Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Прочитао сам то данас, не верујем да је Конте то изјавио, троловање неко, нека фора

    Comment


    • Ma i on je ionako pijandura, imao je ispada u alkoholisanom stanju koliko hoces. I zato takva provala

      Comment


      • Тако некако, само што не верујем да је изговорена из Контеових уста

        Comment


        • Nova titula cestitke igracima i strucnom stabu i naravno svima koji navijaju za Juve na ovom forumu,zasluzeno smo bili najbolji cele sezone tako da je titula bila ocekivana.Sledece sezone uz par pojacanja bar do finala LS i naravno do nove titule.
          FORZA JUVE!!!
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Mала нужда по Калћу по 31. пут !







































            Comment


            • Cestitam svima koji slave 31 titulu.Idemo po triling sledece godine..

              Comment


              • Cestitke navijacima Juventusa na tituli.
                sigpic

                Comment

























                • Да се дода и неки гиф












                  видео:


                  Писмо Дел Пиера на крају:

                  "Otkako sam otišao iz Juventusa, nikada nisam razmišljao kako bi bilo vidjeti ovaj tim da pobjeđuje bez mene,"on je napisao na svojoj stranici.

                  "Nikada nisam, sve do prije nekoliko dana, kada su brojevi na tabeli osigurali drugu titulu u nizu, nakon one od prošle godine."

                  "Pokušao sam to zamisliti, ali u mom filmu slike su bile prilično nejasne: kraj utakmice, moji prijatelji se raduju, trofej spreman za podizanje, huk naših navijača. I u tom trenutku, uz huk navijača, sve počinje da bude oštrije, i dolazi u fokus. Vodeći glumci su navijači. Vi, momci, ste glavni glumci."

                  "Za one, koji igraju fudbal, barem za mene, sjajno je vidjeti da se navijači raduju, kada se čuje kada viču od radosti, da ih učiniš da eksplodiraju od uzbuđenja i sreće."

                  "Zato kada se film preselio iz mojih misli u stvarnost, kada je Juventus opet osvojio titulu(kako lijep glagol je 'ponovo osvojiti') moje prve misli su bile o onima koji su slavili ovu pobjedu. I ovaj put sam ja jedan od njih."

                  "Želim aplaudirati mojim suigračima, fantastičnom timu, koji će uvijek ostati u mom srcu. Runda aplauza za Gigia, koji je zaslužio podići trofej kao kapiten."

                  "Čestitam svima koji su posvetili ovu pobjedu meni prošle godine, sretan sam da razmijenim ovu gestu: ponovo potvrditi da ste najbolji je veliki izazov. Moj aplauz radu društva, tehničkom osoblju, i svima onima koji rade iza kulisa."

                  "Ko zna Juventus dobro, dobro je svjestan da se nije moguće zaustaviti na jednoj pobjedi. Morate pobjediti još jednom. I opet i opet."

                  "One Love"

                  "Alessandro"
                  Last edited by Brajkula; 06-05-13, 12:27.

                  Comment


                  • Хахаха какве су будале. Као деца нека на базену.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Шта ће људи обузела их нека прича "срећа, срећа, радост"













                      Comment


                      • Kako to i dolikuje velikim klubovima, koje veže prijateljstvo još od polovine prošlog veka, Partizan i Juventus su razmenili čestitke. Posle novogodišnje u kojoj je velikan iz Torina čestitao beogradskim crno-belima praznike, iz Humske je otišla čestitka za 29. (ili 31. ako računate kao uprava Juventusa) titulu šampiona Italije. Crno-beli su među prvima van Italije čestitali trofej izabranicima Antonia Kontea.

                        Juventus je Skudeto potvrdio nekoliko kola pre kraja trijumfom nad Palermom, dok je „parni valjak“ četiri kola pre kraja Jelen Superlige Srbije prvi na tabeli sa dva boda više u odnosu na prvog pratioca.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Сад мало и Јоветић, ако он дође мсм да нећемо видети Диамантија у Торину

                          Conte wants at least three
                          The Coach of the Italian champions will ask the directors for an attacker (Jovetic the favourite) and two wide players

                          Comment


                          • Konte kopira Stramu u novoj sezoni sa 4-3-3

                            Antonio je pre Juvea uglavnom forsirao 4-2-4 i 4-3-3 da bi posle došao do postave u Juventusu sa 3 štopera.

                            Di Maria je san, Nani malo lakše, Dijamanti realnost.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Па кренуо је Конте са 4-2-4, али како је видео да Красић не може да игра у оба правца подједнако добро, па и да је чак и у нападу добрим делом само извикан, одустао је. На то све је додатан гас додала и сјајна дебитантска партија Видала против Парме, гол из волеја са 20 метара, те је једноставно морао да га ставља у првих 11 а исто тако је морао и Пирла и Маркизија због њихових партија. Ту долази до 4-3-3 и мени се свиђало како је то изгледало, гажење оног Милана са Ибром на Јувентус Арени 2:0.

                              Међутим, изненада долази гостовање Удинезеу и 3-5-2, изненађење за мене лично и та утакмица се завршила 0:0, без шанси на обе стране. Триповао сам тада да је Конте то тактички одрадио јер је те сезоне гостовање Удинезеу било једно од тежих, међутим тај се систем усталио као стандардан и у прошлом летњем прелазном року правио се тим управо само за тај систем.

                              На крају долази искуство у Европи где се 3-5-2 показује као недовољно добрим да се "туче" са Бајерновим ол-раунд неким фудбалом и сада Конте тражи алтернативу, тражи тактичку ширину и тако се појачава, уз наравно појачавање напада који је препознатљива бољка овог Јувентуса.

                              Да се манемо разонразних имена, Ди Марија неће доћи сигурно, Нани такође тешко, а реална решења су Диманти и Куардадо и мислим да ће обојица стићи у Торино уз неког доброг напдача а имена су Ибрахимовић, Игуаин и Јоветић од данас.

                              На крају да додам да ја нисам за Игуаина, ака мало боље верзије Кваљареле, јер тај играч доста зависи од тима. Нама је потребан играч који ће сам да изнесе тим до победе када се исти мучи, тако што ће измислити неки гол са 25 метара, или дати неки гол из немогуће ситуације итд.

                              Имамо Љорентеа, добар је и он је нешто попут Игуаина, сад нам треба тај неки лудо добри "геније" горе, и Ибра је ванвасионско решење.

                              Comment


                              • Графички приказ финансијског пословања Јувентуса од Калчополија


                                Дакле, види се да је клуб у тренутку када је ова управа долазила на чело био у минусу од 94.5 милиона и да се кроз три године тотално извукао из истих и тренутан минус је 10 милиона, док стручњаци предвиђају да ће Јувентус у следећу сезону ући у плусу, те исту завршити у дебелом позитивном финансијском стању. Свака част породици Ањели, Мароти, Недведу и наравно Контеу и екипи који су обезбеђењем ЛШ прошле сезоне донели добру финансијску инјекцију.

                                Comment

                                Working...
                                X