Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • добар видео извештај у коме само недостаје друга статива Вучинића. Ипак поред сјајне роле Мирка, утакмицу обележио и повратак Антониа Контеа

    Comment


    • Kakav je majstor ovaj Vucinic rijetko lucidan igrac,samo ne zna gola dat nikako.Mislim da je vrijeme za rastanak sa Matrijem on je posto obicna krampa.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • колико сам готивио тог матрија, невероватно, лик је шмекер....али јбг, у каналу је тешком, имао је пар добрих проигравања, неки кратки пасови са вучинићем итд. али кад је у шанси ја променим канал јер знам да неће га дати.

        вучинић се спрда са фудбалом. како је против торина проиграо маркизија раменом, па сад ово петом....маг, али пати од курцобоље сигурно, изнервира ме бар пет пута током меча јер много гули лопту а има да је проседи....током овог меча чак сам помислио и да бојкотује падоина, у фазону нећу теби да дам ти си шешир :d

        Comment


        • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ja-107000.html

          Никлас братина

          Comment


          • Savičević: Vučinić je umjetnik s loptom

            Dejan Savičević, tzv. "Genio" milanista i današnji predsjednik nogometnog saveza Crne Gore, pohvalio je Mirka Vučinića za Tuttosport.


            Vučinić je umjetnik s loptom
            ,rekao je Savičević.

            Vas je sigurno iznenadio potez petom protiv Palerma, mene pak nije, znam kakav je Mirko. On je čudesan, nije prvi put da nam pokazuje raskoš svog talenta.
            Iako nije golgeter, trebao bi više zabijati. Napadač poput Inzaghija bi kraj njega stalno postizao pogotke. I ovako, Vučinić je odmah do najvećih. Ibrahimović je konkretniji i ubojitiji, no Mirko mu se približio. Očekujem od njega kvalitativni skok u idućoj fazi Lige Prvaka.



            I Jugović hvali Vučinića

            Mirko Vučinić je nakon Savičevića dobio i pohvale od Vladimira Jugovića, bivšeg veznjaka Juventusa. On je govorio za torinski Tuttosport.

            Vučinić je, kao i Ibrahimović, napredovao došavši u Italiju. Obojica imaju miks balkanskog DNA i talijanskog mentaliteta
            ,tvrdi Vladimir Jugović i dodaje:
            Kod obojice su pomiješani zabava, dobra tehnika i pobjednički duh kojeg vi najviše cijenite. Sreća za Vučinića je ta što je u Lecce došao kao mlad i što se nije izgubio.
            Jugović posebno hvali Vučinićeve fizičke i tehničke karakteristike.
            Vučinić posjeduje fizičke karakteristike kao klasični napadač, visok je i jak, a ima tehniku kao trequartista. Činjenica da ne postiže mnogo golova mi ne izgleda kao veliki problem: ključan je njegov zadnji pas, čuvanje i građenje lopte. On je seconda punta koja igra za cijeli tim, nešto poput Mancinia ili Tottia.
            .

            Comment


            • Brajkula imas li kakvih informacija o dolasku Bocchettija?
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Требало би да га доведемо, с обзиром да се највероватније поздрављамо са Лусиом, и да шаљемо младог Маронеа на позајмицу (у Палермо највероватниј) да скупља минуте, јер у Јувеу нема простора за тако нешто. Остајемо дакле са 4 штопера а преферирамо игру са 3 - када нас снађе нешто попут тренутног стања да је Бонући суспендован због картона, Лусио повређен, Касерес под знаком питања, зезнуто ће бити сутра у купу да направим стартну тројку јер мислим да Конте има у плану да и Кјелинија одмори који се недавно опоравио од повреде. И Мароне је тренутно нешто ровит, мада мислим да ће почети сутра.
                Дакле, довођење штопера је императив, а као прво решење за сада се спомиње Бокети.

                Comment


                • Брајкула, је л' можеш нешто више о њему да напишеш?
                  Ако си негде писао, а нисам прочитао, дај линк.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • О самом играчу или ?

                    Comment


                    • Да, о том Бокетију.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Boketi je jedan od najjacih stopera u Ruskoj ligi, mnogo dobar igrac, vrlo je svestran, moze da igra i zadnjeg vezistu po potrebi. Juveu treba bas ovakav tip stopera...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ето све ти је Фреш рекао. Иначе ради се о младим игрчу (26 година), повременом репрезентативцу, а у Рубин је отишао из Ђенове са којим је освојио ону историјску титулу првака Русије.

                          ЕДИТ: http://www.sportske.net/vest/medjuna...on-107140.html Бог
                          Last edited by Brajkula; 12-12-12, 00:18.

                          Comment



                          • Што се тиче појачања од шпицева се помињу Освалдо и Дрогба, а пише се да је са Љорентеом готова ствар за јун. У трансфер Освалда вероватно ће бити укључени или Кваљарела или Матри, док Дрогба ако потпише потписаће на годину и по дана и имаће плату од 5 милиона годишње.
                            Такође, се данас пише у вези Бокетија, Марота има реч и Рубина и самог играча те и он потписује тек у јуну. Што се њега тиче, мсм да нам је потреба одмах за ростер, али не може да игра ЛШ, па се Марота вероватно водио том логиком.
                            Last edited by Brajkula; 12-12-12, 15:31.

                            Comment


                            • Ne znam u kom paralelnom svetu Osvaldo moze da bude ispred Drogbe i Ljorente-a al ajde,novinari su cudo,papir trpi svaku glupost.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Ne znam u kom paralelnom svetu Osvaldo moze da bude ispred Drogbe i Ljorente-a al ajde,novinari su cudo,papir trpi svaku glupost.
                                За Љорентеа сам прочитао да је готова ствар и да на лето долази, сад не знам да ли као слободан играч или имамо неки договор са Билбаом за ситне паре. Ради се озбиљно на Дрогби, наводно је он изјавио да жели натраг у Европу, желимо га ми и Челзи, али ми смо у предности јер желимо откуп, док га Челзи жели на позајмицу, такође нудимо му уговор од 5м годишње те би он био наш најплаћенији играч кад Буфон потпише нови уговор.
                                Е сад Освалдо, искрено мени се тај играч допада, штавише ја мислим да би нам он и најбоље легао, али исто тако мислим да је сулудо да дамо за њега неке огромне паре, пошто сумњам да би га Рома пустила испод неки 22, 23м.
                                Али шпиц Дрогба, Љоренте, Ђовинко и Вучинић наредне сезоне, па спрдамо се са светом (с тим да Дрогба може иоле нешто да нам пружи јер је поприлично потрошен играч...али Дрогба је Дрогба, и потрошен сигурно је бољи од Матрија и Бендтнера који се управо повредио...)

                                Comment

                                Working...
                                X