnju platu u iznosu od 3.2 miliona €. Produženjem ugovora Giorgio će ući u krug igrača Juventusa sa najvećim primanjima.



                Trenutno Chiellini prima oko 2 miliona € godišnje.



                Bravo odlican potez samo napred Giorgio +*@WT*48*
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Ipak je Inter zvanični šampion $#^%RT

                  Za sve primedbe Mandi se obraćajte I#^@8 h5g6k8
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    [quote author=bice link=topic=2671.msg171958#msg171958 date=1285418809]
                    Ma nema veze koja je, i koja nije lepljiva . @(*6sd$%
                    [/quote]
                    Ima veze,ovo je najbolja tema na pdf-u i nervira me kad vidim da neke teme dobijaju status sticky po vezi!
                    Ocekivao sam podrsku od Juventina!
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Pa naravno da imas moju podrsku ali zaista to nema veze da li je sticky ili ne.[quote author=MKSerbia link=topic=2671.msg171966#msg171966 date=1285419843]
                      Ipak je Inter zvanični šampion $#^%RT

                      Za sve primedbe Mandi se obraćajte I#^@8 h5g6k8
                      [/quote]


                      Juventus je najveci i najtrofejniji klub u Italiji &8@^J
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Interova tema je sticky po vezi i ti tu ne vidis problem,e moj Bice,svaka ti cast ako te ovakva nepravda ne dotice...
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Ma znam ja to ali neka.Oni su Moderatori ja tu nista ne mogu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            U Italiji je uvek bilo nameštanja I#^@8...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              [quote author=MKSerbia link=topic=2671.msg172045#msg172045 date=1285430344]
                              U Italiji je uvek bilo nameštanja I#^@8...
                              [/quote]

                              Ovo nije lepo samo da znas. (&$E# Inter je namestao sigurno ali im niko ne sme nista zbog Moratija *%@(D!RY-
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Pa Morati je glavni baja na čizmi, njemu niko ništa ne može... l5'%9

                                Inter namešta na forumu, Juve na terenu h5g6k8
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X