Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Nijedna formacija mi se ne svidja. Tj potencijalna pojacanja i formacija odredjena na osnovu toga. Mora to bolje. Jbni Higuain nam ne treba kao ni Diamanti, osim kao backup. Treba nam strasan polu-spic, a i sam Konte je rekao da trazi dobra krila i to dva. Jedno ako dodje ja presrecan.

        Eto jedino mi se svidja potencijalno dovodjenje Jovetica, jer uvek sam ga gotivio.

        Comment


        • Па Конте је навео као своје жеље јуче на састанку са управом Игуаина, Јоветића, Санчеза, Ранокију, Муњоза и још нека имена нмг тачно да се сетим. А од данас се повезујемо и са Тевезом, па када бих бирао између Тевеза и Игуаина, изабрао бих Тевеза јер нападача типа Игуаин имамо већ у Љорентеу, али са друге стране Тевез је будала, сутра може да му дуне па да нас бојкотује једну годину као оне тамо у Ситију, у осталом где год је био тај Тевез правио је неке проблеме.

          Comment


          • Iguain i Ljorente su skroz drugaciji tipovi napadaca
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Iguain i Ljorente su skroz drugaciji tipovi napadaca
              Да ли би био љубазан да ми појасниш то мало јер ми уопште није јасно шта си хтео да кажеш ? Како, зашто ?

              Исти су тип јер су обојица играчи који зависе од тима, класични они финишери. Тевез је нпр. спада у неку другу групу, јер оно својим квалитетима некада може и сам да измисли гол, мсм не кажем да ова прва двојица не могу, већ да то Тевез доста чешће чини и ту је разлика.

              Comment


              • Pokretljiviji je Higuin tj dosta je brzi. Sto se tice fnishinga, realno oba igraca dosta zavise od tima. Nisu kreativci uopste.

                Nama treba "tranquerista" tj polu-spic, neko ko ce biti spona izmedju napada i veznog reda.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Pokretljiviji je Higuin tj dosta je brzi. Sto se tice fnishinga, realno oba igraca dosta zavise od tima. Nisu kreativci uopste.

                  Nama treba "tranquerista" tj polu-spic, neko ko ce biti spona izmedju napada i veznog reda.
                  Ето је моја поента. Дакле, са Љорентеом и Игуаином имамо два иста нападача, нападача за исту позицију, сад једино ако смо планирали да се њих двојица ротирају, а да се на позицији другог нападача ротирају два Црногорца, што кад мало боље погледаш и није тако лоше

                  Све то под условом да ћемо да извисимо за Тевеза, а с обзиром да смо у трци са Монаком за истог мсм да ту нема шта да тражимо, плсу Тевез већ сада у Ситију има неку лудачко ненормалну плату.

                  Comment


                  • NI meni ne stoji Iguain sta ce nam?Ljorente je dovoljan i jos jednog kretaivca i to je to.Vucko bi to mogao da igra ali ne dize mu se svaki dan tako da nema od toga nista.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Comment


                      • Op , op Brajkulice

                        Juventus have admitted their interest in Manchester City striker Carlos Tevez. (Source: SkySports)

                        Comment


                        • To je ono pravo Carlitos i Llorente u napadu .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Jos da brat argentinski hoce igrat za kikiriki Bas ce da dodje pored arapskih ponuda. Ide on u Monaco ili PSG

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Jos da brat argentinski hoce igrat za kikiriki Bas ce da dodje pored arapskih ponuda. Ide on u Monaco ili PSG
                              Upravo, on se leba nece najesti u Juveu, da tako narodski kazemo... Monaco je njegova destinacija...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Уклети да су нафта-гас клубови

                                Ма нема од Тевеза ништа, он сада у Ситију има 10 милиона на годишњем нивоу како сам негде прочитао, код нас може да добије пола од тога, можда нешто преко, дакле оде тај у Монако да се весели са Фалкаом у нападу (ако исти пређе тамо).

                                Реалније су нам опције Игуаин и Јоветић и мислим да се на њих треба усресредити свим силама, поготово на овог другог.

                                Comment

                                Working...
                                X