Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prica se da smo poslali ponudu za Jovetica 18 miliona,ali prvo 2 miliona kao pozajmica pa na leto jos 16 kad postane igrac za stalno.

    http://www.sportske.net/vest/transfe...ma-209539.html
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ima li istine kakve ovo da jurite Belhandu ?
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Nisam čuo i ne bi bilo loše da dođe malo majstor da pokaže znanje svoje.

        Comment


        • Comment


          • Sve najbolje u daljoj karijeri ovom prilikom Atomskom mravu aka najplaćenijem igraču MLS-a.



            Comment


            • Je l' dobijamo mi neke pare,ili ide kao slobodan igrac?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Negde sam pročitao da nama ide 7 milki.

                Kakvi ludaci Ameri, dali mu ugovor na 4 godine, po 10 milki godišnje, plus nama 7, izađe ih Đovinko 47 miliona

                Comment


                • U pa fino fino,sve najbolje u nastavku karijere,ne znam samo cime je zasluzio da ga ovako mnogo plate
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Dobija Juve razglednicu. Ostaje na cizmi do leta, odnosno dok mu ne istekne ugovor, a onda ide da ostvari san americki

                    Comment


                    • Originally posted by Mesutara View Post
                      Dobija Juve razglednicu. Ostaje na cizmi do leta, odnosno dok mu ne istekne ugovor, a onda ide da ostvari san americki
                      Da, da, ali je to sve u sklopu dogovora, ostane i 7 milke nam daju i njemu sve to što sleduje po ugovoru. Tako sam čitao ne drži me za reč

                      Comment


                      • Comment


                        • Samo da zvizne Florentino on dolazi,ali sta ce mu kad ima kvalitetnije
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Samo da zvizne Florentino on dolazi,ali sta ce mu kad ima kvalitetnije
                            Jos bolje kad ima, ne mora ni da dolazi do Torina

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Samo da zvizne Florentino on dolazi,ali sta ce mu kad ima kvalitetnije
                              Hvala je Bogu što je tako

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X