Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па кажем ти Красић лимитиран играч, чим су га провалили да иде на једну фору сад више не може да игра ни у турској лиги.
    Платити једног Пепеа са више од 10м је чисто бацање пара, имало је доста истих играча да се нађе за мање паре.
    Зато ће неки Енглез да пукне најмање 30м за две сезоне да доведе Кинг Артура мада ја га искрено никада не бих продавао, а и он сам је презадовољан у Јувентусу.

    Comment


    • Ne igra u Turskoj zbog povreda i zbog toga sto Kajt igra kao u najboljim danima dok je igrao za Liverpul.Procitao sam da je Krasic postigao prvenac pre neki dan.
      Na transfermarketu ja video da su platili samo 7,5 miliona evra, pa rekoh tebi je previse.Ali ako je to istina da su ga toliko platili, previse za jednog igraca sa klupe.
      Sto se tice Kralja, mnogo realnija opcija je da predje u Real nego u bilo koji engleski klub.Liverpul i Arsenal padaju u drugi plan, a cisto sumnjam da je takav tip igraca kakav treba Junajtedu ili Sitiju.Celzi ako ovako nastavi , cisto sumnjam da ce preci kod njih.Konkretno mislim na to sto ni ove godine nece voditi glavnu rec u prvenstvu i vec im je vodeci dvojac odmakao, a tako je bilo i prosle sezone.Posto je Cileanac sigurno ce mu vise odgovarati stil igre u Spaniji, a i lako ce se sporazumeti sa saigracima u Realu.
      Vidim ga samo tamo i nigde drugde, a i oni mogu bacati pare kao Englezi.

      Comment


      • Пепе је плаћен укупно 10,1м, тачније прву сезону је доведен на позајмицу за 2.6м да би следеће откупили његов уговор за додатних 7.5м, дакле 10.1м је много за онаквог играча! Кажем играч истих квалитета може да се доведе за мање паре, дакле преплаћен.
        Па из ове перспективе Реал је најРЕАЛнија опција, али ко зна шта може бити кроз пар година јер ја искрено мислим да Артуро неће завршити своју каријеру код нас, већ да ће га клуб кроз коју сезону продати услед неке астрономске повреде, типа 35м, што је за Реал ситница.

        Comment


        • Ne znam, meni je Pepe gotiva na PES-u, posto su mi Liverpool i Juve omiljeni timovi na igrici, sa Juveom sam nepobediv, a desnog krilnog mi igra upravo Pepe, jbg kad su lose uradili Lichtsteinera, a Pepe ima 85 rating...

          Krasic je uvek bio limitiran igrac, samo sto tada nije bio provaljen a sada jeste, zato je i propao, pa mi malo cudno kada ljudi prozivaju Mihu zbog njega, sto njega ne pozove...

          Vidal bez 40m ne ide nikuda, a i ne treba da ide iz tima koji hrli ka samom vrhu Evrope, samo Juve da kupi konacno normalnog napadaca, ubicu, i dominirace ovaj 3-5-2 Konte style kao Barsina tiki-taka...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ма и на менаџеру није канта, има врхунски прекид, плус није спор. Али брате будимо реални, у стварности је солидан бек-ап, плус што у овом 3-5-2 Контеовом систему нема места. Ако му се место тражи на беку, онда су Лиштајнер и Исла дефинитивно испред њега, дакле он је вишак бато.
            Што се тиче приче о систему, сетимо се да је Италија када је покушала да прекопира Јувеов 3-5-2 у првом колу са Шпанцима одиграла 1:1 и слободно могу рећи била близу победе, а ти Шпанци покушавају управо да копирају Барсу. Погледајмо сад мечу у финалу када се Прандели зајебао да изађе у неком 4-3-1-2 систему, јер се након меча са Енглезима и Немцима истриповао да може са свима да се бори игром прса у прса. Лагано шамапрање жабара 0:4. Дакле, ако подвучемо паралелу овај систем може да се бори са Барсом а да се не паркира аутобус испред гола, ако ништа онда је овај систем најближи да се супростави Барсином.
            Сада да ли је то до система или овај Јувеов скуп играча једноставно у тој формацији може да покаже свој потпуни квалитет не знам, али гледајући Јуве сигурно је да у 3-5-2 најбоље делујемо иако сам ја у почетку био против истог, јер ми је изгледао превише дефанзивно, а поготово јер смо системом 4-3-2-1 победили Милан 2:0 головима Маркизија када сам ја мислио да смо још далеко иза истог, плус Милан на том мечу није поштено прешао половину, а и Конте га је гурао у почетку само на тешким гостовањима, док је данас тај систем примаран, у односу на алтернативни 4-3-2-1.
            Last edited by Brajkula; 14-12-12, 20:54.

            Comment


            • Pa da, to je sistem koji moze potpuno da zaustavi Barsa style, a da ne bude bus ispred gola.

              Ali pre svega moras imati mocne igrace u sistemu pogotovo igrace na bokovima koji su najbitniji. A Juve ih ima. Pepe pre svega je los u odbrani, nije mi on nekako igrac za 3-5-2 jer ne igra odbranu, on je klasican krilni igrac, zato i nema mesta za njega. E zato sa druge strane Licht je zverina od igraca, moze da trci ceo dan, odlicno je opremljen u napadu, ali u odbrani je zverina, cak nesto slicno "box to box" igracu, i tu dolazimo do kljucne stvari. I Isla je klasican BTB veznjak, kao i Asamoah, ali oni vrlo uspesno igrau na tim krilnim, bekovskim pozicijama. Kada takve igrace po boku koji mogu da trce ceo dan, a onda pogledas vezni red u kome imas razbijaca Vidala, sjajnog Marchisa koji ima taj zadatak u ofanzivnom delu igre jer ima neverovatan osecaj za gol, i Pirla o kojem ne treba trositi reci i zna se kakav je njegov posao. I onda shvatis, da se tu svaka prica zavrsava i da takav tip i sastav veznog reda moze da razbije svaki sistem na kugli zemaljskoj.
              Pogotovo bi tu Barsa stradala jer oni i baziraju svoju igru na posedu i igri distribucije lopte kroz sredinu, a to moze da prodje protiv timova koji igraju vrlo ofanzivno ili koji nemaju puno veznjaka na sredini, sto nije slucaj kada je Juve u pitanju.
              Onda dolazimo do odbrane...

              Par puta sam gledao meceve Juvea ove sezone, i vrlo lako i primetno je da kada je Juve bez lopte i kada se brani, formacija lici 5-3-2, sto je glavna karakteristika tog sistema i zato sam rekao na pocetku da su bekovi najbitniji u ovom sistemu. Zamisli koliko ti igraci moraju da trce. Zato je Konte bukvalno premestio Asamou sa centralnog veznog kakvog ga ja poznajem kada je igrao u Udineze na poziciju desnog krilnog beka ili popularnog wing backa, dok je Licht sam po sebi karakteristican bek koji je samo jos vise napredovao od kako je dosao u Juve. Tako da njih dvojica cuvaju taj prostor po krilu, a sredina ostaje cak trojici stopera, i samim tim znatno se umanjuje sansa timu koji kroz sredinu napada najcesce da da gol.

              Sve sto Juveu fali je jedan vrhunski napadac, kao Falcao npr, i dominacija je sigurna. Ja u Djovinku vidim tog drugog igraca koji ce biti SS i imati vise prostora u igri, ali ce biti glavna podrska tom igracu koji ce davati golove. Vucko je fenomen, ali on ima kurcobolju i slabo daje golove, onako crnogorski ga boli uvo, Kvaljarela mi nekako i najbolji za taj posao a Matri je panj. Banderu ne bi komentarisao...

              Zato je meni 3-5-2 mocan sistem, uvek sam voleo tu formaciju, koja je pala u zaborav poslednjih godina, ali Konte je resio da podigne revoluciju u Evropi, i polako idem tim putem.
              Last edited by Freshman; 14-12-12, 21:17.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Направио си случајан лапсус, Асамоа је леви винг бек.
                Све се остало слажем, јаки бокови су ту пола посла а ту Јуве има добар избор. Једино што је алтернатива Асамои у лику Де Ћељеа мало потања и ту се тражи играч на зиму с обзиром да Асамоа мора на КАФ. Помиње се Коларов и мислим да би он био идеалан, чак сам читао да је Јуве послао понуду од 6.5м, за коју мислим да ће бити лагано одбијена. А са Коларовим би добили и сјајног извођача прекида јер је то управо сегмен у коме је Пирло из године у годину све слабији, нажалост. Ове године је дао два гола из слободних удараца и у оба случаја је лопта прешла линију, остали покушаји нису били ни близу. Такође промашио је и један пенал.

                Comment


                • Lapsus jbg, znam da igra levo al jbg...

                  Moze Kolarov, on bi bio odlicna opcija, jer je u napadu zver, a u odbrani koliko toliko solidan, mada cak mi i on nije toliko pouzdan jer ga jos nisam video u 3-5-2 formaciji pa bi moglo da duva u odbrani po toj levoj strani ako on nema daha da igra na obe strane, ali sredice to Konte, covek je ekspert za fizicku spremu, naravno ako ga dovedu. 6.5m je realno smesna suma za njega, i za te pare sigurno nece dobiti Acu, ali znam kako posluje Juve ovih godina, ponude malo, malo vise, i na kraju ponude taman, i kupe igrace, onako, cenkanje...

                  Jbg, morace da se trazi zamena za Pirla, sta znam, ovaj Poli iz Sampdorije mi deluje kao ok zamena na duze staze, mada ne znam ni dali Bjankoneri razmatraju za njega. Dalje, tu je ovaj momak sto je prerano otisao kod seika u PSZ, Verrati za koga inace kazu da je novi Pirlo, iako iskreno momka nisam puno gledao, ali vidim da kod Ancelotija igra cesto i to ima tri asistencije. Iako je Pirlo nezamenljiv, polako Konte treba da gleda sledece leto da iskesira za vrhunskog zadnjeg veznog, i napadaca ako ga ne dovedete sad u januaru, sto ce biti kobna greska, jer mislim da ne mozete ozbiljno da konkurisete za vrh ako se ne dovede ono, ne dobar, vec sjajan napadac.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Јуве целу своју историју гура те "срамне" понуде, сви се такмиче ко ће више а Јуве цепи неку смешну суму Ево последња је 10м за РВП летос
                    Иначе, што се нападача тиче у јануару, Дрогба нам је прва опција, па онда Освалдо. Ако доведемо Дрогбу он ће постати најплаћенији играч Серије А, а иначе запело је у дужини уговора, наиме Јуве хоће 6 месеци + могућност продужења од годину дана, док Дрогба тражи одмах годину и по дана. Искусно смо то смислили, одради нам ову полусезону и одна би му вероватно понудили неки слабији уговор да буде још годину дана бек-ап а да се на лето искешира неки џин, али није ни Дрогба од јуче у фудбалу...

                    Comment


                    • Ma mislim, Drogba je veteran, ne znam koliko bi pojacao Juve, i da li bi bilo to u tolikoj meri koliko je potrebno Juveu, ali ako je u igri Osvaldo, pa njega bih jurio, jako gotivan igrac, klasicna ona 'talijanska devetka iako je rodom iz Argentine, ali najvaznije, zna covek da da gol a i mladji je pa bi vise doprineo i za buducnost, samo da li ce ga Roma pustiti ??? U svakom slucaju definitnvo mozda i najbolja opcija, bolja cak i od Ljorentea koji doduse ne ide nigde po recima predsednika Bilbaa, 'oce ljudi da ga muce do kraja.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ма и неће га нико од већих сада на зиму, играо ЛЕ па нема право да игра у Европи, што би неко потрошио паре на његово довођење а он не може да одигра главне мечеве. Поготово што би то урадио Јуве који Серију А може да избокусје и са Матријем.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ма и неће га нико од већих сада на зиму, играо ЛЕ па нема право да игра у Европи
                          Zar je Roma igrala LE ??
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Zar je Roma igrala LE ??
                            Брате пропустио сам да напишем да се ради о Љорентеу О Љорентеу сам писао.
                            Што се тиче Освалда питање је да ли је Јуве спреман да издвоји за њега у овом тренутку 25м колико би отприлике ови тражили.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Брате пропустио сам да напишем да се ради о Љорентеу О Љорентеу сам писао.
                              Што се тиче Освалда питање је да ли је Јуве спреман да издвоји за њега у овом тренутку 25м колико би отприлике ови тражили.
                              A jbg brate...

                              Sto se tice Osvalda, sta znam, mislim da je 25m opet malo previse, nece Juve dati te pare, jer za te pare moze da se dovede, kompletniji i bolji napadac, nece Konte da se razbacuje. E sad sto bi za tih 25m dobili igraca kakav im treba u napadu, koji bi im u Evropi verovatno pomogao da dodju do zeljenog vrha, to je sada druga stvar. Mac sa dve ostrice sto se mene tice. Puno para za igraca koji bi opet mnogo pomogao, ali kada se kvalitet samog igraca gleda, mislim da ne vredi te pare, ono 20m maximum maximuma.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • 18m је ситуација у којој би обе стране помислиле да су зајебале једну другу.

                                Comment

                                Working...
                                X