Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teško da će neko ponuditi za njega 100 miliona. Ide on, cenim, za nekih 70 miliona.

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Teško da će neko ponuditi za njega 100 miliona. Ide on, cenim, za nekih 70 miliona.
      Nece se Mino brat mafijas Riaola odrec 3 miliona provizije tako lako, vjeruj meni
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Teško da će neko ponuditi za njega 100 miliona. Ide on, cenim, za nekih 70 miliona.
        Klasicno navlacenje cijene onog smecara Raiole u tandemu sa upravom Juventusa.Pored toga sto je igracina ne vidim zasto bi neko dao 100 miliona za njega,nejasno mi to skroz

        On je meni tip igraca koji moze dosta da popravi ekipu i stanje veznog reda,ali ne sad da sam svaku rijesi da bi vrijedio te pare.Kontam da ce to PSG da zakljuca jer imaju predispozicije za to + ode Cavani za masne pare i FFP ce se ispostovati
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • 70-80 mil je neka realna cijena sto se tice Pogbe.

          Comment


          • Da dodje ponuda 65 milki prihvatice Juve ako je pametan.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Klasicno navlacenje cijene onog smecara Raiole u tandemu sa upravom Juventusa.Pored toga sto je igracina ne vidim zasto bi neko dao 100 miliona za njega,nejasno mi to skroz

              On je meni tip igraca koji moze dosta da popravi ekipu i stanje veznog reda,ali ne sad da sam svaku rijesi da bi vrijedio te pare.Kontam da ce to PSG da zakljuca jer imaju predispozicije za to + ode Cavani za masne pare i FFP ce se ispostovati
              Pa nije da nije rešio par utakmica sam, nije da u 90% mečeva nije bio među 3 najbolja na terenu, nije da nije. Nakaradno stanje je na tržištu zbog ogromnog priliva tog arapskog kapitala, plus klasika Real i Barsa obaraju rekorde od kada je sveta i veka, plus malo Čelzi, tako da meni uopšte ne bi bilo iznenađenje da Pol bratić Pogba ode za neku spektakularnu sumu, no ja se ipak najviše radujem onoj priči 65 milki plus valjda Verati mali otac, pa da se nakon sledeće sezone i sa Pirlom polako pozdravljamo, jeste greota i tuga jer je Pirlo poslednji mohikanac uz Bufona od onog tima sa SP 2006, ali vreme je.

              Comment


              • 65 +VERATI= arivederci Pogbinjo.Mislim da je to vise nego ozbiljna ponuda,dobili bi osvezenje na sredini terena u vidu jedan odlicnog mladog igaca i plus novac za neka pojacanja,ali mirne duse bih mogao da kaze da Pogba vredi nekih 70 miliona trenutno.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Razlika je izmedju par tekmi i skoro svaku tekmu,taman razlika 30,40 miliona

                  PSG Verrattija nikad nece dati,hoce ako su ludi a meni se cini da uopste nisu...

                  Yaya Toure bio jedan od najboljih strijelaca lige i rjesavao titule pa nema prica o tim ludim cijenama dok Pogba da 7 golova,a nije da se bas ne mogu porediti...

                  Svaka cast svima,ali ko da preko 65 nije sav svoj,kao sto i Florentino nije bio tacan kad je dao 90 miliona za onog kloca
                  Last edited by AK47; 22-03-15, 09:42.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Nije ni Zidan rešavao svaku kad je prelazio iz Juvea u Real, mada je imao do duše odličan SP iza sebe.

                    Pogba je najtalentovaniji mladi igrač planete, vala kad je Real platio Ilaru 30 i kusur, može da se kaže da je Pogba brat bratu 3x bolji.

                    Mada iskreno mislim da neće nategnuti na 100, ali će suma ići do 80 sa nekim bonusima, eventualno nekim igračem, rekoh već može Marko Verati.

                    Comment


                    • Nemoj molim te jednog od najboljih igraca svih vremena porediti sa Pogobom,sto bi ti rekao ljubi te brat.Ne postoji taj kontekst gdje to moze da se radi,apsolutno nikad...

                      Ne mozes da cijenis po jednom igracu.Pogba jeste bolji od njega tri puta,ali i meni je Higuain bolji od Bonya 100x pa ne vrijedi Pipa milijardu nego vrijede isto para na trzistu,sramotno ali eto istinito...ili ako hoces 450x od Anya Carrolla pa ne vrijedi ni koliko je on placen eto i to.Cavani 64 miliona?Cega bratko,nemoj mi tih prica to mi je bas smijesno

                      Dodao bih i ovo

                      "Prelazak u Juve bi sada bio korak u nazad", rekao je Verratti za francuski L’Equipe nakon pitanja novinara o mogućem povratku u Italiju.
                      "Kad bih morao izabrati za dolazak u Paris Saint-Germain jednog igrača iz talijanske Serie A, to bi bio Pjanić. Doista mi se sviđa kako igra i on bi se dobro uklopio u našu momčad. Znam da je obnovio ugovor s Romom, ali on je jako talentiran i voli igrati nogomet. Uvijek volim gledati takve igrače.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Meni je Zidan najjači ikada kojeg sam gledao, on pa Ronaldinjo. No to je druga tema....

                        Upravo ti pričam to, baš to da je tržište u kurcu, pa kad svakakvi krševi mogu da budu toliko plaćeni, može i Pogbinjo da istera 80+.

                        Nek postave to pitanje Veratiju na kraju sezone, cenim ja Juveu neko finalce LŠ, samo da preskočimo ove vesele, a posle 1/2 e tu je žabar, zapravo žabar.

                        Comment


                        • Sto se tice toga da on moze da istjera preko 80 tu se skroz slazemo ako je to tema,cak ja mislim da hoce nego ti ja govorim da ne bi trebali
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • 65 + Verati? Haha odakle to? Pa ne košta mladi princ 5-10 miliona.

                            30 plus Verati, puna kapa, da se Juve još suta u dupe.

                            Comment


                            • Ma bila je neka priča valjda Kavaini i Verati i pare, ili tako nešto....klasika novinarsko zezanje.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                65 + Verati? Haha odakle to? Pa ne košta mladi princ 5-10 miliona.

                                30 plus Verati, puna kapa, da se Juve još suta u dupe.
                                Ja sam rekao to u fazonu da bih to oberucke prihvatio da ponude a nece,nisu ludi ni oni
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X