Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Која се све имена повезују са Јувентусом само свети Бог зна а поред њега и Конте коју ћемо формацију преферирати догодине.

    Comment


    • Ma ja kontam da ce ostat 3-5-2 jbg samo sa tim jacim napadacima nadam se Ibrom.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Ибра једнако 20 милиона и 7.5 милиона годишња плата, каже се рекао да је изразио жељу да дође, тако да...видећемо, није да је неозбиљна прича, Недвед ради на трансферу.
        Ма и ја мислим да ће нам главна формација бити 3-5-2, са евентуалном модификацијом 3-5-1-1 где би Диаманти био тај први кец, док би секундарна нека, нападача, била 4-3-3. Видећемо у осталом полако још ни ова сезона није готова, да се развеселимо лепо за викенд, па ћемо за даље видети.

        Comment


        • 15m plata Ibri je zaista dosta... Ima li to Juve da da Brajki ???
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • мени је искрено много, тј. сумњам да има, али ови форсирају сваки дан по италији, сто тема на причу ибра. последња је да је једина препрека маркизио, наводно не готиви га мој брат клаудио, мисли да је издајица итд. видећемо да ли ће ањелијеви да се испрсе :d
            такође, газета пише да конте тражи нов уговор након ова два скудета, годишња плата 5 милиона, плус ибру и уз ибру јовету, суарета, робена или диамантија. мсм да сам можеш да закључиш за кога су се определили марота и недвед да иде "уз ибру", наравно за најјефтинијег :d

            Comment


            • Vala Juve nece sigurno davati 15m za igraca koji puni 32. godine, nacice se neka vrsta kompomisa ali sigurno mu toliko plata nece biti. Ma ni u ludilu. Vrh nekih 8m sa bonusima, ako hoce jos koju godinu da provede u dobrom timu, jacoj ligi od Francuske, ako je jos zeljan izazova onda nek dodje u Juve.

              Ne znam koji ce q ovakav igrac u Francuskoj. Kontam da su pare glavni razlog. Ali igracki gledano, bolje nek se nosi sto dalje od Francuske

              Comment


              • Svi pricaju sta Ibrahimovic zeli, a niko ne govori da li PSZ zeli da ga proda

                Comment


                • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                  Svi pricaju sta Ibrahimovic zeli, a niko ne govori da li PSZ zeli da ga proda
                  Ibri je uslov da ostane Carlo, ali se situacija bas razvija u pogresnom smeru od tog, i Carlo verovatno preuzima Real na leto. Ali ne vidim da ce Ibra doci, nece dati Juve 7,5m cistu platu, plus 7,5 na racun drzave zbog poreza (15m ), nema sanse.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    последња је да је једина препрека маркизио, наводно не готиви га мој брат клаудио, мисли да је издајица итд.
                    Trener jednog kluba koji je nedavno osvojio titulu bi zarko voleo da ga vidi u svom timu ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Trener jednog kluba koji je nedavno osvojio titulu bi zarko voleo da ga vidi u svom timu ...
                      И на ту тему пре десетину дана сам ја брате мој био прописно испљуван, као ма где ће Маркизија да тражи Алекс, та нека прича...као Маркизо танкосава, свашата....
                      Што се тиче Ибре нисам паметан по том питању, лично бих волео да дође, али не могу да се пржим као претходних година и да се на крају разочарам Бендтнером, не могу једноставо, човек се на грешкама учи. Прича дакле постоји и наводно све је договорено са Ибром а једино где запиње је договор два клуба - Јуве нуди 15 ови траже 20 и обе стране се уздају у Рајолу да он направи неки компромис.
                      Иначе око плате је одрађен посао са Најком, они ће плаћати те неке бонусе јер је за њих јак посао да Ибра пређе у Јуве.

                      Бтв. на крају играч за мала дела, велики незналица и човек који би променио презиме да обуче дрес Марсеја је врло вероватно Јувентусово друго (после Љорентеа) појачање

                      Diamanti na korak od Juventusa. Prvo pojačanje za sledeću sezonu. (GdS)
                      Идемо мајсторе, ииииидемо, покажи хајтерима ко је ћалац

                      Comment


                      • Svi potcenjuju Dijamantija,ali prava istina je da on sam vuce Bolonju i da ce biti dobar back-up igrac ukoliko dodje do transfera.Svakako je bolj od Padoina,Isle i De cigle
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Нек забоде три бомбе из слободњака, попут нпр. ове


                          нек изсмили нека два, три гола, нек му исто тако заврши МВП и нек он направи 6 или 7 асистенција и доста за човека који ће као дође бити плаћен 7, 8 милиона, мада ја ценим да ће трансфер бити у Марота фазону, типа 2-3 милиона у новцу, оставимо им Соренсена, Моту и Габијадинија тамо у власништво и ето га Диаманти врхунски крш играч, ђуска у Торину.

                          Comment


                          • Ииииидемо само још 1 поен, само још један ! ! !


                            "Interesovanje Juventusa!? Pa to je neviđena počast. To je najbolji klub za koji sam ikada igrao. Sada imaju odličnu ekipu i projekat koji će dati rezultate u budućnosti", naglasio je Ibra.
                            Last edited by Brajkula; 02-05-13, 13:12.

                            Comment


                            • Нови играч Јувентуса, Матеус.

                              Comment


                              • Conte praises Bendtner- "He'll have a fundamental role vs Palermo. We asked him to bring the beer for celebrations."

                                Comment

                                Working...
                                X