Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Данас клуб слави 115 година свог постојања! Све најбоље и море трофеја, радости и среће са тобом!

    Last edited by Brajkula; 01-11-12, 19:49.

    Comment


    • Meni se sve cini da je u pitanju 115 godina postojanja.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Meni se sve cini da je u pitanju 115 godina postojanja.
        Управо тако, замењено

        EDIT:
        Spoiler
        Last edited by Brajkula; 01-11-12, 19:58.

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • Brajkulice, moze li neki "izvestaj" o Bendtneru, cuo sam da uopste nije los, pa mi treba neko pouzdanije misljenje?
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Brajkulice, moze li neki "izvestaj" o Bendtneru, cuo sam da uopste nije los, pa mi treba neko pouzdanije misljenje?
                Ништа специјално, веруј ми, солидан. Али у каквом су каналу остали шпицеви он нам некако после Вучинића дође као други. Ђовинко, Матри и Кваљарела не могу да се споје. Иначе, забележио је асистенцију, без гола....сасвим солидан, играће сутра у првој против ових Данаца, па ако будеш имао времена погледај. И да, искрено, мислим да га нећемо откупити на крају сезоне.

                Comment


                • Nisam ni ocekivao da ga otkupite, niko normalan ne bi. Ne verujem da cu gledati sutra, ima jacih meceva, a i nisam neki ljubitelj italijanskog fubala.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • А не играју само Итаијани играју тај меч, већ и Данци

                    Comment


                    • 4:0 шамарање Данаца и сада нам требају 4 бода да 100 посто прођемо даље у комбинацији да оба ривала изнад добију ове распале Данце.

                      Comment


                      • Срећан рођендан пре свега великом човеку, а и великом играчу и легендарном капитену Јувентуса!

                        Comment


                        • Da se oglasim i ja ovde. Srecan rodjendan meni i mom najomiljenijem igracu, koji pored toga sto je veliki covek, veliki je as. Cestike Alessandro
                          sigpic

                          Comment


                          • Задњи пут смо овако убедљиву победу од 6: забележили 1997 и то против Милана.

                            Comment



                            • Форза мистер!

                              Comment



                              • Конте са наградом "Trofeo Maestrelli" као најбољи тренер у Италији у претходној сезони. Нека исти запуши уста свим критичарима након оне суспензије.

                                Comment

                                Working...
                                X