Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Мени се највише свиђа ова прва варијанта, али ако мора Огбона, онда боље на беку него на штоперу.
    И ја имам добар осећај вечерас, и убеђен сам да добијамо. Ред је бре.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Некако се Бонући најлошије сналази од стандардног трија када се игра са 4 позади и у репки не добија рпедност пре Кјелинија и Барзаљија, па ми је то неко оправдање. Само видећемо како ће се Огбона снаћи на левом беку после дужег времена, такође и Касерес вечерас по први пут на терену ове сезоне, мада не сумњам да Конте не зна шта ради, затвара прилазе голу са најбољим дефанзивцима доле, Исла и Де Ћеље на бековима би више него висили , какав би то масакр био, фуј далеко било!

      Comment


      • Odlicno ima i prenos tkao da cu da gledam sa uzivancijom pa makar i izgubili nije bitno smao da ne gledma vise 3-5-2
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Jerrad Peters ‏@jerradpeters 3m
          JUVENTUS XI v Real Madrid: Buffon; Caceres, Barzagli, Chiellini, Ogbonna; Vidal, Pirlo, Pogba, Marchisio; Tevez, Llorente
          Trazili ste dobili ste
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ja sam vrlo zadovoljan vecerasnjom partijom u prvom poluvremenu Juventusa sa ovom formacijom.Znaci protiv Djenove obavezno probati ovu istu formaciju jer smo razbili Real u prvom poluvremenu ali jbg eto neke greske su nas kostale poraza.
            Samo cu se zapitati jos jednom da li ovaj Ogbona vredi 13 miliona evra i sta radi ovaj decko u Juventusu?
            Markizio ocajan mada ne pamtim kad je odigrao dobru tekmu skorije,Kjelini nije zasluzio crveni ali ne shvatam ono povlacenje u sesnestercu Ramosa i zasto je to uradio,Vidala nisam mogao da gledam na terenu koliko je bio prgav i grub,trebao je jos u prvom poluvremenu u svlacionicu.
            Odusevio me Ljorente,Pogba koji se stvarno najvise trudio a mozda i najvise Kaseres koji je dokazao da u ovoj formaciju on moze da tera levo a kad se oporavi Lihstajner desno i cinice odlican bekovski tandem.
            Videcemo treba da cekamo povratak Vucka i Kvalje od povreda pa cemo videti sta ce Konte uigravati,ja sma veoma zadovoljan prikazanom igrom veceras,idem odalje momci.
            FORZA JUVE!!!
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Jos kad bi imali barem jedno normalno krilo ili klasicnu desteku pa da igramo romb na sredini. Al ne mozes dovest kvalitetnog igraca koji bi potpunio rupu za male pare, jer skrtarimo do krajnjih mera

              Comment


              • Samo jednog igraca u sredini da bude nesto kao Ozil Arsenalu tj. da se moze osloniti na njega kada Pirlo odigra lose jer trenutno Pogba nije bas najbolji plejmejker igre iako igra odlicno ali jednostavno njemu ne ide taj fazon igre
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kako vam se čini igra Teveza sinoć, djeluje mi da se baš trudio ali nije ga nešto išlo najbolje?

                  Comment


                  • Lepo odigrano u prvom poluvremenu stvorio je sebi par sansi,ali jednostavno u drugom ga nije bilo nigde jer je dosao rani crveni karton tako da i nije dobijao puno lopti.Ali trenutno se vidi klasa u napadu.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Postignut sponzorski ugovor između Adidasa i Juventusa!

                      Klub je našao novog tehničkog sponzora te potpisao ugovor koji starta od početka sezone 2015/16.

                      Juventus Football Club postigao je dogovor sa internacionalnom marketinškom kompanijom Adidas za tehnički sponzorski ugovor koji počinje 2015. godine.

                      Adidas će biti tehnički sponzor svih Juventusovih timova, a ugovor vrijedi 139,5 miliona eura u toku perioda od 6 godina. Ugovor ne uključuje vrijednost Adidasovih proizvoda koji će biti isporučivani klubu te bonuse koje će biti dostupni klubu.

                      Klub će isto imati koristi od dodatnih plaćanja ako se prag prodaje bude prelazio.

                      Za nastavak ove sezone te za sezonu 2014/15 Nike će nastaviti svoju ulogu tehničkog sponzora te ostati brend koji će do sezone 2015/16 zadržati svoju licencu.
                      ....

                      Comment


                      • Konacno

                        Comment


                        • Moram ovo postaviti

                          Attached Files
                          Last edited by AK47; 24-10-13, 22:58.

                          Comment


                          • Proto ja sam ti to malo prepravio,da ne bude da sam admin bezveze

                            Svaka cast za Adidas,vrh
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Odlican ugovor dobio Juve, za Italiju sjajni uslovi.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Adidas all the way

                                Comment

                                Working...
                                X