Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzio je taj decko dosta bolji ugovor od ovog koji ima. Trebali su to da urade sad na leto. Produze ugovor i da mu daju jos para. Kako je igrao u LE prosle sezone vala zasluzio je. Dobro bi dosao bilo kom klubu a kamoli Juveu.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Mozda je bio suvise pohlepan. Ko ce ga znati.
      Last edited by Mladen; 05-12-12, 23:15.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Клуб није могао да испоштује, мада ја искрено мислим да је намерно зацепио јер човек жели изазов, да се бори за трофеје, побеђује...ту у Билбау тешко да ће сачекати.
        Аууу како бих тек Арсеналу легао, брука. Мада ја ценим да ће код нас Левандовски следеће године за велике паре, наравно пре тога ћемо дуго да се бакћемо око Јоветића и Каванија, али на крају Левандовски потписује. Добар је шпиц Левандовски, Вучинић, Ђовинко, Кваљарела ;)
        И да Љоренте по неком мом мишљењу завршава у Барси, а када би отишао у Реал прошао би као и Хунтелар, Адебајор, Касано...једноставно Бензема и Игуаин су без премца ту.
        Last edited by Brajkula; 05-12-12, 23:16.

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          Iskreno, nisam toliko pratio tu sagu ko njega, ali zar nije zasluzio mnogo bolji ugovor ? Ako on nije jedan, pa cak i najzasluzniji za onu fantasticnu sezonu ja ne znam ko jeste. E sad ako klub nije mogao da ispostuje te zahteve, to je druga stvar. Ali treba ispasti covek, ako je takva situacija, zahvaliti se na saradnji i naci mu angazman i uzeti kintu koja se moze uzeti.

          Zasto imam osecaj da bi odlaskom u Real bio jos jedan u nizu od onih ? :/

          Ne bih voleo da ga ubede sunarodnici pa da zavrsi u Arsenalu, posto citam da su i tobdzije u nekoj kombinaciji.
          Najzasluzniji za proslu sezonu Atletic Bilbaoa je Javier Martinez koji je iznio na svojim plecima sva takmicenja i bili su odlicni,ove sezone ga nema i sve je jasno kao dan,tek onda dolaze Muniain i Llorente

          Rekao Fernando da nece ici nigdje ove sezone,ali da u junu sigurno napusta Bilbao i da mu nije uopste do para nego je htio da promijeni sredinu...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ili Juve da dodje ili u Arsenal i ja sam presrecan . Jeste da gotivim Real ali unistice se decko. Real odavno cilja samo vec gotove igrace i ko ne moze da se prikljuci njihovom sistemu unistava se.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Искрено мислим да Арсеналу више треба, но нама....али да је и нама прекопотребан јесте.
              У Барсу је најреалније, Виља је у годинама а и иамо је ону тежу повреду, ту се тражи играч. Мада и Нејмара повезују са Барсом, тако да не верујем да ће обојицу.

              Comment


              • Nejmara povezuju sa Barsom vec dve godine. I prica se da je to gotova prica samo se ceka da predje konacno. Sad kad ce to biti zaista ne znam...
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Brajkula, zar Napoli ne trazi bolesnu sumu novca za Kavanija?
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Popustice i oni na kraju ako sam Kavani bude hteo da ode. Popustili su i kod Lavecija a svi znamo kakav su tandem bili on i Kavani .
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by Bonomo View Post
                      Nejmara povezuju sa Barsom vec dve godine. I prica se da je to gotova prica samo se ceka da predje konacno. Sad kad ce to biti zaista ne znam...
                      Тренутак је

                      Слика после меча у Доњецку


                      И наравно захвалност Алесиу и Карери на свему што су урадили за тим за време одсуства Контеа који се од следеће недеље и меча са Палермом враћа где му је и место.


                      ЕДИТ:
                      Originally posted by Mladen View Post
                      Brajkula, zar Napoli ne trazi bolesnu sumu novca za Kavanija?
                      Ове године смо им по натписима медија нудили 40м плус Ђовинка и одбили су. Ја нисам био за то, готиван ми је Атомски мрав, а и тим трансфером ми би били на губитку. Реална акција је да им дамо 30м за Каванија и сви да певамо, и ми и они.
                      Last edited by Brajkula; 05-12-12, 23:42.

                      Comment


                      • A klauzula od 60 milki?
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Mladen View Post
                          A klauzula od 60 milki?
                          Хахахха...ма ко да да те паре за једног играча, па није ванземаљац ;)
                          А та клаузула значи да уколико неко понути те паре клуб не може ту понуду да одбије, не значи само да по тој суми може да оде, ако клуб пристане може да га прода и за 100.000 нпр.

                          Comment


                          • Nista, Lewandowski onda
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Nista, Lewandowski onda
                              а нек буде кад је дотле дошло

                              ЕДИТ: Буфон, поклон од стативе



                              Last edited by Brajkula; 06-12-12, 00:33.

                              Comment


                              • На данашњи дан 1985. постали смо клуб који је први освојио све међународне трофеје.

                                Comment

                                Working...
                                X