Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Pominje se da smo kupili nekog Gersona iz Fluminensea za 12 miliona,17 godina ima decko,tipuju da je isti kao Pogba.Nemam pojma ko je ovo,ali mnogo je za tako neproverenog igraca 12 miliona.I za bolje smo cicijasili a ovamo rasipamo bezveze.
    Ako ništa isto su građeni - ko hobotnice što se kaže

    Comment


    • Vratio se De Cigla sa pozajmice iz Parme zbog loseg finansijskog stanja "Mlekadzija".Kakva ce to biti borba izmedju njega i Padoina za mesto levog beka
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Vratio se De Cigla sa pozajmice iz Parme zbog loseg finansijskog stanja "Mlekadzija".Kakva ce to biti borba izmedju njega i Padoina za mesto levog beka
        Ma da se oporavi Asamoa i to mesto je zacementirano.

        Btw.



        Amazing scenes in #Udine! These two strike to take us above Inter on the final day of the season and bring the #Scudetto back to #Turin! 5 May 2002 the date. #Trezegol #ADP #5maggio #UdineseJuve #InstaJuve #ForzaJuve #FinoAllaFine

        Comment


        • Samo ova gospoda

          Attached Files

          Comment


          • Moj brat Storari kao da je jos u vremenu Bitlsa
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Official: Giovinco leaves Juventus

              Comment


              • E jbg,mogli smo na leto uzeti neke pare,ovako corak
                Dosao Lepi brat moj,kako ce da kida u prvoj postavi,zna Alegri njegove prave vrednosti.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Vratila se Federica Nargi i nezaboravni De Ciglamen.

                  Pa ovaj januarski prelazni rok treba ukinut

                  Comment


                  • Samo brat Alesandro Matri

                    Taman sam se obradovao letos da smo se pozdravili sa tim "ludacima" kad ono ne lezi vraže

                    btw.

                    Last edited by Brajkula; 02-02-15, 15:21.

                    Comment


                    • Cuo sam da ovog lika porede sa Kvadradom,prosledjen je mladom timu,pa da vidimo kakav je
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Allegrijeva postavka odbrane jedna od najboljih u istoriji našeg kluba. Za sada samo devet primljenih golova na 21. utakmici. Samo je Trapattonijeva zadnja linija primila manje na toliko utakmica - ukupno osam golova.

                        Naša odbrana je i najbolja u Evropi, jer je primila samo devet golova baš kao i Gvardiolin Bayern, s tim da je Bayern odigrao i dvije utakmice manje.

                        Raiola je danas izjavio da je nagovarao Contea da preuzme trenersku poziciju u Milanu, ali da je Antonio to odbio zbog svoje povezanosti sa Juventusom. Conte, prema njegovim riječima, nije želio dobiti negativan publicitet kod navijača Juventusa.

                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment




                        • Srećan rođendan najboljem igraču Serije A.

                          Comment




                          • #grandegigi

                            Comment


                            • Srecan rodjendan Karlitose,pa da jos dugo treses mreze protivnika u nasem dresu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X