Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isla na pozajmici u QPR-u sa pravom otkupa na kraju sezone.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Goalkeepers:
      Buffon, Storari, Rubinho, Audero
      Defenders:
      Bonucci, Motta, Caceres, Chiellini, Ogbonna, Marrone, Blanco
      Midfielders:
      Lichtsteiner, Romulo, Pirlo, Marchisio, Vidal, Padoin, Pogba, Pereyra, Evra, Asamoah, Pepe, Vitale
      Strikers:
      Llorente, Tevez, Giovinco, Coman, Buenacasa
      28 igrača koje Alegri vodi na tur po Indoneziji, Australiji i u Singapur, među njima i King Artura Vidal

      Alvaro Morata has been left behind, as his knee injury ruled him out for 50 days.
      Od pomenutih očekujem odlazak Mote, te i pojačanje u obliku jednog napadača. Što se tiče ovih štopera što tražimo, ne vidim poentu istih jer imamo 5 komada, pa ako se Alegri prespoji na 4-3-1-2 kao što govori ili 4-3-3 stvarno ne znam šta će nam još jedan, a kao kandidati se pominju Nastasić i Grk Manolas.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        28 igrača koje Alegri vodi na tur po Indoneziji, Australiji i u Singapur, među njima i King Artura Vidal

        Nikakav problem da on napusti turneju i dođe u Mančester.

        Comment


        • Što se rasporeda mečeva na turneji tiče

          Crno-beli će tokom turneje odigrati tri utakmice, prvu 6. avgusta u Džakarti protiv izabrane selekcije Indonezije, dok će četiri dana kasnije u Sidneju igrati protiv selekcije australijske prve lige.

          Trostruki uzastopni šampion Italije turneju će završiti 16. avgusta u Singapuru, utakmicom sa izabranom selekcijom Singapura.

          Comment


          • Jao ovog Motu kad vidim smuci mi se.
            Napadac preko potreban,ne znam kakav je ovaj Buenacasa(dobrakuca)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Danas na treningu u Indoneziji oko 5k navijača

















              Sastav pred sutrašnji meč sa All-star ekipom Indonezije

              Buffon,
              Caceres, Bonucci, Ogbonna,
              Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah,
              Giovinco, Llorente
              I izjava Grande Aleksa Del Pijera pred meč All star lige Australije sa Juveom



              “Dobio sam mnogo poruka i poziva prethodne nedelje ovim povodom, od igrača Juventusa do stručnog štaba… Jedva čekam da se vratim u Sidnej, biće jako lepo kad budemo bili ponovo zajedno. Dočekaću bianconere, pokazaću im kako je ovo fantastična zemlja.”

              “Ali, moram da pazim da ne pomešam dresove. Moram da uzmem onu sa logom All Stars, a ne onu sa grbom Juventusa. Za mene i Juventus ovo je poseban događaj, nakon toliko vremena provedenog zajedno. Imamo dobru ekipu, ali biće teško da im se suprotstavimo. Kako god, ovo je velika prilika.”
              Kad pominjemo oca ove igre, ADP-a, dodao bih i



              Oba palca gore, naravno, naravno !!



              Putuj igumane

              I na kraju da ja vas sve pitam ? Inače, najozbiljnije link je iz kategorije 18+

              Comment


              • Objasnio je lik, smijao si se ti onako vidim ja tu sliku vec...volis ti ovako kad je tenzija
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Neću da te lažem, trenutno su mi dva najomiljenija igrača planete Adijan Mutu i Laveci.

                  Comment


                  • Dobro Mutu ne bih ja jos ovoga sa covjekom koji je sam sebi omiljeni igrac i uzor na menadzeru,a i ovako

                    Ali Lavezzi jeste napravio jedan iskorak s ovim potezom,vidis mu na faci da je poremecen malo.Argentinac jbg
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nadrogirao se kao svinja Laveci, to mu se vidi u faci

                      Dve pesme za njega ovom prilikom



                      I jedna kad se već pominje Adrijan otac Mutu

                      Comment


                      • Osjecam ja da bi ova posljednja slika iz galerije bila tvoj avatar samo da moze,nikad da me lazes znam bi bila

                        Moramo i kapu da pohvalimo na sve je mislio
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Sklonili sliku, postideo se Laveci bratina

                          Comment


                          • Ту је, ту је. Не може то више да се сакрије.



                            Сад бих још више волео да нам дође.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Auu braco sta to vidim,Laveci ako nije odvaljen od alkohola i droge na ovoj slici onda je zreo za posmatranje,nista ga drugo neopravdava
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Zvezde indonežanske lige bi ladno ispale iz ove naše Jelen Super lige i to lako, kakvi očajnici.



                                Comment

                                Working...
                                X