Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Само да скупим лову, лако ћу га наћи.
    А Маркизијев дрес ћу да тражим за пар година, још је зелен да бих бацао лову на њега.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • http://www.juventus.com/juve/it/news...+in+bianconero
      sigpic

      Comment


      • Dakle dolazi na leto ipak, a Lisandro na pozajmicu... Odlicno posluju, Lisandro je dobar potez, igrac koji mnogo moze da donese Juveu u LS pre svega, verovatno bolji igrac od svih napadaca u Juveu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • ja imam tu cast da imam dres velikog Alex-a i to ni manje ni vise nego kupljen u Italiji Naterao sam sestru da mi uzme kad je isla na ekskurziju tamo, kvalitet je prva liga
          sigpic

          Comment


          • Teenage Norwegian midfielder Vajebah Sakor is on his way to Juventus, according to Norwegian TV2.
            Jbt samo talozite neke vezne, kao da vam nije dosta
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Dakle dolazi na leto ipak, a Lisandro na pozajmicu... Odlicno posluju, Lisandro je dobar potez, igrac koji mnogo moze da donese Juveu u LS pre svega, verovatno bolji igrac od svih napadaca u Juveu.
              Не бих то рекао када се у поређење доведе са Мирком Вучинићем, генерално Мирко зна више фудбала од овог.
              Али пази нису то исти типови нападача, Вучинић је фантазиста, невероватна физија за игру, мајстор кад је лопта код њега у ногама, док је Љоренте таргет мен, голгетер класика, сипа и не мисли те ћемо са њим после дужег времена имати нападача који је способан да да 20 и више голова за сезону, класа.

              Дакле све је ово сад званично, више нема нагађања, још један сјајан посао за износ од 0, тако да се Љоренте додао Пирлу и Пол Поби.

              Fernando Llorente je budući bianconero.

              Španac kome ugovor sa Atleticom ističe ovog leta potpisao je ugovor sa Juventusom koji će stupiti na snagu 1. jula 2013. godine. Ugovor je četvorogodišnji dakle ističe 30. juna 2017. godine.

              Do kraja ove sezone igraće za Atletico gde je započeo svoju karijeru i postao priznati fudbaler. Rođen je 26. februara 1985. godine u Pamploni, igrao je za baskijsku ekipu od početka svoje karijere i udaljio se samo u sezoni 2003/4. Vratio se već sledeće sezone i postao okosnica ekipe zbog čega je i dobio nadimak El Rey Leòn.

              Za Bilbao je nastupao 334 puta i dao 104 gola. 24 puta igrao je za špansku reprezentaciju, dao 7 golova i osvojio svetsko i evropsko prvenstvo 2010, odnosno 2012. godine.
              А ево и његове изјаве данас након потписивања уговора или термински, правнички, прецизније предуговора

              Llorente: "Sa Juventusom, ostvario sam san. Igrat cu za jedan od najboljih kluba na svijetu i i zahvaljujem se Juventusu na naporima koje su ulozili da bi me doveli. Do 30.06. cu braniti boje Atletic B. sa velikom profesionalizmom."

              Comment


              • Lisandro bi mogao sve da nas iznenadi,igracina je to,uz duzno postovanje prema ostalim napadacima meni je on bolji od svih ostalih...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ђовинко, Вучинић ?
                  Сад ће да ти каже Брајкулица сценарио са Лисандром. Доћи ће на позајмицу и искидаће, али га Јуве неће купити због Љорентеа, те ће он на крају завршити у Роми или Милану, живи били па видели, клише сценарио.

                  Comment


                  • Kakav Giovinco nije mi to ista prica nikako,Mirka mi je uzivanje gledati i to,ali Lisandro je zvijer i da nije bilo problema sa povredom taj bi cuda pravio,a ne reci da kod Contea i nece tako biti,cuvaj me za rijec Ajkulice simpaticna

                    Lisandro Lopez,mnogo volim tog igraca
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Дај никад Ђовинка да отпишеш, атомски мрав је то, пази прошла сезона у Парми - 36 утакмица, 15 голова и 13 асистенција ( 8 стрелац лиге и 2 асистент лиге ).
                      Ценим брате ја Лисандра, гол машина, да не дође до забуне, добар играч али ништа преко тога, видећемо га сад са овим одбранама у Калчу као ће да се сналази. Иначе ове године не у некој врхунској форми, бољу статистику има нпр. Исак Белфодил у Калчу који је за мене лига и по за ове Французе.

                      ЕДИТ: Јбт прескочих да напишем "Ђовинко је разноврснији играч од Лисандра".
                      Last edited by Brajkula; 24-01-13, 17:29.

                      Comment


                      • Jebote Belfrodil vise,sta si se njega uhvatio

                        Pitaj soeta sta sam ja pricao za Sebu prije 4-5 godine kad je tek pocinjao karijeru,mene odusevio i rekao sam da je pravi igrac za veznog reda.Ovo sto sada igra meni se uopste ne svidja iskreno,par jacih tekmi sto sam ga gledao nisam zadovoljan jer na poluspicu mi nije nesto...

                        Lisandro Lopez sve zna + jak je kao crna zemlja,samo da dodje pa ces da vidis,ubio se ovaj Conteov sistem za majstora

                        Porto 106 nastupa 49 golova

                        Lyon 102 nastupa 54 gola

                        Bas bih volio da dodje grande Lisandro
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Брате, ове сезоне прескочио сам само гостовање Каљарију у Парми, све сам текме гледао и Себа само на почетку сезоне није могао да се споји, кад је пробио кида, одлично мени игра, баш размрда одбрану када ја у поседу 25м од гола и окренут лицем према истом. Али пази Лисандро и Ђовинко сасвим добар тандем, потпун напад.
                          Иначе, опет понављам, укуси су различити, мени је Ђовинко бољи од Лисандра.

                          Comment


                          • Јувентус је за Барзаљија, Пирла, Погбу и Љорентеа укупно пуко 900.000 јевреја.



                            http://www.juvebalkan.com/portal/ind...alne/8229.html
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Sky (Juventus - Genoa): Bonucci i Quagliarella su se potpuno oporavili. Matri ima gripu pa je pod upitnikom kao i Giovinco kojem treba odmora. Pirlo jutros nije trenirao, najvjerovatnije neće igrati. Predvidja se da ce u vezi igrati Vidal, Marchisio i Pogba.

                              Ал искусно чувамо Пирла за ЛШ

                              Comment


                              • Спрдамо се с сиротињом.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X