Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se ako je već prije postavljeno.



    Igrači Juventusa pretrčali 7,7 kilometara više od Realovih.



    Spoiler
    Juventus (ukupno 114,645 kilometara)

    Bufon 4,427

    Kjelini 10,634

    Bonući 9,839

    Lihštajner 11,169

    Evra 10,045

    Markizio 11,588

    Pirlo 11,810

    Vidal 11,852

    Sturaro 8,543

    Morata 9,805

    Teves 9,107

    Ljorente 1,873

    Barzalji 2,888

    Pereira 1,065


    Real Madrid (ukupno 106,922)

    Kasiljas 3,303

    Varan 9,821

    Pepe 9.788

    Ramos 11,170

    Marselo 9.655

    Carvahal 10,737

    Kros 10,631

    Hames 11,432

    Bejl 9,700

    Isko 7,440

    Kristijano 9,334

    Hese 890

    Ćićarito 3,021


    Bitno je da oni koštaju preko 100 miliona eura, a to jel trče il se šetaju po terenu, nije bitno....
    Last edited by Dule Krtola; 06-05-15, 21:20.

    Comment


    • Krtola, šta bi sa tekstom da Monako izbauje Juve ?

      Nego glavna stvar, nevezano za gore napisano



      kakav gospodin.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Krtola, šta bi sa tekstom da Monako izbauje Juve ?
        Cuti tu, sta da sam rekao da Juve prolazi

        Comment


        • Vrlo verovatno bi se isto desilo

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Vrlo verovatno bi se isto desilo
            Moguće, vrlo mogućee

            Comment


            • Стураро:



              Шта рећи...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Prica se da je sve zavrseno oko Dybale cena 28 miliona +4 bonusi transfer treba da se ozvanici do kraja nedelje,pise "Gazzeta".
                Po meni previse novca,nismo nikad dali ovoliko novca u poslednjih nekoliko godina, ali mislim da je sve izesniji odlazak Pogbinja cim se Marota razbacue sa parama.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Dybala confirmation this week?

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Prica se da je sve zavrseno oko Dybale cena 28 miliona +4 bonusi transfer treba da se ozvanici do kraja nedelje,pise "Gazzeta".
                    Po meni previse novca,nismo nikad dali ovoliko novca u poslednjih nekoliko godina, ali mislim da je sve izesniji odlazak Pogbinja cim se Marota razbacue sa parama.
                    U poslednjih 10 godina 3 transfera preko €20m, dobro poznata.

                    2008 Amauri (Palermo) €23m
                    2009 Felipe Melo (Fiorentina) €25m
                    2009 Diego (Verder) €27m

                    omogućio Alesio Seko

                    U odlazak Pogbe još ne verujem, kad ste uspeli da zadržite Vidala prošle godine iako je bilo jakih ponuda... I Arturu su nudili veću platu prošle godine kao sada Pogbi pa je ipak ostao.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Mislio sam na ove novije transfere kad je Anjeli porodica dosla,poslednje 4 sezone najskuplji igrac doveden je Morata 20 miliona.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Raste Juve finansijski iz godine u godinu, ove sezone su napravili jos veci iskorak u LS, znaci jos vise novca, a mozda odu jos dalje, dok o dominaciji u Seriji A suvisno i pricati. Dobro rade na komercijalnom planu, izgradnja novog stadiona pun pogodak, transfer politika je poprilicno vrlo dobra, sve to vodi ka zaista zdravom poslovanju kluba i ne vidim razlog zasto Juve ne moze da iskesira novac koji se pominje za Dybalu, a da ne proda Pogbu npr, naredno leto. Uostalom, sta jos Juveu i treba naredno leto, pa da ne mogu i ceo budzet potrositi na Dybalu ? Mozda levi bek kao najdeficitarnija pozicija, igrac sredine terena ako Pirlo ode.

                        Sto se samog igraca tice, nmg puno da sudim jer ga iskreno nisam ni gledao puno, deluje kao obecavajuc potencijal i da je vec sad dobar igrac, i bice sigurno bolja opcija u napadu od Llorentea, ako je on naravno u tom kontekstu zamena za istog. Ne bi me ni najmanje cudilo da se Juve sprema za odlazak Teveza, jer se konstantno vrti prica o njegovom povratku u Argentinu, ali cenim da se Argentinac u potpunosti skrasio u Torinu, mada nikad se ne zna.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ode Tevez ali nakon iduće godine.

                          Što se Dibale tiče samo se cimam da ne bude drugi Iturbe, mada Dibala je ove godine najbolji asistent lige i da prelazi u Juve govori tekst da ga Zamp švercuje kako se isti ne bi povredio, ne trebaju Palermu bodovi, ali zato keš im treba kao hleb.

                          Što se transfera tiče transfera Seko nas je sa istima osakatio, najteža strana u istoriji je vreme dok je on bio na mestu zrikavog, grunuo lovu a nigde nije pogodio, baš sve ćorci, mada je bio i u nezavidnoj situaciji povratak iz Serije B, najjači igrači u poznim godinama, osakatio se Jakinta opet i tsl.

                          Comment


                          • Dybala je mlad cak i da bude promasaj mozes finu cifru da vratis bice uvijek musterija...mislim da ce biti sasvim dobar igrac,ali mora jos mnogo,mnogo da radi

                            Morata je otac fudbala,20 miliona nije nista
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • IBRA STOP !

                              Comment




                              • Samo hrabro momci,veceras svim srcem uz vas.Forza Juveeee!!!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X