Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Vucina je prica za sebe, nikad nije bio golgeter ali nikada nije ni bio klasican spic. Al brat crnogorski ima problema sa formom, previse je nekonstantan.
    Apsolutno, Mirko treba da igra lijevo krilo, eventualno drugog napadaca. On moze mnogo da iskreira, svi ostali napadaci u Juveu mogu samo da sanjaju to sto on moze da radi sa loptom.
    A da je neradnik je toliko puta ispricana prica. Brate dodjes u PG, odes u njegov lokal i u srijedu ili cetvrtak on je tamo, zajebava se sa gostima, cascava, pije, a za vikend se igra liga. I tako stalno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post

      @Freshko

      Znam da je bolji od svih nasih napadaca, al to i nije nesto Bog zna sta tesko Kad njemu u onakvom timu treba 2-3 prilike da postigne gol, sta ce tek da ocekuje kod nas. A protiv jakih ekipa ima obicaj da se izgubi.
      Ume on da promasi, ali statisticki vrlo predano koristi svoje sanse koje ima. On je ove sezone u ligi dao 15 golova, imao 54 suta, a poredjenja radi, Cavani je imao 29 golova, 14 golova vise, ali cak 102 suta vise, a o Suarezu da ne pricam. Dakle teorija je zavere da je on ocajan finiser ili nesto slicno.

      Vladane, bolji je napadac za klasu od Mirka, nema tu bolji, golgeter, gori kreator ili nesto slicno.
      Last edited by Freshman; 28-05-13, 20:29.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pazi ja imam zelju da ostane jer mi je mnogo drag igrac,prije svega zbog fascinantnog kretanja za koje sam ja ubijedjen da ga nema trenutno niko na svijetu(od napadaca),moje misljenje...s druge strane bi volio da ode negdje drugo da pokaze klasu kakva stvarno smatram da jeste,a ova formacija Juventusa je kao stvorena za njega,zlo bi cinio siguran sam

        Covjek lani klupa zabio skoro 30 golova,a prekida i penala ocima vidio nije,gdje to ima jbt
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Mirko nije klasicni napadac, a svijet u kojem je Iguain bolji od Mirka Vucinica, pa jos za klasu bolji je neki mnogo ruzan svijet, a fudbal mnogo ruzna igra.
          sigpic

          Comment


          • Kad je u pitanju kreiranje igre, lucidnost... ma tu nema poredjenja, Vucina je daleko ispred Gonzala. Drugaciji su tip igraca.

            Nisam prvi koji kaze, da se Vucinic vise posvetio svojoj karijeri tj da je veci radnik bio bi WC. Imao je potencijala za to.

            Comment


            • Berba isto
              Fudbal je lijep zbog igraca kao sto su Vucinic i Berbatov.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Pazi ja imam zelju da ostane jer mi je mnogo drag igrac,prije svega zbog fascinantnog kretanja za koje sam ja ubijedjen da ga nema trenutno niko na svijetu(od napadaca),moje misljenje...s druge strane bi volio da ode negdje drugo da pokaze klasu kakva stvarno smatram da jeste,a ova formacija Juventusa je kao stvorena za njega,zlo bi cinio siguran sam

                Covjek lani klupa zabio skoro 30 golova,a prekida i penala ocima vidio nije,gdje to ima jbt
                Sto se tice kretanja po mom misljenju Falcao ubedljivo najbolji
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Pogledaj ti i Chevantona, on i Vucina prejaki bili u Lecce-u. Odlicnu sezonu imali. Nakon toga Chevanton otisao u zaborav. Vucina je mogao vise od jedne Rome, nije da sad potcenjujem taj klub ali stvarno je mogao bolje.

                  Berba je imao prilicno dobru karijeru. samo nije smeo da se zamera Fergiju

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Mirko nije klasicni napadac, a svijet u kojem je Iguain bolji od Mirka Vucinica, pa jos za klasu bolji je neki mnogo ruzan svijet, a fudbal mnogo ruzna igra.
                    Da, ali Mirko ima takve predispozicije da bude spic, visok, nije brz, pa da ga stavimo na krilo, cak je sporiji igrac u pitanju, ali nema zavrsnicu i zato se gura na poluspica gde je da tako kazemo "koristan", meni je on uvek bio nejasan igrac, valjda zbog te "lenjosti". A sem te lucidnosti koju vidim jednom u 5 meceva i dobre tehnike, on nema nicim drugim se pohvaliti.
                    Svet u kome je Higuain bolji za klasu od Vucka je realan, a ne ruzan, kvaliteti Higuaina su veci, sto ce i pokazati sledece sezone kada bude bio prvi napadac ekipe i sa mnogo vise slobode bude igrao fudbal.

                    Ovim pojacanjem ne treba otpisati deal za Jovetu, ima Juve para, pogotovo posto ocekujem deal cash + neki od polovnjaka za njega.
                    Last edited by Freshman; 28-05-13, 20:43.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Koliko god gotivio Jovetica, mislim da ce proci dosta vremena pre nego sto nadjemo zamenu za Del Piera.

                      Platini-R.Baggio-Del Piero. Posle Platiniji doveli smo Mihaela Laudrupa, ali se nije snasao. Uvek smo nalazili naslednika predhodnoj "desetki", nadao sam se cemo nastavi sa tim trendom. Ali izgleda da nema teorije

                      Comment


                      • Vucina nije brz
                        Jedan drug mi je trenirao sa Mirkom u Sutjesci. Kaze vjetar, neuhvatljiv je bio. Trener je znao da im kaze samo po krilu je sutnite Mirku u prostor, niko ga nije mogao uvatiti, toliko je bio brzi od svih ostalih da je to smijesno. Covjek je neradnik, bolikurac, nikad nece igrati u Engleskoj iako postoji interesovanje jer ce uvijek zeljeti da igra u Italiji i da opusteno zivi, da ne zapinje previse, a toliko je klasan da mu se jednostavno moze.
                        Zasto bi iko covjeka sa ovakvim skillom koristio kao klasicnog napadaca.

                        Gledajte Jovetice, svi ce reci bolji od Vucinica, veci radnik, bolji golgeter i zaista jeste tako, ja da imam svoj klub izabrao bih uvijek njega prije Mirka jer je on bolji za klub. Ali Mirko kad zapne, a u reprezentaciji gotovo uvijek zapinje Joveta se kukavac ne vidi, jednostavno nije i nikad nece biti Mirkova klasa. Mirko je ala Dejo, nema toga sto ne moze da uradi sa loptom, takva lucidnost je prosto nevjerovatna, a ko od njega ocekuje 20+ golova u sezoni, da je krvavi radnik i sl. zajebao se opasno. Nikad nije i nikad nece biti taj. A opet je taj zbog kojeg se fudbal voli, zbog kojeg je igra lijepa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ume on da promasi, ali statisticki vrlo predano koristi svoje sanse koje ima. On je ove sezone u ligi dao 15 golova, imao 54 suta, a poredjenja radi, Cavani je imao 29 golova, 14 golova vise, ali cak 102 suta vise, a o Suarezu da ne pricam. Dakle teorija je zavere da je on ocajan finiser ili nesto slicno.
                          Ово што си ти написао је у категорији "може да буде а не мора да значи", питање је колико од тих шутева су у ствари били из изгледне позиције.

                          Што се тиче Мирка, играч класика издркавање са лоптом, спрдња.

                          Нека дође Гонзало, не љутим се, једино ме боде то што су он и Љоренте отприлике иста ствар, док је Јоветић ипак другачији тип нападача, и управо нападач који нам фали.

                          Што се тиче приче око 10-ке, проблем је следећи, Италија данас буквално па нема таквог играча - Инсиње, Шарави и ко. су више крила него оно што се заправо код нас тражи да можемо да назовемо наследником капитена, а пара за страно решење немамо, тако да нам једино остаје да пробамо са неким клинцима, типа овај мали из Партизана, Матеус из Бразила (али је тај трансфер пропао) итд.

                          Comment


                          • Ma nebitno, covek nije sutirao mnogo a opet postigao pristojan broj pogodaka kada se uporedi sa ostalima. Kazem, oci varaju ponekad, on je zapravo sjajan finiser, o boljeg ne mozete uzeti, Llorentea ne smatram preterano ozbiljnim igracem vise, a nije ni mlad, Higuain je prava stvar. To je dva napadaca, dakle za ocekivati je da neko od "polovnjaka" koje imate ode, ili na prodaju ili da bude ukljuceno u deal za Jovetu, jbem li ga...

                            Takodje se pominje Digne, najbolji levi bek u Francuskoj, ujedno i najjaci potencijal posto je 92. godiste, i LFC ga pomno prati. Cujem da vam treba levi wing back posto Kwadwo nije idealno resenje(iako po meni jeste ), ovaj mali je klasican bek, ali je naravno onaj od modernijih, dakle vrlo ofanzivno nastrojen.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Што се Игуаина тиче новине италијанске пишу да је посао одрађен 70 посто, те да је Јуве ту јако близу, за Јоветића наводно иде понуда Кваљарела + пола уговора Маронеа + 5 милиона, мсм да ће та понуда бити глатко одбијена (ако је истинита) и да ће се ускоро ићи са новом понудом.

                              Што се Дињеа тиче, гледао сам га једва пар пута, али одушевио ме је противн наших У17 на ЕП, тада је и Погба доминирао, клико ти момци одскачу физички од свог годишта, лудило.

                              БТВ. На данашњи дан



                              Comment


                              • Video sam tu ponudu, tipa 7m + Quagliarella + pola ugovora za Maronnea. Obozavam Marottu, kako voli da salje ove smesne ponude, kao ona tipa 7m za VP-a...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X