Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • #MVP

    Comment




    • Idemo idemo idemo (klik na sliku da krene video)

      Comment




      • Comment


        • Ono kad si otac igrice !

          Comment


          • Ih kako bih se ja radovao tek da ga vidim uzivo a kamoli ova radost malog klinca,neprocenljivo
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • Kakav je otac Gigi
              Rojs isto super lik,razumeo sam neke delove Italijanskog,a Nemacki veze s vezom nemam.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • bice, pa pusti prevod na yt-u imas ono CC a imas 10 iz engleskog razumeces onda sve
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  bice, pa pusti prevod na yt-u imas ono CC a imas 10 iz engleskog razumeces onda sve
                  Ja reko to fazon takav da svako prica na svom jeziku,nisam ni skontao da ima prevod na engleskom
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pirlo van terena 3 nedelje

                    EDIT: Srecan rodjendan "kralju lavova" Fernandu.
                    Last edited by bice; 26-02-15, 17:53.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Pirlo van terena 3 nedelje

                      EDIT: Srecan rodjendan "kralju lavova" Fernandu.

                      Comment


                      • Cista desetka Alvaro...evo malo Brajko i ja da se veselimo skupa jednom

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Страшан играч, баш ме одушевио ове сезоне. Нисам га изваљивао раније уопште и од једном... БУМ!
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Шта кажете на ово?

                              http://www.juvebalkan.com/novosti/iz...juventusu/6152

                              Дај Боже да не кења дебели. А реално, остане у Јувеу да краја каријере, узме две ЛШ постане легенда тима и то је то.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ako je ovo istina onda super po nas,taman ce jos vise zagristi za Pogbu sledece godine tako da mozemo uzeti bas dobre pare za njega.
                                Hvala Konteu sto je otkrio ovo zveriste od igraca.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X