Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Да, то сам мислио. Видим овде кука, а с обзиром да сам видео и ово:



    помислио сам свашта. Реко само да није нешто сломио...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ја само критикујем Ђовинка, јер сам много очекивао од њега а он брат ништа, надам се да ће се поправити.
      И Кваљарела има мало минута с обзиром на заслуге ове године а он је добар за овакав неки меч, зна да забије кад се нико не нада.
      Da, da on je baš slab ove godine. Od pauze je drugi igrač. Kao da nema volje, snage a ni muda za potez koji će odlučiti utakmicu.

      Nešto ga je poremetilo. E sad jeli to do njega ili do nečega drugog nećemo saznati.

      Comment


      • Originally posted by DeathProof View Post
        Da, da on je baš slab ove godine. Od pauze je drugi igrač. Kao da nema volje, snage a ni muda za potez koji će odlučiti utakmicu.

        Nešto ga je poremetilo. E sad jeli to do njega ili do nečega drugog nećemo saznati.
        А он нам баш треба у оваквим мечевима када су играчи потрошени, он треба да буде тај који ће да повуче кола напред, међутим он два добра додира синоћ није имао, баш разочарао.

        Comment



        • Трезеге брат и даље пуни!!!

          Comment



          • Индонежани браћа

            Comment


            • Budale,bolje da su ovu enegergiju potrosili na utakmici nekog lokalnog kluba nego ovako ispred tv-a.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Потписујем.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Budale,bolje da su ovu enegergiju potrosili na utakmici nekog lokalnog kluba nego ovako ispred tv-a.
                  Originally posted by Uros94 View Post
                  Потписујем.
                  Какав бре фудбал у Индонезији, што ме царате, људи су жељни спектакла, у осталом видели би и ми овде како је да није Звезде и Партизана.

                  Иначе велика је вероватноћа да ћемо се на лето појачати Алексис Санчезом, сјајн би то посао би без обзира колико је Алексис ове године ван форме јер он може и на крило а ми често немамо алтернативу кад желимо током игре да се преспојимо са 3-5-2 на 4-3-2-1, немамо та крила, поготово јер је Пепе целе сезоне повређен, а баш је он добијао место прошле сезоне у тим ситуацијама и бриљирао је.

                  Cetri razloga da Sanchez kaze da

                  Sinoć su održani pregovori između Juventusa i Barcelone u vezi Alexisa Sancheza i bili su pozitivni za Bianconere. Barcelona je spremna da se odrekne Čileanca, a sada je ključni čovjek u pregovorima njegov agent, Fernando Felicevich, koji je ujedno agent i Artura Vidala.

                  Pored zajedničkog agenta, postoje još tri razloga zbog kojih bi Sanchez mogao da dođe u Torino.

                  Prvi je da bi on vjerovatno sa oduševljenjem prihvatio ponudu Juventusa jer se radi o jednom od najvećih klubova na svijetu. On to dobro zna, jer dok je igrao u Udineseu bio je oduševljen ekipom Antonia Contea koja dominira u Italiji, a u Evropi ima velike ambicije.

                  Drugi razlog je to što igra sve manje u Barceloni i što je strpljenje kluba sa Camp Noua pri kraju.

                  Treći razlog je njegovo prijateljstvo sa saigračima iz reprezentacije, Vidalom i Islom, sa kojima je često u kontaktu.

                  Kako navodi Tuttosport, cijena transfera bi bila oko 27 miliona evra.
                  Јувентус Арена у новој реклами за Хаинекен пиво


                  Припреме за Сијену, да се вратимо у победнички колосек.

                  Comment


                  • Ja bih vise volio Suareza pored Llorentea nego Sancheza jer imamo u ekipi Giovinca koji je isti tip igraca mozda cak i bolji od Sancheza a 27 milona je previse dati za njega realno nekih 15 miliona vrijedi



                    Edit:Brajkula@ joj ove Matrieve Federice sa tvog avatara samo zbog nje bi da Matri ostane u Juveu
                    Last edited by ju30ve; 22-02-13, 01:28.

                    Comment


                    • Ајкуло, какав год да им је фудбал имају га. Какав је фудбал јапанцима, кинезима, азербејџанцима, арапима? Па сви они навијају за своје клубове и имају своје навијачке групе и праве солидне атмосфере.
                      Ми да немамо Звезду и Партизан, навијали би за неког другог, или не бисмо уопште. Али сигурно не би као дебили се окупљали око екрана и том екрану навијали и развијали шалове и заставе... -.-
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ju30ve View Post
                        Ja bih vise volio Suareza pored Llorentea nego Sancheza jer imamo u ekipi Giovinca koji je isti tip igraca mozda cak i bolji od Sancheza a 27 milona je previse dati za njega realno nekih 15 miliona vrijedi



                        Edit:Brajkula@ joj ove Matrieve Federice sa tvog avatara samo zbog nje bi da Matri ostane u Juveu
                        Дискутабилно је то Санчез Vs Ђовинко, ја рпедност ипак дајем Санчезу јер је у Серији А кидао са Удинезеом, сети се само како је покидао Палермо на Сицилији, незапамћен резултат 0:7


                        A и постоји друга страна медље, Санчез нам треба јер са овим ростером немамо алтернативу овом нашем 3-5-2 систему, често кад се ови слабији клубови набију у бункер немамо лако решење, а Конте је прошле сезоне поред 3-5-2 форсирао и 4-3-2-1 док је имао здравог Пепа. Ову годину Пепе прележао у болници и имали смо лучајеве када је Конте гурао Вучинића на крило код трансформације из 3-5-2 у 4-3-2-1 током игре. На крају, што је најгоре ако дође, Санчез ће и код нас љубити фосну, јер ја лично предност дајем тандему Љоренте-Вучинић, а у осталом ко гарантује нама да ће Љоренте да решета, прво није играо Серију А никада, док овај други из Барсе јесте и у исто био више него добар. Ја сам дефинитивно за овај трансфер.
                        И то Суарез, мани се празних прича, не би га Ливерпул дао испод 50 милиона, а и да издвојимо те паре, Бајерн би био испред нас јер га и они наводно желе, доста замлаћивања са тим лудачким трансферима, ево три сезоне доводимо напдача за 40 милиона и никако, празна прича, доста паметније улажемо, као што и сам видиш након оног уводног лутања са Мотом, Мартинезом и компанијом.

                        Originally posted by Uros94 View Post
                        Ајкуло, какав год да им је фудбал имају га. Какав је фудбал јапанцима, кинезима, азербејџанцима, арапима? Па сви они навијају за своје клубове и имају своје навијачке групе и праве солидне атмосфере.
                        Ми да немамо Звезду и Партизан, навијали би за неког другог, или не бисмо уопште. Али сигурно не би као дебили се окупљали око екрана и том екрану навијали и развијали шалове и заставе... -.-
                        Није тема то сада шта би било кад би било, ја подржавам браћу Индонежане, наше Јувентине, јесте мало циркус ситуација, али браво мајстори

                        Comment


                        • Sumnjam ja da ce Alexis doci da ceka sansu za klupe i bezveze mi je davat velike pare za takvog igraca.Juventus treba naci mozda jos jednog klasnog napadaca i postenog lijevog wing beka.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Sancez je fantastican igrac, igrac koji ume da resava lako jedan na jedan, to vam treba, bio bi u toj formaciji 3-5-2 sjajan poluspic, sjajno resenje, on i Llorente, ubitacna kombinacija, plus je momak vrlo mlad pa bi se taj transfer isplatio na duge staze. Dobar je Vucko, ali on nema konstantnost, i nije toliko brz. Sancez ili Giovinco, pa tu ne bi smelo da bude diskusije iako je meni Mrav gotivan igrac... Sad ostaje da se vidi da li ce ga se Barsa otarasiti i da li ce Juve dati tolike pare. Ne znam sta ce vam bolji levi spoljni od Asamoe, covek iako je veznjak, ubija na toj poziciji.

                            A na Suareza zaboravite...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ма нећемо да расправљамо о квалитету Санчеза, има ли поенте, перверзија играч.

                              Last edited by Brajkula; 25-02-13, 02:26.

                              Comment


                              • Tesko da ce Juve dati velike pare za Sancheza, pokusace za neku "sicu" da ga dovedu. Realno je ocekivati da ce ponuda biti 15-20M i to na rate. Ako se neka druga ekipa umesa, kao na primer Bayern, imacemo teske probleme da ga dovedemo. Jer Bayern ce mu ponuditi mnogo vecu platu od nas.

                                Comment

                                Working...
                                X