Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Да се зна ко је отац.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Veliki su to prijatleji Toto i Gigi videlo se to i na terenu uvek sportski pozdravi i sve,ne znam da li je Gigi nekad nasrnuo na nekog da se dere ili da se obracuna sa nekim jednostavno covek je fenomen.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bianconero_ze View Post
        Teško da Pirla može bilo ko zamijeniti, njegovu sjajnu versatilnost, o tome je suvišno diskutovati. Sreća pa nas čeka laganiji raspored u prvenstvu, ali vidjeti ćemo. Bez Pirla će sve biti teško.

        Najvažnije je da uspijemo proći grupnu fazu LP.
        Najvažnije je da prođemo grupu u LŠ, što se lige tiče i bez Pirla idemo na +5,6 u odnosu na prvog pratioca najlakši raspored od ostalih rivala imamo do kraja.

        Originally posted by bice View Post
        Veliki su to prijatleji Toto i Gigi videlo se to i na terenu uvek sportski pozdravi i sve,ne znam da li je Gigi nekad nasrnuo na nekog da se dere ili da se obracuna sa nekim jednostavno covek je fenomen.
        Bila je neka sprdnja i u onom delu kada se biraju strane i čija je lopta sa sudijama, valjda je Di Natala odabrao stranu koja se nije dopala Bufonu i ovaj kao iz šale se naljuti i otme mu onu zastavicu što se razmenjuju pred početak svakog meča....naravno da je sve prošlo kroz smeh.


        BTW.

        Juventus dobio žalbu oko Superkupa

        Juventus je dobio žalbu oko toga kako je nagrada oko italijanskog Superkupa trebalo da bude podeljena sa Lazijom. Lega Serie A je odlučila da Lazio dobije veći deo od 2.4 miliona evra s obzirom da se finale igralo u Rimu.

        Trebalo je da se igra u Pekingu i onda bi svaki tim zaradio po 1.8 evra. Međutim, Juventus je odbio da igra u Kini jer se to poklapalo sa njihovom turnejom po Americi. Claudio Lotito je pregovarao sa Legom i odlučeno je da Lazio dobije 1.8 miliona dok bi Juventusu otišao ostatak od 600.000 evra.

        Juventus se odmah žalio Olimpijskom komitetu i odlučeno je da sredstva moraju biti drugačije raspoređena. Lega Serie A će sada razmotriti originalnu odluku.

        Comment


        • To bi bilo to na ovu temu

          Juventus have confirmed that Arturo Vidal has signed a contract extension at the club, that will keep him in Turin until 2017.

          The Chile international has been heavily linked with switches to Real Madrid and Bayern Munich in recent months.

          But today, the midfielder has penned a new deal at the Bianconeri, which sees him stay with Antonio Conte’s men for another four years, with reports suggesting he will now earn €5.5m per season.

          A statement on their official website read: “Juventus Football Club is pleased to announce that Arturo Vidal has today put pen to paper on an extended contract which keeps him with the club until 2017.

          “Since joining from Bayer Leverkusen in the summer of 2011, the midfielder’s sensational performances have enabled him to become a firm fans’ favourite and provided the driving force behind back-to-back Scudetto and Super Cup triumphs.

          “Vidal’s influence on the side is clear for all to see. Across a total of 100 appearances in all competitions, he has struck on 32 occasions, becoming the most prolific player of Antonio Conte’s era.

          “And after topping last season’s club goalscoring charts with 15, he already has 10 to his name from 20 starts this time around.

          “Under Conte’s stewardship, the Chilean has lived up to his billing as the complete modern midfielder. Defensively, nobody has made more tackles than him, while, along with his undisputed eye for goal, he has also contributed the most assists in the past two-and-a-half years.

          “Today’s agreement marks the latest chapter in El Guerrero’s Juventus career, a story the determined performer will strive to enrich by achieving the club’s next principle target come May – a historic third consecutive Scudetto title.”

          Comment


          • http://www.sportske.net/vest/transfe...ar-157086.html

            Comment




            • Hahhaha jadan Djidji al se prepade
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment



              • gazi bre

                Comment


                • Radja Nainggolan has taken to Twitter to deny rumours that he will make a move to Juventus.

                  The Cagliari man has been heavily linked with a switch away from the Isolani in recent months, with the Bianconeri and Inter both interested.

                  A story emerged earlier on Monday that the Belgium international had been spotted in Turin looking at houses, but the midfielder has insisted that is not the case.

                  “I’m not looking at any homes in Turin,” he posted on the social network. “I am in Cagliari. A day of rest.”

                  Comment


                  • Teraj dalje, šta je tu je, idemo po tri preostala trofeja jer jedino tako možemo izvaditi sezonu....

                    Comment


                    • Juventus boss Antonio Conte is reportedly considering the use of Kwadwo Asamoah in central midfield against Sassuolo.

                      The Ghana international has been mainly used as a left-wing back since his arrival from Udinese two years ago.

                      However, with Andrea Pirlo injured and Claudio Marchisio suspended, Conte could bring the 25-year-old into the middle.

                      If Asamoah is kept on the flank, then Simone Padoin will be fielded instead.

                      Sky Sport Italia are also suggesting that Fabio Quagliarella may start in attack alongside either Carlos Tevez or Fernando Llorente.
                      Dakle, očekujemo na beku De Ćeljea ili Pelusa, vezni red Asamoa-Pogba-Vidal, gore Kvaljarela sa Tevezom ili Ljoreneom, čitao sam da će i Ogbona unutra samo ćemo videti umesto koga, cenim Bonućija i to bi trebala da bude postava.

                      Pored gore navedenog povređenog Pirla i suspendovanog Markizija, Konte neće moći da računa i na takođe nedavno povređenog Đovinka.

                      Interesatno će biti videti Asamou na prirodnoj poziciji s obzirom da je tu igrao od dolaska u Juve plafon pola sata, dakle pola stata za dve godine boravka u Torinu.

                      Comment


                      • Njemu je CMF prirodna pozicija, pored svih svojih fizickih predpozicija nije on za krilo. U Udinese-u je kidao na svojoj poziciji, ali u nedostatku krilinih igraca bio je zrtva formacije.

                        Mi realno imamo krila u rangu timova iz Serie B. Ustvari kad bolje pogledas mi ih ni nemamo, sve jbni wing bekovi

                        Comment


                        • Au okrenuo sam gore umesto do napisao od, CMF je Asamoa i evo igraće na mestu Markizija sada u nedelju.

                          Nemao ni wing back-ove leve kako treba, koliko su dobri krpimo tu pozicijiu CMF-om po prirodi.

                          Od krila po prirodi jedino imamo Pepa (AMR), koje kao i da nemamo jer je 2 godine već povređen, eto sutra će igrati za Primaveru bar je tako sam rekao na tviteru. Levo (AML) jedino ko bi mogao je Đovinko, mada je i Vučinić u Romi korišćen ne tako retko na toj poziciji. I ujedno je to i razlog što gotovo nikada ne igramo nešto drugo sem 3-5-2.

                          Comment


                          • Ma pravo cistokrvno krilo nemamo, neko kome lezi ta pozicija.

                            Comment


                            • Cenio sam da bi jedno AMR doveli sada na zimu sigurno, ali kako smo ispali iz LŠ i kako mediji navodno proćenjuju štetu kao posledicu toga u rasponu od 25-30 miliona evra, sumnjam....

                              Mada danas čitam da smo pri kraju sa Naingolanom, to meni crta da Pogba ide na leto, jer peto objašnjenje njegovog dovođenja ne vidim, ili Pogba ili Pirlo duva za produženje ugovora...sve to ako dođe pomenuti.

                              Comment


                              • Ja se nadam da ce Pogba ostati jer se najvise spominje u kontekstu Reala.Dzaba sto je veliki potencijal i vec sad odlican igrac bolji mi je Gundogan svakako i zelim njega da vidim sto ce se vjerujem i desiti
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X