Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedini problem sa Gindoganom je taj što je čovek "mrtav" več godinu dana. Odlična bi to zamena za Pirla bila, jer Pirlovo best off lagano izmiče, plus ovog leta ide SP pa ako se i tu dodatno iskida, baš cenim da će biti loš, bar u prvom delu sezone. Veliki je upitnik u kom je stanju Gindo i da je u dobrom baš sumnjam da bi ga se Borusija baš tako lako odrekla (ili su uvideli da na Jojića mogu da se oslone).

    Što se tih pojačanja tiče, Pereira iz Udinezea gotovo pred vratima Juvea, za njega nzm šta da kažem, mlad all-round igrač, može na oba boka, može kroz sredinu sve, videćemo.

    Navodno su nam još mete i Rabiot, Sančez, Morata....naravno neće svi doći, ali bih ja bio zadovoljan sa Sančezom, Gindom i eto Pereirom.

    Btw.

    Comment


    • Još jedan u nizu od odličnik video klipova sa proslave 3x


      Malo Freškov flop, malo sprdanje

      Comment


      • Da li je ovo najjači igrač na planeti, da li je ?


        Skoro 7 visokokvalitetnih minuta !

        Comment


        • Znam da je ispao indijanac, ali zašto Fergusone.
          Pa biće bolji od Viere.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Dobar gol je dao za Francuze sad protiv Norveske,odlican igrac jedno veliko BRAVO za Marotu sto je ovakvog igraca doveo za dzabe i veliki RESPECT za Kontea sto ga je napravio igracinom
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kada vidim kakvi igraci vrijede 50+ miliona , onda i Pogba zvijer vrijedi 100 miliona.

              Ocekujem da pokida sa Francuskom na SP (da mu jos vise poraste cijena).

              Spoiler

              Comment


              • Kako odlična fora ova leteća kamerica


                malo detalja i Juveovog trening centra.

                Comment


                • Kao kad menjam kameru na PES-u...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odlicno je ovo,velika mi je zelja da odem bar jednom na mec Juventusa u Torinu i moracu to da uradim kroz neku godinu definitivno.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=854439

                      na stranu to sto tripujem da ovu godisnjicu obelezavaju na svakih par meseci, jel moguce da je taj mec bio odigran do kraja?
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Nisu igraci bili svesni sta se tacno dogadjalo pre pocetka tekme, nisu znali da je uopste neko izgubio zivot. Mnogi nisu znali, to je bio stampedo od nekih 500 navijaca tj nisu bili navijaci vec obicni ljudi. . Koji su jedva dosli do tih karata, jer su karte za taj sektor, u kom su smesteni, najkasnije pustene u prodaju. Debilna organizacija. Njih i vatrene navijace Liverpoola delio je samo jedan jbni tanki zid, bez policije, tj nije imalo tampon zone !! Zamisli ti kad se sleti nekoliko hiljada vatrenih navijaca na 500 obicnih ljudi koji su dosli da gledaju tekmu, neki su bili i sa decom.

                        Bedni Belgijanci da nebi doziveli totalni fijasko i da bi smirili tenziju sto je manje moguce, dozvolili da se nastavi tekma, tj insistirali. Jer sta bi radili sa tolikim navijacima. Posebno kada su ultrasi Juventusa, koji su bili na drugoj strani stadiona, culi sta se desilo, nastao je haos sa policijom. Jedva su ih smirili, ali jbg ne moze se protiv policije i vojske.

                        Koliko god krivi bili ti ultrasi Liverpoola, vise je kriva organizacija Belgijanaca, I zato na tom bednom stadion sada mogu samo krave da pasu travu mater im nesposbnu.

                        Zbog policije i navijaci Liverpoola su doziveli katastrofu na hillsborough-u, kada su zrtve katastrofe mogle biti smanjene ali zbog bedne policije broj zrtava je bio doista visok, cak 96 i preko 700 povredjenih.
                        Last edited by Prototype; 29-05-14, 14:54.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Odlicno je ovo,velika mi je zelja da odem bar jednom na mec Juventusa u Torinu i moracu to da uradim kroz neku godinu definitivno.
                            Možda će voditi i na neki meč u Torinu ali za Milano i derbije uvek je aktuelno...

                            https://www.facebook.com/Utakmice

                            Spoiler
                            Roma - Lacio 22.09. 310€
                            Inter - Fiorentina 25.09. 168€
                            Milan - Sampdorija 29.09. 168€
                            Inter - Roma 06.10. 168€
                            Milan - Fiorentina 03.11. 172€
                            Napoli - Parma 24.11. 197€
                            Juventus - Udineze 01.12. 208€
                            Lacio - Napoli 01.12. 174€
                            Inter - Sampdorija 01.12. 148€
                            Roma - Fiorentina 08.12. 185€
                            Napoli - Udineze 08.12. 210€
                            Inter - Parma 08.12. 148€
                            Milan - Roma 15.12. 174€
                            Napoli - Inter 15.12. 262€
                            Lacio - Inter 06.01. 221€
                            Napoli - Sampdorija 06.01. 197€


                            Ipak je bio jedan meč u Torinu... Milano je jeftiniji od Torina. Kao što je Italija jeftinija od ostalih zemalja...

                            Ovako za derby d'italia koji je bio u septembru za kartu, prevoz i noćenje sa doručkom koštalo je oko 150-200€.
                            Last edited by Il Capitano; 30-05-14, 13:04.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ih bre mnogo je 200 za jedan dan,ako je sa nocenjenjem i doruckom i prevozom kao sto si ti rekao onda je super.Ali racunaj tu mi treba jos nekih 50-100 evra ovako meni za trosak,znaci izadje na 300 mnogo je to,ali cim skupim pare idem,a voleo bih da idemo juventini sa foruma,ne samo juventini vec i svi ljubitelji serije A na tako neki derbi juve-milan,inter ili nesto vec
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment



                              • Odličan video.

                                Inače, Morata pred potpisom, izabrao Juve pre Arsenala i Totenhema, dakle zaslužuje naš dres jer zna veličinu kluba, zna gde dolazi. Inače, zapinje se oko buy back klauzule i ona će navodno biti 30 miliona ili bar mi toliko tražimo, uz to trajaće mislim 2 godine, kao što je to bio slučaj kod Krkića pri prelasku u Romu, mada mi ta klauzula uopšte nije bila jasna, msm kod Krkića, no ajde.

                                Comment

                                Working...
                                X