Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Na kraju trogodišnjeg ciklusa očekujemo prihod od 300 miliona evra, ne računajući prihode od Uefe, ne računajući sportske nastupe, a to će nas učiniti mnogo bližim ovim današnjim velesilama."
    današnja izjava Andree Anjelija

    Kompletan intervju

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      [CENTER][video=youtube;7nMgUZOHsQ8]

      Inače, Morata pred potpisom, izabrao Juve pre Arsenala i Totenhema, dakle zaslužuje naš dres jer zna veličinu kluba, zna gde dolazi. Inače, zapinje se oko buy back klauzule i ona će navodno biti 30 miliona ili bar mi toliko tražimo, uz to trajaće mislim 2 godine, kao što je to bio slučaj kod Krkića pri prelasku u Romu, mada mi ta klauzula uopšte nije bila jasna, msm kod Krkića, no ajde.
      Nije Morata odbio Arsenal, nego Arsenal nije hteo da dovodi igraca sa buy back klauzulom . Ali ne sporim da je Juventus veci klub od Arsenala.

      Meni neshvatljivo da ce Kontre pre pruziti sansu Morati sa buy back klauzulom nego li gomili mladih i talentovanih napadaca koje svake godine gura na pozajmice.

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        Nije Morata odbio Arsenal, nego Arsenal nije hteo da dovodi igraca sa buy back klauzulom . Ali ne sporim da je Juventus veci klub od Arsenala.

        Meni neshvatljivo da ce Kontre pre pruziti sansu Morati sa buy back klauzulom nego li gomili mladih i talentovanih napadaca koje svake godine gura na pozajmice.
        Tako pišu Italijani, kažu Alvaro prelomio Juve da je prvi klub u koji bi otišao od onih koji ga traže.

        Pa nzm šta se tu događa, Konte ga izuzetno ceni, čak je on bio jedan od uslova da ostane i dalje na klupi, nešto vidi u njemu i evo ja mu verujem. Ali slažem se sa tobom, npr. prodajemo najboljeg napadača lige za 19 miliona Dortmundu gde tih 19 delimo sa Torinom, dakle dokazanog čoveka u ligi, a dovodimo nedokazanog igrača Reala, gde on ima cenu koju ćemo najverovatnije mi platiti od 20 miliona samo zato što je igrač Reala. Stvarno neshvatljiv potez uprave i tu sada standardno ide 100 i jedna priča, od toga da je Konte u svađi sa Imobileom preko razno raznih gluposti.

        Comment


        • Produžio ga Bog svevišnji do 2016.

          Comment


          • Tako je Maestro dirigovace sredinom jos 2 godine bravo za upravu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Comment


              • Na današnji dan pre 20 godina Marćelo Lipi je postao trener Juventusa. "Mister", hvala na svemu!

                Obozavam ovog coveka,nikada necu zaboraviti sve sto je ucinio sa Juventusom i osvojeno SP 2006 sa Italijom koja je tada bila predvodjena legendama Del Pierom,Totijem,Bufonom,Pirlom,Kamoranesijem i ostalima,sve najbolje MISTER
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment







                • Comment


                  • Pa tako je bre, idemo, idmeo, idemo !!!!!!!

                    Tuttosport: Juventus move for River’s Balanta, and Cuadrado…

                    Comment


                    • Brajkić, je li ovaj Cuadrado onaj iz Firence? Ako jeste nešto čisto sumnjam da će vam Fiorentina tek tako dati svog najboljeg igrača, pričali smo o onim odnosima i koliko se ne podnose jedni i drugi. I ti mi tada reče da više ljudi iz Firence mrze Juve nego obratno, zbog toga mislim da će biti teško izvodljivo da ga dovedete, a i pričalo se jedno vreme da se Barsa interesuje za njega.

                      Jedino ako im date neke baš velike pare.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • To je taj Cuadrado,odlican je.Juventus je cini mi se zainteresovan za njega dosta dugo,a inace Viola i Juve su dosta puta i kupovali igrace jedni od drugih.PA za onog blentavog Felipe Mela Juventus je dao 25 miliona Violi,tu su se opekli lepo i sada odnosi nisu bas nesto najbolji koliko ja znam,ne zbog ovog transfera vec zbog konstantnog odbijanja i cini mi se da Viola nije zelela da pusti jos nekog igraca u Juve ne secam se kog bese pa su ga prodali negde drugde.Takodje Juve zainteresovan bio za Rosija a on ode u Fiorentinu,ima tu svacega,zna Brajkula vise o tome.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          cini mi se da Viola nije zelela da pusti jos nekog igraca u Juve ne secam se kog bese pa su ga prodali negde drugde.

                          Ehm, da, to beše moj Jovetić prošlog leta.

                          Inače ti odnosi odavno ne stoje dobro, a kulminiralo je kada je Bađo prešao iz Fiorentine u Juventus. Ima tu još začkoljica ali poenta je da ljudi iz Firence, navijači ne mogu da smisle Juve. To su mi rekli i lično oni kada sam bila tamo. Jovetića kojeg su toliko godina obožavali kao Boga su hteli da linčuju prošlog leta kada se samo povezivao sa Juveom.

                          A kasnije sam sa Brajkom pričala o tome pa mi je on neke stvari dodatno objasnio.
                          Last edited by Sara; 16-06-14, 15:12.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Odnosi su bili ok dok se nije desio "slučaj Berbatov", čovek krenuo u Firencu, zatim ka Torinu i na kraju odjebao obe strane i otišao u Fulam, a to su ljudi iz Fiorentine okarakterisali kao posao koji nije u dobroj veri.

                            Inače, da se samo Fiorentina tu pita msm da bi nas Dela Valovci ucenili za tipa 40 milki, ovako kako je Kuardado u vlasništvu i Udinezea 50% sa kim smo u bratskim odnosima, tu nalazimo svoju šansu, da eventualno kupimo pola ugovora pa da se nagodimo sa Violama za još pola, ili da na slepoj aukciji pobedimo Viole gde sigurno imamo izuzetne šanse.

                            Inače, navijači Viole nas mrze od Bađa, tada bili masovni protesti u gradu, bilo povređenih, ali se do Berbatova sve svodilo na međunavijačko prepucavanje.

                            Comment


                            • Da da Berbatov,nisam mogao da se setim malopre zbog koga se bese posvadjali.Inace Navijaci u Firenci gledaju na Juventine kao smrtne neprijatelje i na svakoj tekmi ide standardna prozivka,psovke i ostale doze mrznje prema nama.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment





                              • Eto Brajki, ako je i bilo dileme više je nema.
                                Sada samo ostaje ono što si rekao, da iskeširate neke velike novce za njega, drugačije ne verujem da će ga Fiorentina dati vama.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X