Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dilema je Mirko ili Osvaldo !?



    Comment


    • SKY postavio sliku sa Mirkom u napadu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ipak Osvaldo

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Comment



            • GOL GOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOL

              Comment


              • Dobro je da smo dobili iako je igra bila ocajna.Ulaskom Mirka dobili smo na igri za razliku od Osvalda koji je bio katastrofa.Djovinko je strasno dobro odigrao vrteo je odbranu Liona,a Bonucija sam mnogo psovao jer je bio stvarno prelos ali eto povadio se golom.Ocekujem pobedu i u revansu ali bez opustanja
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pazi ga Bonući šta kaže

                  You made ​​103 passes, 40 more in the second half?
                  Bonucci to Sky: "Yes, but at least 100 wrong (laughing)
                  Tek sam sinoć video koliko mi je nedostajao Mirko da ga gledam u dresu Juventusa, ma uopšte da ga gledam, suva genijalnost za fudbal, neviđena lucidnost, samo se vidi da je spreman tu negde kao ja, diše na škrge.

                  Đovinko i Vučinić za pola sata odradili 3x više nego što su Tevez i Osvaldo za sat vremena, tj. do izlaska ove dvojice jedva da smo preneli loptu preko pola u drugom delu.

                  Takođe, vidi se da se uprava Liona baš posvetila meču, odličan skauting, markiranje Pirla, puštanje Bonućija da izmišlja fudbal, visok presing na 3-5-2, pogotovo na trapavog Islu, no opet je pobedio kvalitet.

                  Cenim da se 1/2 ne dovodi u pitanje ovog momenta ako se ikada i dovodilo pod upitnik.

                  Comment


                  • Evo bisera sa sinocnjeg meca naravno Aca Informacija je u pitanju
                    "Malbranque je do sada uspesno cuvao Pirla,bar koliko je on to uspevao",prodje minut i cuje se "Au,koja glupost,oprostite" koji car
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment




                    • Naravno tu je Nikola Petković majstor ove igre zvani dalje od Crvene zvezde da proslavi sa Bogom igrice.

                      Comment


                      • Comment


                        • http://football-italia.net/47624/str...rthy-champions
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kako nastavnik pojasni priču

                            Comment


                            • Mogao bi u trenerskoj pauzi da radi na SKY-u sa Bergomijem, Bobanom i Vijalijem
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Neće on imati nikad više ozbiljnu trenersku ponudi, živi bili pa videli, vrteće se stalno ko ovi klasika italijanski menadžeri od Palerma, preko Đenove, Bolonje, Sampdorije, Kjeva i u krug sa svima njima.

                                Imao je jedinstvenu priliku, krenuo je ok, zagovnao je do kraja i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X