Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oni su vjerovatno njemu ponudili da uzme 10-tku, jer recimo on da voli taj broj on bi ga u City-ju nosio, kada je došao u City 10-tka je bila slobodna ali on je uzeo 32....

    Comment


    • Ma najmanji krivac u celoj prici je Tevez nije to problem nego mi je neshvatljivo da mu se da 10. To je neko moje misljenje sa neutralne tacke gledista a jos kad bih bio navijac Juventusa bilo bi mi dosta krivo.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Meni je licno svejedno a kako razmisljaju navijaci Juventusa u Italiji to ne znam.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Gaetano Scirea je celu karijeru proveo u Juve, odigrao je mali milion utakmica i njegovu sesticu daju kome stignu u danasnje vreme. Jos kad vidim da De Cigla nosi Nedvedovu 11-ku najezim se svaki put. Vec su i pre pravili sranja sa brojevima, ovo nista novo... nazalost

          Comment


          • Setih se price da kada je Bandera iz Arsenala presao u Juve, trazio je desetku

            Comment


            • Za to je trebalo da ode u zatvor ali aj' sad...
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • I na kraju uzeo 17. A taj broj nosio Trezeguet samo koju godinu pre. Jbg nema pravde kad su brojevi u pitanju.

                Ne bih se bunio za Teveza da je koju godinu mladji i da ce taj broj nositi duze vreme i sam otici u legende kluba. U klubu ce ostati najvise 3-4 godine. Tevez jest profil igraca koji bi trebao nositi 10-ku, ali mogao je uzeti i 32. nista mu ne bi falilo

                Comment


                • Najpravednije bi bilo , kao u NBA da timovi povuku brojeve najznacajnijih igraca i posle nema ovakvih prepirki .

                  Comment


                  • Ма да. Повуку првих 11 и онда се дође шпиц и добије број 74. Реално тако треба у фудбалу...
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Platini, Badjo, Del Pijero, Tevez - izbacite uljeza.

                      Spoiler




                      Prijatelji da se ne lazemo, nema on facu za broj 10 :/
                      Last edited by Condition23; 29-06-13, 22:48.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Meni je bz. vz. ukidati brojeve, jer da se tako radi onda ni Del Pijero ne bi dosao do desetke. Mozda je trebalo jos sacekati ali u principu i da je Mesi dosao, postojali bi oni koji bi se protivili da on dobije desetku, tako da ne treba se opterecivati preterano brojevima.

                        Comment


                        • Da se ukine broj 10? To bi bio debilan potez svakog kluba. Jednom je i Del Piero rek'o da to ne bi voleo da se desi jer ima mnogo klinaca i mladih igrača koji maštaju da jednog dana nose na ledjima taj broj.

                          Tevez je inače pokazao veliku želju za dolaskom u Juventus a pritom je i pristao na gotovo duplo smanjenje plate.

                          Ma najveći transfer u Kalču od povratka Ibre u Milan, eventualno i Balotelijev povratak na čizmu kao i Ronaldinjov dolazak u Milan. Tih godina i veoma medijski propraćen i iščekivan dolazak samoproklamovanog kralja Rikarda Gipsy Kvarežme.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment



                          • Слетео Љоренте.

                            Comment


                            • Sutra predstavljanje u 16:00

                              Comment


                              • Originally posted by Il Capitano View Post
                                Da se ukine broj 10? To bi bio debilan potez svakog kluba. Jednom je i Del Piero rek'o da to ne bi voleo da se desi jer ima mnogo klinaca i mladih igrača koji maštaju da jednog dana nose na ledjima taj broj.

                                Tevez je inače pokazao veliku želju za dolaskom u Juventus a pritom je i pristao na gotovo duplo smanjenje plate.
                                Svaki broj moze da se ukine ali 10 nikad, jer je svetinja i najspecificniji broj u fudbalu. To je dakle odavno konstatovano a ono o cemu ja pricam je neshvatljiva odluka da se bas njemu da 10. I on je dosao u Juventus sto su bili spremni da mu daju i ovoliku platu (a i takmicarski mu najvise odgovara jer vec ima zagarantovanu titulu). Ne radi se tu o prevelikoj zelji i ljubavi. Pre se spominjao povratak u Argentinu, pitam se za koliko bi tamo igrao.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X