Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.juvebalkan.com/portal/ind...ave/12040.html

    Kako me razočarao Konte ovom izjavom, pokazao je ono što nije pokazao za ove tri godine, bezmudost, uplašio se neuspeha u fazonu ostavio sam u Italiji rekorde odoh ja sada, što bih rizikovao da nešto upropastim ! Čuj jaz u ekonomskoj snazi, pa ispali smo od Benfike i Galate sa reklo bi se jačim timom nego rivali. Jbg...

    Comment


    • Pojeo je govna sa ovom rečenicom, da može preuzeti i tim koji tek treba da se stvori, bez obaveza. Otići će on ipak.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ma sve mi liči kao opravdanje za neuspehe u Evropi, što sada kao Atletiko Madrid ima neki drim tim pa eto ih u finalu LŠ, baš onako nižerazredna izjava mog brata prvog do rođenog.

        Comment


        • Ocekivao sam da ce traziti izgovore pa ce otici,jednostavno pare igraju veliku ulogu u fudbalu i normalno je da ce svi krenuti ka parama,ovako nadam se da ce ostati Konte bar jos jednu sezonu,ili ako ne bude ostao da nam dodje neko normalan na klupu
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Comment



            • EDIT:

              Vrlo verovatno najjači selfi u istoriji tih sličica tog naziva

              Last edited by Brajkula; 18-05-14, 18:32.

              Comment


              • Cestitke na Scudettu i osvojena 102 boda.

                Juve na domacem terenu:

                Impresivno

                19 0 0

                Comment


                • Comment



                  • OTAC OTAC OTAC !!!

                    EDIT: Ne napisah - Konte ostaje i sledeće sezone

                    Last edited by Brajkula; 19-05-14, 22:03.

                    Comment


                    • Hhahaha Pirlo brat moj

                      Da to sam procitao negde,idemo bre,uz odgovarajuca pojacanja da jurisamo u Evropu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment





                      • Last edited by Prototype; 20-05-14, 14:30.

                        Comment


                        • Najjače što mu u nedelju nisu pripisali gol, navodno ono majstorstvo se vodi kao autogol golmana.


                          Comment


                          • Comment


                            • Juventus agree terms with Gundogan




                              Juventus have agreed personal terms with Borussia Dortmund midfielder Ilkay Gundogan over a summer transfer.

                              Ima li istine u ovome ?

                              Goal.com to pise ..

                              Kakva bi to tek veza bila
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Covek je igracina i ne zelim da se lozim misleci da mozemo da ga dovedemo. Plus ima tu hronicnu povredu ledja, msm valjda je hronicna, postoji odredjen rizik kupiti ga za malo vecu svotu novca, a on bas vredi kad je 100% zdrav.

                                Comment

                                Working...
                                X