Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Мало статистике:

    Nakon 21 kola ove sezone Juventus ima tri pobjede vise, sest remija manje, tri poraza vise, dvanaest golova vise i jedan gol su primili vise u odnosu na isti period prosle sezone.

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Tom Kell ‏@UEFAcomTomK
          "Juventus get under your skin." Goalkeeper @gianluigibuffon has signed a two-year contract extension with @juventusfc:

          Bufon je produzio ugovor na jos 2 sezone.

          Comment


          • Данас би требало да буде конференција за штампу Ањелија и Буфона по том питању. Браво за легенду
            Sky тврди да је Лисандро Лопез на домак преласка код нас.

            Sky Sport tvrdi da je igrač blizu prelaska u Juventus nakon što je Lyon pristao na pozajmicu. Juve ne želi da ima obavezu da otkupi igračev ugovor na ljeto.

            Stara dama je insistirala na pozajmici do ljeta dok je Lyon želio da definitivno proda svog fudbalera.

            Činilo se da se dvije strane neće moći dogovoriti ali izgleda da je Lyon popustio te će pustiti Lisandra Lopeza da pređe u Juventus na pozajmicu sa opcijom otkupa ugovora, tvrdi Sky Sport.

            Juventus ne želi da ima obavezu da otkupi igračev ugovor na ljeto kada u klub stiže Fernando Llorente i čini se da je ostalo da se klubovi dogovore oko toga i oko cijene posudbe.

            Stara dama je volja platiti maksimalno 700.000/800.000€ za posudbu dok Lyon želi 2 miliona €. Opcija otkupa ugovora bi trebala biti vrijedna 9 miliona €. Uskoro se očekuje rasplet situacije a Sky smatra da je dogovor jako blizu.
            добар посао!
            Last edited by Brajkula; 23-01-13, 16:36.

            Comment


            • Citao sam na twiteru da je Lyon odbio 8 miliona evra za Lisandra.

              Comment


              • Ма свашта се пише, мени је ово реалнија опција, да закрпи рупу до лета док не дође Краљ лавова.

                Comment



                • Обраћање легенде након потписивања новог уговора!!! Гранде Ђиђи Буфон, гранде !!!!


                  Spoiler
                  Gigi Buffon kaže da nikada nije razmišljao o odlasku iz kluba nakon što se odlučio za potpisivanje novog ugovora sa talijanskim prvakom.

                  Gigi je mogao otići na ljeto bez odštete ali je on potpisao novi ugovor sa Bianconerima do 2015.

                  "Nikad nisam razmišljao o drugom klubu", rekao je Gigi na današnjoj konferenciji za novinare. "Ja sam ovdje već dugi niz godina i dres Juventusa je stil života. Teško me zamisliti u nekom drugom dresu."

                  Buffon je prihvatio smanjenje plate - misli se da će to biti za oko dva miliona po sezoni - a potvrdio je da se cak ponudio i da potpise kraći ugovor sa klubom nego što je potpisao.

                  "Predložio sam 12 mjeseci", izjavio je i dodao: "Kao igrač sa mojom karijerom iza njega, sadašnjost i budućnost koja je pred nama, ispravno je da igrate samo onoliko koliko možete na svojoj razini."

                  "Mislio sam da sam bio u pravu, ali Juventus nije klub koji improvizira. Oni planiraju."

                  Iako je potpisao ugovor na samo dvije godine, priznao je da ima u cilju pojavljivanje na Euru 2016.

                  "Tu je Svjetsko prvenstvo za godinu i pol a Europsko prvenstvo za tri i pol godine. Želim dostići tu fazu u formi u kakvoj sam sada. Vidjet ćemo šta će se desiti u 2015."

                  Buffon je došao u Juventus iz Parme 2001. On je sada kapiten svog kluba i svoje zemlje.

                  "Čim sam stigao u klub pitao sam se da li sam dovoljno dobar. Nikada nisam mislio da ću biti kapiten u prestižnom klubu kao što je Juventus."

                  "Alex Del Piero mi je ostavio kapitensku traku i to je bilo vrlo značajno u mojoj posveti kao čovjeka svlačionice."

                  Nakon sezone u Serie B, Gigi je pitan i o šansi da pređe u Barcelonu 2001.

                  "Postavim to pitanje sebi s vremena na vrijeme, ali Barcelona je počela pobjeđivati 2006. Pet godina bez osvajanja je dug period. S obzirom kako se moja karijera razvila, ne žalim."

                  Buffona su također pitali i o mogućem nasljedniku i on vjeruje da će talijanski fudbal biti u sigurnim rukama jednom kada on prestane sa igrama.

                  "Postoji dobra generacija koja dolazi. Imao sam sreću da treniram sa Nicolom Lealiem, on ima potencijal da piše golmansku historiju. Zatim, u Serie A, tu je Mattia Perin iz Pescare koji radi stvarno neke izuzetne stvari. Golmanski pokreti su obnovljeni."



                  Mediji tvrde da će po novom ugovoru Buffon zarađivati 4,5 miliona € po sezoni u odnosu na dosadašnjih 6 miliona €.
                  ГРАНДЕ ЂИИИИИИЂИ !!!!!!

                  ЕДИТ: Ако неко има живаца да гледа ево и цела прес конференција на енглеском

                  Last edited by Brajkula; 23-01-13, 19:45.

                  Comment


                  • Comment


                    • Ђиђи ћале. Највише га бре волим. Једини човек чији дрес имам у кући (не рачунајучи од Пјера Боје и Трејси МекГрејдија (чиј сам нашао))
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Где си купио Буфонов дрес среће ти, углавном голмански се не продају уопште

                        Comment


                        • Ма онај златни, италијански са СП 2006. Није Јувеов...
                          Тад је био у продаји тамо на Теразијама.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • На Теразијама има још Красићев мислим

                            Comment


                            • Не би ме чудило.
                              Сад да имам кеш неки ископао би Алексов дрес да купим негде и Ђиђијев из Јувеа.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Имаш Алексов сигурно у Панчеву
                                Гледао ја прошле године скоро ко оригинал.
                                Тражио сам ја брате без броја у Најк шопу на ушћу, нема, реко купим без броја и однесем у штампарију да ми налепе Маркизија, то је добра фора.

                                Comment

                                Working...
                                X