Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Markizio se povredio na treningu sa reprezentacijom,pominje se da ce odsustvovati do kraja sezone,da l' smo takve baksuzi,Pogba,Markizio,Pirlo svi povredjeni ladno ce Padoin i De Cigla cepati u sredini
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nadam se da je u pitanju ono što ja cenim, da se folira da bi bio spreman za klub, neverovatno mi to odjednom i to na treningu....a ako nije sve uz onu stvar i Avetinja onaj forumaš je baksuz.

      Comment


      • Ma sjebo ACL Sezona zavrsena za njega. Jebem ti da ti jebem sve reprezentativne pauze, da se nose u pm...

        Comment


        • A taman krenuo da kida brat, taman stasao u igračište.

          Comment


          • Mislim da ce Pirlo biti spreman za mec sa Monakom a morace Pepe i Padoin verovatno da cepaju u veznom.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              a ako nije sve uz onu stvar i Avetinja onaj forumaš je baksuz.
              Ahahaha polako, ovo je tek početak

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Mislim da ce Pirlo biti spreman za mec sa Monakom a morace Pepe i Padoin verovatno da cepaju u veznom.
                Ma jok, 3-5-2 viđen, trojka u vezi Pereira-Pirlo-Vidal.

                EDIT: Nzm šta ja sa Asamoom i on može u vezu.
                Last edited by Brajkula; 27-03-15, 16:36.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ma jok, 3-5-2 viđen, trojka u vezi Pereira-Pirlo-Vidal.
                  Pa da u LS sa mrtvim 3-5-2 nikad nisam voleo tu formaciju iako je donosila rezultate, ali u Seriji A cemo kontam cepati sa Padoinom i De Ciglom i Strurarom.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Tako je, tako je Sturaro brat moj !!!!

                    Sad se pokaži junošo, sad ili nikad.

                    Comment


                    • Asamoa povredjen vec skoro celu sezonu nece se on vracati ja mislim do kraja sezone.
                      Struraro mora da igra pre Padoina jednostavno mora da pokaze svoj kvalitet u ovim trenucima.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja bih lično eksperimentisao sa Tevezom iza Ljorentea i Morate, ili eventualno Komanom, ali da u vezi imaš Teveza i Pirla nije dovoljno defanzivno tvrdo, bilo bi tu dosta "lufta".

                        Ma samo da pregazimo Monako, posle se vrati Pogbica i lepota.

                        Comment


                        • Gledam malopre kod mene u obliznjoj kladionici izbacili kvote za LS i stavili su 1.45 na nas,ne znam kako ce se kretati po nekim boljim kladzama ali nekako smo prefavorizovani,ni Bayern nema manju kvotu od nas oni su na 1.55
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Nadam se da je u pitanju ono što ja cenim, da se folira da bi bio spreman za klub, neverovatno mi to odjednom i to na treningu....a ako nije sve uz onu stvar i Avetinja onaj forumaš je baksuz.
                            http://www.juventus.com/juve/en/news

                            http://www.juvebalkan.com/novosti/of...etak-dana/6416

                            http://www.football-italia.net/64435...amage%E2%80%99

                            http://www.football-italia.net/64437...etter-expected

                            http://www.football-italia.net/64444...archisio-chaos

                            Pričate vi meni o Juventusu i Italijanima

                            P.S. Samo Alvaro Morata.

                            Comment


                            • Brajko ih poznaje kao svoju kucu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Koleno čije je, zna se, zna se.

                                Comment

                                Working...
                                X