Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    De Ceglie pauzira 15 dana


    Nakon jutrošnjeg pregleda ustanovljena je povreda zbog kojeg će lijevi bek pauzirati dvije sedmice, saopšteno je na službenoj klupskoj stranici...

    U pitanju je povreda mišića zbog koje je De Ceglie izašao pred sami kraj prvog poluvremena iz igre, tačnije u 44. minuti.

    Morat će pauzirati oko 15 dana i propustit će utakmice protiv Udinesea i Cagliaria u Serie A, te meč u okviru Evropske lige protiv Manchester Cityja.

    Del Neri će biti u dilemi što se tiče izbora njegove zamjene, a to će najvjerovatnije biti Zdenek Grygera ili Fabio Grosso koji bi bio vraćen u tim.

    Pored De Cegliea, povrijeđen je i Armand Traore koji će pauzirati još oko 25 dana.


    Eto na sta smo pali da nam se povredjuju igraci.Amauri,Traore,De Cieglie,Martinez #%d*
    I posle nam ostaju samo "dede " koje smo hteli da utrapimo nekom.Eto veoma vazne utakmice i dolaze povrede $JS}|
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=2671.msg169636#msg169636 date=1284682371]
      [quote author=onaj tamo levo link=topic=2671.msg169634#msg169634 date=1284679138]
      Takve stvari jednostavo više ne smeju da se dešavaju. Kako će tek biti protiv Man. C.? Ispustili smo vredne bodove.
      [/quote]

      A Siti je kao sila zato sto su dobili Salzburg koji je rasprodao pola tima ? Pogledaj samo koliko se muce u Englwskoj. Mada kako igra Juve nista me ne bi iznenadilo.
      [/quote]
      Nisam napisao da je sila, to si uardio ti! Mislim da postoji velika razlika u kvalitetu kada su u pitanju M. City i Lech, zbog toga sam to napisao. Sigurno nam neće biti lakše ili možda hoće?

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Pa ni bi me cudilo da pobedimo City @(*6sd$%
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          [quote author=onaj tamo levo link=topic=2671.msg169800#msg169800 date=1284732089]
          [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=2671.msg169636#msg169636 date=1284682371]
          [quote author=onaj tamo levo link=topic=2671.msg169634#msg169634 date=1284679138]
          Takve stvari jednostavo više ne smeju da se dešavaju. Kako će tek biti protiv Man. C.? Ispustili smo vredne bodove.
          [/quote]

          A Siti je kao sila zato sto su dobili Salzburg koji je rasprodao pola tima ? Pogledaj samo koliko se muce u Englwskoj. Mada kako igra Juve nista me ne bi iznenadilo.
          [/quote]
          Nisam napisao da je sila, to si uardio ti! Mislim da postoji velika razlika u kvalitetu kada su u pitanju M. City i Lech, zbog toga sam to napisao. Sigurno nam neće biti lakše ili možda hoće?
          [/quote]

          Биће Јуве опет онај стари. Тек је почетак сезоне,треба то све уклопити. Играчи се и не познају. Реално фали Буфон да улије додатну сигурност на голу, пошто одбрана увек дрхти када је упућен гол на шут пошто су голмани катастрофа.
          Србија , Београд , Црвена звезда

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Nisu golmani problem vec ne iskusna odbrana. Storari je decko odlicno branio na pripremama ali je ovoga puta na golu bio Manninger.Nije on los ali nije za prvog golmana i fale mu mecevi(iako je vecinu prosle sezone branio). @(*6sd$% Jednostavno nemam levog beka stoperi su dobri Giorgio i Bonucci ali njihove zamene su lose.Legrotaglie je star i nije u formi.Desni bek Motta ali on ume da podbaci.Zamena Grygera opet losiji igrac od ovog.Znaci u januaru treba da dovedemo nekog u odbrani ali oporavice se do tada Traore i De Cieglie %QWT&W
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=2671.msg169963#msg169963 date=1284753840]
              [quote author=onaj tamo levo link=topic=2671.msg169800#msg169800 date=1284732089]
              [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=2671.msg169636#msg169636 date=1284682371]
              [quote author=onaj tamo levo link=topic=2671.msg169634#msg169634 date=1284679138]
              Takve stvari jednostavo više ne smeju da se dešavaju. Kako će tek biti protiv Man. C.? Ispustili smo vredne bodove.
              [/quote]

              A Siti je kao sila zato sto su dobili Salzburg koji je rasprodao pola tima ? Pogledaj samo koliko se muce u Englwskoj. Mada kako igra Juve nista me ne bi iznenadilo.
              [/quote]
              Nisam napisao da je sila, to si uardio ti! Mislim da postoji velika razlika u kvalitetu kada su u pitanju M. City i Lech, zbog toga sam to napisao. Sigurno nam neće biti lakše ili možda hoće?
              [/quote]

              Биће Јуве опет онај стари. Тек је почетак сезоне,треба то све уклопити. Играчи се и не познају. Реално фали Буфон да улије додатну сигурност на голу, пошто одбрана увек дрхти када је упућен гол на шут пошто су голмани катастрофа.
              [/quote]
              Znam i jedva čekam. Očekujem pobedu protiv Man. C. odnosno nadam se, ali idemo redom, za vikend gostujemo Udinezeu, ništa kao tri boda u gostima da ti povrati poljuljano samopouzdanje.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Juve sprema novi ugovor Del Pieru


                Kako prenose italijanski mediji trener Juventusa Luigi Del Neri radi na tome da uprava produži ugovor sa ikonom kluba Alessandrom Del Pierom.

                Popularni "Pinturicchio" igra svoju 17. sezonu u dresu Juventusa, a dok se pojavljuju spekulacije da će se na kraju sezone preseliti u SAD, pojedini mediji tvrde da uprava radi na tome da najznačajniji fudbaler kluba u prethodnih 20 godina ostane još minimum godinu dana.

                "On igra sjajno i imam utisak da je toliko dobar da je prosto sramota pitati koliko ima godina. Veliki je majstor i nadam se da će ostati u klubu", rekao je trener "stare dame" Luigi Del Neri.

                Del Piero je veštinu po ko zna koji put demonstrirao u četvrtak maestralnim golom protiv Lecha iz Poznana u Ligi Evrope, mada ni to nije bilo dovoljno crno belima za trijumf nakon što je poljski klub kući odneo jedan bod (3:3).


                Kada bi pristao bio bih najsrecniji covek na svetu.Moze on da pruzi jos dobre partije. &8@^J
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Pinturikio ne staje... @(*6sd$%
                  Mada mislim da je njegovo vreme prošlo &+I}\
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Pa onda je proslo vreme Zannetija,Totija,Pirla i ostalih.
                    Ali gledajuci kakvi su igraci i kakve igre su pruzali u timu je za respect.Alex 18 godina u klubu &8@^J &8@^J Bilo bi lepo kada bi bio na 20 godina
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Ali Del Piero se muči na terenu, primećuje se... A dali su Đovinka, naslednika Alexovog Parmi...
                      Mislim da svi Bjankoneri mole Boga da se Đovinko vrati u Juve naredne godine &+I}\
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Znam vidi se po njemu da ne moze da odigra celu utakmicu.Izdrzao je protiv Leha nekako +-*^%*.Giovinco je na pozajmici u Parmi nada se da ce se vratiti sledece godine. @(*6sd$%
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          [quote author=MKSerbia link=topic=2671.msg170303#msg170303 date=1284833754]
                          Ali Del Piero se muči na terenu, primećuje se... A dali su Đovinka, naslednika Alexovog Parmi...
                          Mislim da svi Bjankoneri mole Boga da se Đovinko vrati u Juve naredne godine &+I}\
                          [/quote]

                          Никако ми није био јасан тај потез да буквално отјерају Ђовинка.
                          Србија , Београд , Црвена звезда

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Serie A: Udinese 0:4 Juventus




                            U 3. kolu Serie A naš tim je zabilježio prvu pobjedu u novoj sezoni na fenomenalan način. Strijelci su bili Bonucci, Quagliarella, Marchisio i Iaquinta, većina posla je završena već u prvom poluvremenu. A moglo je i ubjedljivije...

                            Posebno agilan je bio Miloš Krasić koji sjajno igra otkako je došao, a u 18. minuti je izborio jedan slobodan udarac iskosa. Centrirao je Del Piero, Handanovič je bio zbunjen i nakon nekoliko odbijanja lopta je došla do Bonuccia koji posprema loptu u mrežu za vodstvo "Stare dame".

                            Juventus je nastavio sa napadima a to je krunisano još jednim golom 5 minuta nakon vodstva. Krasić je sa desne strane ubacio loptu u šesnaesterac za Quagliarellu koji na fenomenalan način, petom, povećava vodstvo na 0:2.

                            U 44. minuti Juventus rješava utakmicu. Melo je uzeo jednu loptu i proslijedio ju je Del Pieru koji je daje desno Krasiću. Miloš je ubacuje u kazneni prostor na Marchisia koji hvata sjajan volej za 0:3.

                            I onda u 77. minuti 0:4. Marchisio je dodao Iaquinti koji sa oko 18 metara loptu šalje u ugao nemoćnog Handanovića. Do kraja utakmice je Iaquinta imao još jednu odličnu priliku kada ga je izbacio Quagliarella, ali je Handanović odlično reagovao.


                            Tako je "Stara dama" ubilježila svoju prvu pobjedu ove sezone. Postigli su čak 10 pogodaka u 3 utakmice, ali su primili 6. Što se tiče današnjeg meča, Udinese je dobro prošlo.

                            Idući meč je na rasporedu u četvrtak, a u Torino dolazi Palermo.



                            Strijelci: 18’ Bonucci, 24’ Quagliarella, 43’ Marchisio, 77' Iaquinta.
                            UDINESE: Handanovic; Zapata, Coda, Domizzi; Isla (46' Pinzi), Inler, Asamoah, Pasquale (67' Armero); Sanchez (69' Abdi), Floro Flores, Di Natale. Klupa: Belardi, Cuadrado, Benatia, Corradi. Trener: Guidolin.
                            JUVENTUS: Storari, Motta (76' Legrottaglie), Bonucci, Chiellini, Grygera; Krasic, Felipe Melo (71' Sissoko), Marchisio, Pepe; Del Piero (52' Iaquinta), Quagliarella. Klupa: Manninger, Ferrero, Aquilani, Amauri. Trener: Del Neri.
                            Sudac: Bergonzi
                            Žuti kartoni: 29’ Pepe, 34’ Marchisio, 40’ Felipe Melo, 77' Iaquinta



                            Odlican mec i zasluzena pobeda.Najzad samo se uigrali.Sada da se osvetimo Palermu za ona 2 poraza prosle sezone $#^%RT

                            FORZA JUVE!!!!



                            Evo i Highlights-a


                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b45FA3D1D2E[/youtube]


                            Greska je u naslovu treba da bude Udinese-Juventus 0-4 ne Juventus-Udinese 0-4 @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Napokon jedna pobeda.

                              Krasic najbolji danas &8@^J &8@^J &8@^J

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Odlican je.Proglasili su ga za igraca utakmice. $8#a
                                Marchisio odlican gol postigao,EUROGOL &8@^J
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X