Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se. Baš zbog onog meča koji je Bajern odigrao sa Arsenalom u Minhenu, verujem da Juventus ima i te kako svoje šanse da se vrati kući sa povoljnim rezultatom, čak i kojim golom. Neću da budem skroman da kažem jednim, jer vujem da mogu i više. A i da vidimo da li se Bajern ispucao protiv ekipe "10 upola s lukom"
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Нека магија Пирла вечерас добро би дошла, Мирко да почне пошто је под упитником због прехладе и тако....не бих се жалио ни са 1:1

      Comment


      • Brajkulice pravi si gospodin, skromnost na prvom mestu !
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Moram reći da sam malo razočaran. Što se tiče prvog gola, neverovatan efej je imala lopta, ne krivim uopšte Djidjia. Trudio se Juve, nije da nije, ali je Bajern očigledno spremio odličnu taktiku. Drugo poluvreme maltene nisam ni hteo da gledam. Svaka čast Bavarcima, biće jako teško Juventusu da nadoknadi ovaj minus.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Ako neko moze , nek postavi u anketi Vidal vs Marchisio , bas me zanima misljenje drugih forumasa

            Znat cu sta svi misle , a necemo spamovati temu
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ma bolji je Vidal, ne treba ti nikakva anketa. To je barem lako

              Comment


              • Бољи Видал, али рећи да је Маризио лош, или да није за Јувентус је мени мало оно....да не омаловажавам туђа мишљења застао бих
                Last edited by Brajkula; 03-04-13, 00:28.

                Comment


                • Ma nije los Marchisio,ali vala nista posebno mi nije i moje je misljenje da trebaju da puste vise Pogbu da igra pa da vidimo kako ce to izgledati

                  Sto se tice ovog poredjenja nije prikladno Dale,Vidal je tata za njega realno
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Onda ok , mislio sam da ima dosta onih koji misle da je Marchisio bolji , ne treba anketa
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ma nije los Marchisio,ali vala nista posebno mi nije i moje je misljenje da trebaju da puste vise Pogbu da igra pa da vidimo kako ce to izgledati

                      Sto se tice ovog poredjenja nije prikladno Dale,Vidal je tata za njega realno
                      Није баш таква разлика, веруј брату, али да је Видал бољи јесте.

                      Comment


                      • Ono sto moje oci vide je vjeruj mi bas tako kako sam napisao
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Po meni takodje Akane , ali sam stekao utisak da ima dosta onih koji misle da je Marchisio bolji , no eto , prevario sam se ocigledno D:
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Juventus official Beppe Marotta and Italy boss Cesare Prandelli have defended Gigi Buffon from the criticism of Franz Beckenbauer.

                            The German legend referred to the goalkeeper as a ‘pensioner’ after his failure to keep out David Alaba’s effort in Bayern Munich’s 2-0 win on Tuesday.

                            “Certain statements from an icon like Beckenbauer can hurt,” director general Marotta commented on Thursday.

                            “They touch another icon who is named Buffon, a player who has given great satisfaction to not just Juventus fans with his performances, but also those of the national side.

                            “Additionally, he is a special man, a great professional full of humanity and someone who is seen as an example by youngsters.

                            “He should be respected.”

                            Buffon, 35, refused to hit back at the Honorary Bayern President last night, instead opting to apologise to his teammates and the club’s supporters.

                            “He responded well with great balance and irony,” the Italy tactician commented. “He’ll show his maturity with his reaction on the field of play.

                            “Besides, pensioners are wise people…”

                            Juventus entertain Bayern Munich in the second leg of their Champions League quarter-final on Wednesday.
                            Један је Супермен !

                            Comment


                            • http://www.tuttosport.com/edicola.html
                              Suska se nesto za Ibru,sumnjam u ovo al nebi mi bilo mrsko.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Дуго се већ прича о њему, наводно Конте истакао да жели једног од ове четворице Ибра, Суарез, Санчез или Кавани....реално само Санчез је некако могућа опција.

                                Comment

                                Working...
                                X