Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.juvebalkan.com/portal/ind...alne/7562.html

    Ђиђи Буфон после утакмице са Челзијем продужује уговр. Смањење плате на 3.5м годишње. Велии господин
    Last edited by Brajkula; 14-11-12, 16:20.

    Comment


    • Vel'ki respekt prema Buffonu imaju svi ljubitelji fudbala, pa tako i ja.
      Malo je ostalo ovako odanih igrača kao što je on.

      Comment


      • Јбг, данашњи играчи су углавном у фазону
        Spoiler
        али ценим да у Јувеу има још пар таквих типа Маркизио, Кјелни, Бонући...а и Лиштајнер је летос имао понуди ПСЖ-а коју је глатко одбио.

        Comment


        • Ставио га капитен данске репрезентације Турцима, Никлас Бендтнер.


          Пепе се враћа након повреде задобијене 21.јуна на ТИМ Трофео турниру, те би као таав требало да буде на располагању Контеу за суботњим меч против Лација. Иначе, Пепе је у претходној сезони био битна карика у тиму Јувентуса, поготово у утакмицама када је Конте гурао 4-3-3. Забележио је 31. наступ и постигао 6 голова.

          Иначе на овој текми поцепана му је штуцна.

          Дешамп објаснио зашто Погба још увек није део његових планова:
          On je mlad, sigurno poseduje kvalitet i ima interesantan potencijal. Pratim ga, ali treba da odigra još utakmica. A očigledno je da je borba za mesto u Torinu veoma jaka. Još uvek nisam pričao sa Conteom, ali 25 utakmica za Juve vredi više nego 40 za neki manji klub. Pogba predstavlja budućnost Francuske, kao što to radi Raphael Varane u Real Madridu.

          Comment


          • A sa njihovim povratkom dobili smo nista.Prosecni igraci,valjda ih prodamo(januar-jul)

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              A sa njihovim povratkom dobili smo nista.Prosecni igraci,valjda ih prodamo(januar-jul)
              Тебра мора неко и на клупи да седи, видиш која је фрка у везном реду сад када се појавио Погба. Мсм јакак конкуренција колико зна да буде добра толико зна и да буде лоша. Реално, гледано ја не бих волео да продамо ниједног из везе (Видал, Маркизио, Пирло, Погба), али због мањка минутаже једног дана један ће затражити да промени средину, сад сви се боре да не буду тај један, али исто тако Јуве може да се окрене продаји нпр. Видала Реалу јер ови нуде добре милионе ради зараде и имамо и добру замену у Погби (довели га за 12 продамо га за 30), али са спортског становишта то и није баш пуно резонски, колико год да је и Погба ок.
              Зато ја готивим такве играче типа Пепе, Де Ћеље, Падоин, Ђакерини момци знају зашто су у ствари ту, а то је да буду беј-ап првом избору

              Comment


              • Ja ne vidim kako Pepe i Bendtner mogu da doprinesu ovom timu,takodje i Padoin,De Ceglie.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Ja ne vidim kako Pepe i Bendtner mogu da doprinesu ovom timu,takodje i Padoin,De Ceglie.
                  У Серији А могу. Конкретно у утакмицама са неким наводно слабијим ривалима да одмене стандардне првотимце, у осталом зато су и ту, то је поента бек-ап играча. Не можемо само гомилати квалитетне играче како из спортског тако и из финансијског аспекта, те неко мање квалитетан од "прве чете" мора да седи и на клупи.
                  Што се тиче овог ростера у Јувентусу, све ми је сасвим ок сем нападача и левог бека, остало је чак близу и одличног.

                  Comment



                  • KING ARTUR!

                    Comment


                    • Примавера наставља победничи низ - четврта победа у низу! Овог пута момци Марка Барониа су савладали Новару, головима Бетрамеа и Падована.

                      Comment


                      • Старе кајле

                        Comment


                        • Дефинитивно смо озбиљна екипа и то смо вечерас потвридли!

                          лако може да се деси да ако прођемо групу будемо управо једина екипа која је прошла исту без пораза!

                          Comment


                          • Kakvo silovanje ljudi mojiiiiiiiiiiiiiiii!!! DOMINACIJA
                            sigpic

                            Comment


                            • Можда ме мало понеле емоције због ове величанствене победе, али ако одиграмо добро у Доњецку и прођемо групу, те доведемо Љорентеа на зиму, имамо добре шансе да играмо финале!

                              Comment


                              • Da li pretjerujem ako kazem da je Chielini najbolji stoper na svijetu?
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X