Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Ma De Ceglie moze da bude samo backup,nikako prva postava,on ostaje jel je italijan i Juventusovo dete sto podrzavam samo Grossa da damo nekom za dz,mozda dodje Jansen al nisam nesto odusevljen sa njim...videcemo...tek sad postaje zanimljivo...

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      [quote author=Layzick link=topic=2671.msg153128#msg153128 date=1281201348]
      Pa Arsenal je imao sansu da ga dovede,e sad videcemo.....moze svasta da se desi u narednih 20 dana...
      [/quote]

      Mislim da nam ne treba vise DM posto imamo 3 igraca na toj poziciji,a i to je barem s moje strane bile nerealno Clichy plus pare za Mela,mislim da bi mi bili na velikom gubitku u tom slucaju

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Ne znam podhitno nam je potreban levi bek tu je prosle godine bio Grosso....Da je ostao Ekdal bi mogao da igra tu po meni (%fsd%&j Cricisto bi za to bio najbolji ali i on je ptisao ima jos 20 dana videcemo
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          [quote author=Funkerman link=topic=2671.msg153132#msg153132 date=1281201806]
          [quote author=Layzick link=topic=2671.msg153128#msg153128 date=1281201348]
          Pa Arsenal je imao sansu da ga dovede,e sad videcemo.....moze svasta da se desi u narednih 20 dana...
          [/quote]

          Mislim da nam ne treba vise DM posto imamo 3 igraca na toj poziciji,a i to je barem s moje strane bile nerealno Clichy plus pare za Mela,mislim da bi mi bili na velikom gubitku u tom slucaju
          [/quote]

          Cekaj,Denilson,Diaby,Fabregas?Jel sam zaboravio nekog?Nijedan od njih nije toliko dobar u defanzivi kao Melo,ne trazi Wenger za dzabe takvog igraca,potrebna mu je snaga u defanzivi na sredini.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            [quote author=bice link=topic=2671.msg153133#msg153133 date=1281201965]
            Ne znam podhitno nam je potreban levi bek tu je prosle godine bio Grosso....Da je ostao Ekdal bi mogao da igra tu po meni (%fsd%&j Cricisto bi za to bio najbolji ali i on je ptisao ima jos 20 dana videcemo
            [/quote]

            Grosso je katastrofa,goreg igraca odavno nisam gledao(ne racunam Grygeru),Ekdal ne moze da igra levo,Criscito je prepusten Djenovi,zbog slabije defanzive nije doveden.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              [quote author=Layzick link=topic=2671.msg153134#msg153134 date=1281201998]
              [quote author=Funkerman link=topic=2671.msg153132#msg153132 date=1281201806]
              [quote author=Layzick link=topic=2671.msg153128#msg153128 date=1281201348]
              Pa Arsenal je imao sansu da ga dovede,e sad videcemo.....moze svasta da se desi u narednih 20 dana...
              [/quote]

              Mislim da nam ne treba vise DM posto imamo 3 igraca na toj poziciji,a i to je barem s moje strane bile nerealno Clichy plus pare za Mela,mislim da bi mi bili na velikom gubitku u tom slucaju
              [/quote]

              Cekaj,Denilson,Diaby,Fabregas?Jel sam zaboravio nekog?Nijedan od njih nije toliko dobar u defanzivi kao Melo,ne trazi Wenger za dzabe takvog igraca,potrebna mu je snaga u defanzivi na sredini.
              [/quote]

              NE ,Song je neprikosnoveni br.1, Denislon i Frimpong su rezerve,Frimpong je trebao na pozajmicu ali je odusevio na pripremama pa ostaje

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                @Layzick

                Zaboravio si Songa,koji je otprilike jednako snazan i kvalitetan zadnji vezni kao Melo,samo sto je mladji i psihicki stabilniji.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Pa znam nego kazem da je prosle godine igrao... *%@(D!RY-Ja bih ga probao pa sta bude jednu dve utakmice ali on nije tu a i ja nisam trener....Stvarno ne znam koga ce Marota da nadje ali treba da pozuri... @(*6sd$%
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    [quote author=dart gunner link=topic=2671.msg153137#msg153137 date=1281202267]
                    @Layzick

                    Zaboravio si Songa,koji je otprilike jednako snazan i kvalitetan zadnji vezni kao Melo,samo sto je mladji i psihicki stabilniji.
                    [/quote]

                    Njega nisam toliko gledao,ne mogu da prosudim,od ovih ostalih je bolji sigurno.Sda,tesko je uci u glavu AW,mozda je planirao da igra neku drugu formaciju sa 2 zadnja ili on zna nesto sto jos niko ne zna u vezi svog kadra,nije ga bzv trazio to je sigurno.

                    [quote author=bice link=topic=2671.msg153138#msg153138 date=1281202292]
                    Pa znam nego kazem da je prosle godine igrao... *%@(D!RY-Ja bih ga probao pa sta bude jednu dve utakmice ali on nije tu a i ja nisam trener....Stvarno ne znam koga ce Marota da nadje ali treba da pozuri... @(*6sd$%
                    [/quote]

                    Sta je igrao?Prosle sezone igrao u Sieni centralnog i ponekad iza napadaca?Ne znam odakle ti to za beka...

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Pa Grosso je "igrao" nesto sto ne lici na fudbal.Bezveze sam rekao da bi mogao da proba
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        To je druga prica,kvazimodo je operisan za fudbal a zaradjuje kao pola Srbije zajedno....samo da mu vidim ledja pa makar igrao neko iz pogona.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          On zaradjuje mnogooo....Ako ne nadju levog beka tu je neko iz primavere.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Juventus je prema novim saznanjima sacuvao 60 miliona evra za pojacanja i trebalo bi da se dovede Krasic.. l5'%9
                            Ali prema nezvanicnim saznanjima Juve hoce da dovede Michela Bastosa kao levog beka ali on ima ugovor sa Lyonom do 2013.godine... @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Ma to opet prde tuttojuve i tribalfudbal itd itd....nema tu nimalo istine,cuj 60 miliona #%d*

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Po mojim proracunima Juve ce od transfera Grossa,Camoranesija i Poulsena dobiti nesto vise od 15 miliona @(*6sd$%
                                Ali za ovo sam se iznenadio...Za ove pare jedino moze da se dovede Krasic i nista vise stvarno ne znam $%&5qw7
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X